• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím:
    - kaneclářskou židli, má ulomenou páčku výškového nastavení, takže má teď pevnou výšku, vhodná tak pro někoho, kdo moc nevyrostl (á mám 160 a je mi tak akorát), nebo pro někoho, kdo si ji chce opravit.
    - vysavač s vodní filtrací, kupovaný v prosinci, tzn. v záruce, přidám k němu i fakturu. Funguje, jenom se mi zdá, že trochu málo saje, ale nejsme si jistá jestli je to vada nebo vlastnost. Nechci se tím ale uplně zabývat, protože stejně nedávám to neustálý čištění vodního systému - jsem na to moc líná.
    Obojí za nějaký naturálie - výpěstky ze zahrádky, kompoty, marmelády, okurky, med, houby, .... prostě, co máte doma. Nebo láhev bílýho.
    K vyzvednutí v Praze u metra Pražského povstání.



    STRACENA
    STRACENA --- ---
    STRACENA: Točím ještě jednou...
    Kromě černého konferenčního stolku vše k dospozici, zítra odpoledne vyhazuji.
    ART_OF_CAN
    ART_OF_CAN --- ---
    Použitý futon 160 x 200. Nehledá někdo vybavení do klubovny třeba?

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Použitý futon za odvoz / Praha 6 ]
    FUNG
    FUNG --- ---
    radiator 52x90cm, byl instalovany asi rok, funguje, neproteka, uz ho nepotrebuji, cena v ramci klubu, vyzvednuti chynov u tabora, nebo priblizim do prahy



    ANDULL
    ANDULL --- ---
    Sháním:
    -ohrádku, dětskou nebo psí s nepromokavym dnem do max 100cm. Nemusí být krásná, jen aby nebyla děravá. Je pro pejska do kanclu. Nenabizi nekdo? Predem dekuji.

    -bílé police, ruzne.

    Praha 5, 6 ci dohodou
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    kdyby se někomu taková (NELDE) nabíječka válela ještě jedna, bral bych ji taky. Mně stačí 45 W. Po Praze a okolí.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Sháním nabíječku na hp notebook. 19.5V, 65W nebo vice. Konektor 4,5 zvenku, 3.0 uvnitř.
    Praha - dojel bych si vyzkoušet.
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Ahoj, sháním zahradní lehátko. Máte někdo nepotřebné? :)
    J_A_S_O_N
    J_A_S_O_N --- ---
    Přenechám podomácku vyrobený přebalovací pult, k vyzvednutí na Praze 5. Kdo dřív přijde...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Za odnos ze zabehlic, praha 10
    kocarek, zadni kola nova, predni je pichle, takze pocitejte s vymenou, nejspi v nejakem kolo servisu, doma nam to sundat neslo...
    akvarko delka 50 sirka 25 vyska 35 cm a filtr a topitko a teplomer
    streda, ctvrtek, patek od 5 do 8 odpo, sobota cely den.....
    ovozel ze zahrady, ci domaci vyrobky, prebytky potesi, dik.



    ENT
    ENT --- ---
    Za odvoz zakoreneny vetve rajcat. Zizkov.

    KREDENC
    KREDENC --- ---
    Praha 7
    Za odvoz, nebo za Vincentku/100% mošt, viz popisky v albech. Vyklízení bytu po babi, vhodné na chalupu, do dílny atd.

    https://www.rajce.net/a16814262

    https://www.rajce.net/a16822637

    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    Nezbavuje se někdo v Praze používané, ale použitelné mikrovlnky?
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Za odnos z Nuslí velký cca. půllitrový hrnek. Uvnitř poškrábaný od lžičky.

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Mám tu asi 20 ks prázdných CD a DVD, nechce někdo?

    Náměstí republiky
    QWERTY
    QWERTY --- ---
    škrabadlo za odvoz, Praha Modřany

    VIXLE
    VIXLE --- ---
    HELITHON: jestli je to ten plastovej bazmek, treba by to nekdo odsud: [ 3D tiskárny ] zvladl vyrobit. jen napad, nevim..
    HELITHON
    HELITHON --- ---
    Praskla mi součástka v sodastreamu na šroubování bombičky. Než ho vyhodím a pořídím jiný, nemá někdo taky rozbitý sodastream, ale s jiným problémem? Využila bych ho na náhradní díly. Ideálně za odvoz nebo výměnou za moje přebytky. Případně bych vzala funkční za cenu v rámci klubu (nemusí mít příslušenství).


    XARGH
    XARGH --- ---
    Ahoj,
    sháním FUNKCNI pracku za odvoz. Praha a okolí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam