• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Sháním, Praha
    - celočerný nízký kecky, vel 37

    - lakýrky, vel 37 (neco jako tyhle
    Polobotky CLARKS - Batcombe Wing 261271927 Black Leather - Vycházková obuv - Polobotky - Pánské | eobuv.cz
    https://www.eobuv.cz/...-hocW3h8TukpoqXYj--xPnQt4JCCBGQEkaF3p7aSWKJmwqfVEaAlckEALw_wcB&gclsrc=aw.ds)

    - (černý) slip on botasky vel 37
    -
    - boty na běhání (pro začátečníka) vel.37
    -
    - menší krosnu/větší batoh se síťkama na bocích a popruhama (+- viz odkaz, na barvě nezáleží) https://www.altisport.cz/...AFjATPmxtXmf8xGi0LeuLJQLmbJxQBVq27udy0VeWkdCEZC0vQbelZY3WVgaAp8MEALw_wcB

    - funkční mocca konvičku na kafe co jde na indukci
    -
    - "pošťácká" brašna/taška na běžný nošení (obrazek jako inspirace)https://vruty-fischer.cz/18068-kozena-brasna-207.html

    - parfém si od armaniho a good girl od caroliny herrery (asi se ho tu nikdo nezbavuje, ale co kdyby:)

    - Barvy na textil (klidne zbytky)

    - štětce, tempery; vodovky, palety, čtvrtky vyšší gramáže

    - pohledy, znamky, washi pasky, dekorace na pohledy (uvítám i typy kde v Praze sehnat zajímavý pohledy co nestojej raketu)

    Za věci zaplatim i lehce nad ramec klubu, případně vymenim za neco ze seznamu níž


    Nabízím


    - 8 dírkový kmm glády vel. 38 (mam je cca 12 let,pogovaly se mnou na mych prvních festech, např.podpára v moravský třebový v roce 20009 a další, ráda bych je dala fakt do dobrých rukou (spis nohou:) ač maj zašitej šev, tak jsem se o ně starala s láskou a pravidelne krémovala

    - 2 lahve (0,7l) domacího bezovýho sirupu (šťávy)

    - kávovej peeling od dermacolu (nesedí mi, je ho cca 3/4 obsahu)



    - zvlčovač vzduchu (potřeba vyměnit filtr, velikosti cca pekárny na chleba. Starej asi 2 roky, plně funkční)

    - asi 5 lahvi a patentním uzávěrem od piva, možná 1-2 větší
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Ještě bych zapomněl. Praha 6
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Daruji za úsměv pytle cca 15l plné čerstvých pilin ze proschlého smrkového a olšového dřeva. K dispozici od úterka. Nerezervuji. Je toho hromada, napytluji dle zájmu.


    ADYSSD
    ADYSSD --- ---
    Nevyužije někdo sedačku? Není to úplně nejlepší stav a určitě by se musela vyčistit, ale použitelný to je. K vyzvednutí na ulici Francouzská, dům s výtahem. Dá se prý rozdělit na dva kusy. Pouze vlastní odvoz a odnos.





    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    ANGIOLETTO: Stolek stále k mání...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ACIDQA: stav v topu, jako nova ;)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Detska autosedacka treba za kus melouna? K vyzvednuti na Praze 4, v Mlade Boleslavi nebo Nymburce.

    Piste jen vazni zajemci, nemam energii na tydenni dopisovani s nekym, kdo po dvacaty zmene terminu nakonec neprijde (jsem cholerik). A nikam pres pul Prahy to taky nevezu.
    Pokud neodepisuji, znamena to, ze ji ma predjednanou nekdo jinej, pokud bude volna, odpovim. ;)





    WARE
    WARE --- ---
    Vyměním hračku pro kočky s míčkem za nějakou drobnost.

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Nemáte někdo podobnou funkční slevu na tento výrobek? Nestihl jsem manželce včas koupíte... Díky

    STRACENA
    STRACENA --- ---
    - Zrcadlo tři vlnky z ikey + cajk na přichycení (foto ilustrační)
    - Hodinky
    - Repro TEAC, očividně jsou nějyký drátky utrhaný, nevím jak fungujou
    - 2 repraky Philips - hodně dlouho ležely ve skříni, nevím jak fungoujou
    - světlo
    Praha 3, položka/plzeň :-)











    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    poptávám: staré tenisáky pro psa! prosím nevalej se vám někde bez užitku? (Praha)
    LU_KO
    LU_KO --- ---
    darujem za odvoz pouzivany 7 rocny koberec s rozmermi 160 x 230 cm. doporucujem nasledne vytepovat a zbavit chlpov/vlasov.

    foto: [ OFFERINGNABÍZÍM: koberec 160x230 za odvoz / Praha 13 ]
    BLUE_OCTOPUS
    BLUE_OCTOPUS --- ---
    Za odvoz, žiletky som omylom kúpila také čo mi nesedia na tú rúčku čo mám doma a menštruačný kalíšok mali akciu 1+1 zdarma a ten druhý nevyužijem. Veľkosť A, pre dámy pred pôrodom, samozrejme nikdy ani nerozbalený.

    Praha Kobylisy, alebo blízke stanice metra.





    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím:
    - kaneclářskou židli, má ulomenou páčku výškového nastavení, takže má teď pevnou výšku, vhodná tak pro někoho, kdo moc nevyrostl (á mám 160 a je mi tak akorát), nebo pro někoho, kdo si ji chce opravit.
    - vysavač s vodní filtrací, kupovaný v prosinci, tzn. v záruce, přidám k němu i fakturu. Funguje, jenom se mi zdá, že trochu málo saje, ale nejsme si jistá jestli je to vada nebo vlastnost. Nechci se tím ale uplně zabývat, protože stejně nedávám to neustálý čištění vodního systému - jsem na to moc líná.
    Obojí za nějaký naturálie - výpěstky ze zahrádky, kompoty, marmelády, okurky, med, houby, .... prostě, co máte doma. Nebo láhev bílýho.
    K vyzvednutí v Praze u metra Pražského povstání.



    STRACENA
    STRACENA --- ---
    STRACENA: Točím ještě jednou...
    Kromě černého konferenčního stolku vše k dospozici, zítra odpoledne vyhazuji.
    ART_OF_CAN
    ART_OF_CAN --- ---
    Použitý futon 160 x 200. Nehledá někdo vybavení do klubovny třeba?

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Použitý futon za odvoz / Praha 6 ]
    FUNG
    FUNG --- ---
    radiator 52x90cm, byl instalovany asi rok, funguje, neproteka, uz ho nepotrebuji, cena v ramci klubu, vyzvednuti chynov u tabora, nebo priblizim do prahy



    ANDULL
    ANDULL --- ---
    Sháním:
    -ohrádku, dětskou nebo psí s nepromokavym dnem do max 100cm. Nemusí být krásná, jen aby nebyla děravá. Je pro pejska do kanclu. Nenabizi nekdo? Predem dekuji.

    -bílé police, ruzne.

    Praha 5, 6 ci dohodou
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    kdyby se někomu taková (NELDE) nabíječka válela ještě jedna, bral bych ji taky. Mně stačí 45 W. Po Praze a okolí.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Sháním nabíječku na hp notebook. 19.5V, 65W nebo vice. Konektor 4,5 zvenku, 3.0 uvnitř.
    Praha - dojel bych si vyzkoušet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam