• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    za odnos z vinohrad co nejdřív :-)


    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Kosmetika za ovoce nebo 100 kč. Jeden ten krystal chvíli používaný jinak nové. Prosím POUZE lidi kteří o to mají zájem a jsou schopni si pro to přijet. Praha-libuš

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Mám tu nějakou keramiku. 100 Kč za kus. Vyzvednutí ve Kbelich nebo rano ci vecer na Hloubětíně.
    Baletka má lepenou hlavu.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    pár slevových kódů





    XARGH
    XARGH --- ---
    Shanim 2ks Paměti pro PC - DDR3 (1300 - 1600 MHz) Praha
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: pumpicka rezervace
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nabízím starou žehličku za odnos. Byla napařovací, už jí to moc nejde. Pokud po ní tuto funkci nebudete chtít, mohla by ještě posloužit třeba na nějaké tvoření.
    K dispozici i skládací žehlící prkno, taktéž za odnos.
    Praha, Malešice ( po domluvě žehličku můžu vzít ve všední dny s sebou na Muzeum).
    V3S
    V3S --- ---
    koukam, ze tu porad dost lidi shani webkamery ... ja to nakonec vyresil aplikaci droidcam, ktera pripoji kameru z telefonu do pocitace a to bud pres usb nebo wifi ... rikal jsem si, ze to je takovy elegantni reseni a zaroven muzete dat smysl jinak nepotrebne placicce v supliku
    M4RC
    M4RC --- ---
    BEOWULF_CZ:
    BLACKHEAD:
    haha, také jich pár mám. Pokud se případný zájemce nachází v Modřanech, mohu takovou dvacku CDček také poskytnout
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: anglictina rezervace, Game of Thrones a pumpicka na kolo stale za odnos, Praha Vinohrady (do ctvrtka)
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    Stavebni material za odvoz, P4

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SHÁNÍM

    taktéž kamarádce menší jídelní stůl neco jako na obrázku - typově pro představu
    - má 1+1, a nic moc se jí tam nevejde, a konferenční stolek je malinkatej :(

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SHÁNÍM

    pro kamarádku sháním zadarmo nebo za mrzký peníz oblečení pro 2 letou holčičku, velikost 92/98 a možná i trochu větší, botičky 22,23

    nejlépe Praha - dojedu
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: Anglictina rezervovana
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Za pytlik orisku, Praha - Vinohrady: Pumpicka na kolo (funkcni), Game of Thrones (znicena ale kompletni), English grammer - Murphy







    LALINA
    LALINA --- ---
    TEĎ u kontejnerů Jablonecká ulice u prvního vysokého věžáku

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nabízím 4 x plechové disky 14" 4x98 ET35. Měl jsem je na Fiatu Panda. Kola jsou obutá zimními pneu Barum 165/65. Pneu jsou na dojetí. Vzorek cca 3 mm. Jeden disk je bouraný. Ostatní jsou OK, neuchází.



    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Bedna plna casopisu Koktejl, za odvoz, Libcice

    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Arfea: takovej mela babicka:]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam