• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    V3S
    V3S --- ---
    koukam, ze tu porad dost lidi shani webkamery ... ja to nakonec vyresil aplikaci droidcam, ktera pripoji kameru z telefonu do pocitace a to bud pres usb nebo wifi ... rikal jsem si, ze to je takovy elegantni reseni a zaroven muzete dat smysl jinak nepotrebne placicce v supliku
    M4RC
    M4RC --- ---
    BEOWULF_CZ:
    BLACKHEAD:
    haha, také jich pár mám. Pokud se případný zájemce nachází v Modřanech, mohu takovou dvacku CDček také poskytnout
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: anglictina rezervace, Game of Thrones a pumpicka na kolo stale za odnos, Praha Vinohrady (do ctvrtka)
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    Stavebni material za odvoz, P4

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SHÁNÍM

    taktéž kamarádce menší jídelní stůl neco jako na obrázku - typově pro představu
    - má 1+1, a nic moc se jí tam nevejde, a konferenční stolek je malinkatej :(

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SHÁNÍM

    pro kamarádku sháním zadarmo nebo za mrzký peníz oblečení pro 2 letou holčičku, velikost 92/98 a možná i trochu větší, botičky 22,23

    nejlépe Praha - dojedu
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: Anglictina rezervovana
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Za pytlik orisku, Praha - Vinohrady: Pumpicka na kolo (funkcni), Game of Thrones (znicena ale kompletni), English grammer - Murphy







    LALINA
    LALINA --- ---
    TEĎ u kontejnerů Jablonecká ulice u prvního vysokého věžáku

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nabízím 4 x plechové disky 14" 4x98 ET35. Měl jsem je na Fiatu Panda. Kola jsou obutá zimními pneu Barum 165/65. Pneu jsou na dojetí. Vzorek cca 3 mm. Jeden disk je bouraný. Ostatní jsou OK, neuchází.



    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Bedna plna casopisu Koktejl, za odvoz, Libcice

    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Arfea: takovej mela babicka:]
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    sháním větší plechovky na potraviny (tak aspoň 15cm jeden rozměr, ochrana jídla proti myším) a víko od Primalexu 15kg nebo takové pixly, čisté nebo umytelné, Praha, ideálně 2, 4, 10. Díky za nabídky.
    COURT
    COURT --- ---
    Používáte někdo tento neutralizátor zápachu? Funguje perfektně, bohužel jsem si měla vzít citron. Vanilka je brutálně sladká. Je mi to líto vyhazovat, lahev je skoro plná, takže pokud by měl někdo zájem a nevadí mu přeslazená vanilka, půl litru v rozprašovači je tu pro vás na Praze 6.


    alpik - profesionalni neutralizatory zapachu

    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    sháním funkční remosku, Praha
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Nabizim za odvoz tyhle zbytecnosti. Z Prahy Holesovic v pracovni den.

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Nabízím:

    Míč na cvičení, průměr 65cm za padika.
    Hračka jeřáb Ikea Mula, nerozbalený. Za kilo.

    K předání v pracovní době na Národní třídě.

    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    SKAL3NA: rezervace
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    Někdo nevyužitou micro SD / SD kartu, klidně i té nejnižší kapacity, co se dávají zdarma k výrobkům? Praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam