• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Za odnos, Karlínské náměstí, Praha
    10kg substrátu pro kočky. Už nemám komu sypat :/

    TBC
    TBC --- ---
    Pokud by mel nekdo k darovani vetsi nez male mnozstvi igelitovych pytlu, dejte vedet, chystam je pro akci jarni uklid prirody, mely by tedy vydrzet predevsim plastovej curbes a plechovky, na tezky kalibrl bude jiny nadobicko.. idealne Praha 2/3/9/10
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: pridavam dalsi pro mne nepotrebnou vec (uplne nova sterka na myti oken). Vse za bezlepkove pivo z Alberta, predani Praha Barandov

    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Náhradní páky, sítko a spodní kryt trysky ke kávovaru DeLonghi ICONA.
    Imho půjdou i na jiný než na icona, rozměry ve fotce.
    Dále tu mám dvě mrtvoly DL-ICONA, stříbrná a modrá, oběma odešlo čerpadlo kvůli tvrdé vodě. Někdo možná využije nádoby nebo něco z toho, elektrika je v tom Ok, jen nemají tlak.
    Je mi líto to vyhodit.
    Předání na Chodově/Opatově (Praha4)


    SASETKA
    SASETKA --- ---
    Prosím, nemá někdo zbytek barvy na tabule? Stačí mi trochu.. Praha 4 nebo si dojedu nějak rozumně. Děkuji
    SCHAFERIN
    SCHAFERIN --- ---
    Nabízím dámské sametové šaty za 100 Kč.
    [Dámské sametové šaty značky Joan vel. 36]
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Za bezlepkove pivo, Praha Barandov

    SLL_QUY
    SLL_QUY --- ---
    Za 100,- přenechám dvě duše na kolo 28'/29' s autoventilkem, nikdy nepoužité, originální krabice, PC 150CZK

    ORNATE 35/50-622/630 AV (SV) 700x35/50C

    P-5, Smíchov

    TBC
    TBC --- ---
    auto klíč na kola křížový Filson (bytelný)

    100,- Praha 3/10 (Třebešín)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    [Skleněné tabule za odvoz]
    Likvidujeme verandu na chatě a součástí jsou 4 skleněně tabule cca 1x1m (v inzerátu na fotce nalevo,lepší foto nemám,sry!). Pokud by měl někdo zájem, třeba na skleník, k odvozu zítra, sobota 9.4., Pha Velká Chuchle.
    FTN
    FTN --- ---
    Na Kostnickým náměstí dole v popelnici na papír jsou takový pěkný tubusy, 150cm dlouhý.

    KLUSI
    KLUSI --- ---
    za odvoz
    Použitý gauč s úložným prostorem a lůžkem, 2x taburet, viditelné známky použití viz. foto, Praha 6
    šířka 220cm
    výška 85cm, výška sedu 41 cm
    hloubka 150 cm

    Lůžko 120x192


    SENIN
    SENIN --- ---
    Samsung EP-TA20EWE
    Nabíječka do sítě s podporou rychlého nabíjení, výstup USB-A (max. 15 W), technologie rychlého nabíjení Fast Charge, součástí balení kabel se zakončením USB-C a USB-A

    Praha 7, 100,- použitá 3x
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Ráda se ujmu jakýchkoliv pohlednic, které byste jinak vyhodili. Staré, nové, libovolné náměty. Praha nebo i poštou. Díky!

    VOKURKA
    VOKURKA --- ---
    Nějak v rámci klubu bych se zbavil přídavný baterie na Motorolu Moto Z2, je to modul a měl by být snad kompatibilní i s Z1 a Z3.
    Použil jsem to párkrát, ale pak jsem si stejně koupil normální powerbanku, tak se mi na to akorát práší.
    Vyzvednutí na Žižkově.

    Motorola moto power pack | Verizon
    https://www.verizon.com/products/motorola-moto-power-pack/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: zamluveno
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nikon F80 se setovým objektivem.
    Pozor je na KINOFILM.
    10 let nepoužívaný, před tím fotil.
    Uvnitř super čistý. Zvenku degradoval plast a lepí.

    Vyzvednutí na Mělníku.
    Ovoce, ořechy apod.

    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Daruji roztok z cibulových slupek na barvení vajíček - povedla se nám krásná barva a silný roztok cca 1L. Praha 6 - Břevnov

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za odnos/odvoz z Prosečnice https://mapy.cz/zakladni?x=14.5358837&y=49.8685591&z=13&source=ward&id=5098
    Pokud by někdo chtěl jen pár kusů, tak je můžu předat v Praze, jsou to takové ty klasické květináče, ve kterých si kytku přinesete ze zahradnictví.

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    BLACKHEAD: Za odvoz samozrejme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam