• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ANDULKASAFAROVA
    ANDULKASAFAROVA --- ---
    ANDULKASAFAROVA: *kasička
    ANDULKASAFAROVA
    ANDULKASAFAROVA --- ---
    Ahoj všem, omlouvám se, ale zkouším to všude. Kdyby se někomu doma válela taková ta stará kašička, houba to byla, a vepředu byly dvířka na zámek... Já ji nutně potřebuju a samo zaplatím :) Děkuji a omlouvám se :) Hezký zbytek neděle L.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    zbavuju se nějakého oblečení, knížek a blbostí před stěhováním. u neceho je rezervace (v komentářích), k vyzvednutí na Podbabě/Břevnově, případně jinde po domluvě: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3828684247204605&type=3
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    za odvoz sklenicky na zavarovani. p9 kousek od oc harfa

    ADIK
    ADIK --- ---
    Za odnos daruji 5 párů, tzn. 10ks těchto pamětí. Je to ECC, musí to deska podporovat... třeba je někdo ještě využije, je mi líto to vyhodit.

    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ahoj, poptavam prazdne sklenice s kovovymi vicky na crafteni, potrebuji, aby to byly pomerne siroke, ale spis nizke nadoby, idealne neco podobneho, v cem se dodavaji omacky pro nachos, bylo by fajn, kdyby vsechny byly stejny typ a taky neco, co je v pripade rozbiti pomerne dobre sehnatelne nevali se to nekomu doma? 6-10 nadob
    odmena v ramci klubu

    XARGH
    XARGH --- ---
    Sháním kancelářské křeslo s operou hlavy. Problémy s krční páteří. Praha
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Stale nabizim pouzite krabicky na CD, uz jich je jen 1000ks, cena plati, 50Kc/100ks. Pokud si nekdo vezme vsech 1000ks, dam za 400Kc a pridam nejake slim a DVD-book obaly navic...
    Do posty, pouze osobni odber, Praha 6.
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Za odnos. Ideálně někomu kdo to reálně využije než aby to chytalo prach. Praha Holešovice v pracovní dny.

    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    SHYLOCK: reserve
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Praha 6 - Hradčanská. Za vychlazenou Plzeň:)

    TROX23
    TROX23 --- ---
    Nabízím za odnos kartonove role, napr. na malování atd
    Mám je standardně, po domluvě je možný v podstatě neomezený množství
    Praha Holešovice

    DIM_
    DIM_ --- ---
    DIM_: Rezervace
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Daruju zarovky (vsechny obyc + 1 halogen)
    V tech tesla krabickach jsou taky obyc zarovky. Jen ty velky Philips jsou originaly (2 v krabicce, 2 volne)

    Vsechno nebo nic
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Občas teď nakupujeme na Košíku a zbývají mi ty jejich papírové tašky (cca 42x32x16 cm). Jsou nepotrhané, složené. Je mi líto je vyhodit. Kdyby někdo měl zájem, samozřejmě zdarma. Aktuálně mám cca 30 ks. Ve všední den na Národní třídě cca 7-15 hod. nebo dle dohody.
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    LUCISZKA: 70 Kč
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Praha Nusle: sandálky Nike velikost 23, nošené, ukoply kus špičky z odrážedla, jinak ok

    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Za pár banánů aršíky+pár známek



    Za odvoz obaly na cd všech druhů



    Praha Holešovice.
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    Za odvoz z Velkých Přílep nabízím velkou tašku skořápek a asi 20 obalů od vajíček. Kdyby měl dotyčný domácí vajíčka navíc, ráda se domluvím i dlouhodoběji. Rodina, kde jsme brali vajíčka, už slepice nemá a já se ty věci pořád nenaučila vyhazovat. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam