• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Fortelna skrin/knihovna. Mam k tomu i cca 20 polic. Jen za odvoz, ale podminkou je, ze se ji pri odvozu ani nedotknu. Uz jsem se s tou kravou natahal dost - je fakt tezka :) Praha 2, Mirak. Prvni patro s nakladnim vytahem. HxVxŠ: 38x204x125cm

    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Sháním staré a zažloutlé(!) nepopsané papíry A4. Kdysi jsem jich spoustu takových dal pryč, protože jsme si říkal, že je nikdy nepoužiju. A těď se by se mi zrovna hodily.
    Praha.
    Děkuji.
    ACKALDA
    ACKALDA --- ---
    ORIZURU: zdravim je jeste ten stuul di moc kalda
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    vse k predani bud hlubocepy, nebo hradcanska (tam to musim prevezt, takze to se musime domluvit presneji)

    kdybyste si potrebovali ochranit dite pred padem (tohle by asi melo stat i vic nez 150, protoze je to v podstate zanovni, ale budu respektovat podminky klubu)

    Micro přilba Pirate - Svět koloběžek
    https://www.svetkolobezek.cz/prilby-pro-deti/micro-prilba-pirate/
    je to Mko


    kdybyste si chteli neco nekam povesit (ne nutne dite) - zde klidne 150 za vsechny tri

    https://www.siko.cz/dvojhacek-multi-soft-chrom-sof21new/p/SOF21NEW

    kdybyste chteli poslouchat rozdily v kabelech (tak to asi nekupujte) - asi tech 150,- (pouzivane, ale 100% stav -leda, ze by to ty moje mp3 a flacy osoupaly - ale ted uz to nemam kam strcit, tak to jen doma zdobi krabici)

    DYNAVOX - CINCH KABEL RCA 0,6m - Cinch kabel se zlacenými konektory RCA Délka 0,6m. - www.hifionline.cz
    https://www.hifionline.cz/kabely/cinch-kabely/1543-dynavox-cinch-kabel-rca-0-6m/

    kdybyste si chteli ochranit dite pred sluncem a vlastnili k tomu kocarek Jane bez tohoto (pro nas nakonec zcela neuzitecneho, takze nikdy nenainstalovaneho, avsak pouze mirne uspineneho - pred predanim muzu slibit umyti...) prislusenstvi (asi to jde nalamat i na neco jineho)


    kdybyste si chteli nakrmit dite (z pouziteho) auto-servisu (je zazrak, ze to prezilo naseho syna v celku, takze je moznost, ze ot prezije i dalsi dite)


    kdybyste si chteli sve dite spoutat, aby se melo dobre

    je to pry zaracne... https://www.slune-cz.cz/red-castle-zavinovacka-miracle-blanket/ (mozna to neni presne tohle, ale je to rozhodne red castle) - my jsme teda nakonec nemeli to srdce zadne z nasich deti timhle zazrakem potesit (takze je to opravdu 100% nepouzite), ale jsou taci, kteri tvrdi, ze to je opravdu super - tohle dam laskavemu zajemci zdarma. tedy ve skutecnosti jsem to koupil omylem, protoze zena mi, kdyz byla v porodnici s prvnim ditetem, rekla, at koupim zavonovacku a ja to vzal s rozbehem (protoze kdo jsem ja, abych zpochybnoval jeji rozhodnuti) - jenze pak se ukazalo, ze myslela jen "takovou tu" deku a suchy zip a ne detskou variantu sveraci kazajky (na druhou stranu jsem to koupil s 50% slevou v dobe, kdy na smichove zavirali nejaky obchod s detskymi vecmi)

    a konecne kdybyste chteli sve dite zahrat v kocarku

    je to neco jako https://www.babydracek.com/kocarky-doplnky/emitex-fusak-combi-deluxe-zimni-sedy ale trochu mene moderni, protoze kupovane pred 5 lety. uz jsme tam prostrihli dirky na protahuti poruhama od kocarku, takze poduk je to neco, co radi delate sami, tak to asi nechcete.
    ze vseho uvedenho se to radi mezi nejpouzivanejsi veci (vedle jidelni soupravy a repro kabelu)
    ORIZURU
    ORIZURU --- ---
    ahoj, rád přenechám za odvoz pracovní stůl - mám k tomu všechny šuplíky, ale zasekávají se - myslim že to půjde opravit (ten v levo nahoře je tam zaseklej, ten uprostřed funguje v pohodě) ... praha - hlubočepy

    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    prave ted na namesti Jiriho z Podebrad pred francouzskou pekarnou.

    ENT
    ENT --- ---
    Poptávám krabici od velké lednice a cca 4m2 polystyrenu (okolo 200mm tloustky). Praha/Praha Západ
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    fakt nikdo nechce míchací metličku na matchu? Praha-Zličín
    PUSHERMAN
    PUSHERMAN --- ---
    Za odvoz pár věcí po stěhování plus šest banánovek bez víka.
    Praha 7

    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Vymena za jine knizky, pripadne za odnos, Barrandov

    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Za odnos, do ctvrtka vecera, Barrandov


    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím kaneclářskou židli, má ulomenou páčku výškového nastavení, takže má teď pevnou výšku, vhodná tak pro někoho, kdo moc nevyrostl (já mám 160 a je mi tak akorát), nebo pro někoho, kdo si ji chce opravit.
    K vyzvednutí v Praze u metra Pražského povstání.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Sháníme větší množství starého lina (klidně špinavého), kdybyste se ho někdo zbavoval nebo někde viděl, že ho vyhazují.
    Praha. Děkuji.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Za odnos krabice
    P4 - Pražského povstání.
    Jen všechno najednou!
    4x banánovka komplet
    4x banánovka spodní část
    3x krabice cca 45x30x30cm
    REZZ
    REZZ --- ---
    REZZ: jo a shanim pripadne bambusovou nebo jinou zastenu na balkon, vysokou 150cm, sirka treba pul metr/metr)
    REZZ
    REZZ --- ---
    daruji za odvoz dejvice praha:
    postel ikea, stara, nevim nazev, tmave hneda, bez cela. 160x200cm. vypadlych par rostu (zlomene), ale daji se tam polozit a funguje. uz je tedy bohuzel rozlozena, jinou fotku nemam.

    stolecek maly dreveny ikea Frojsta cca 58x58, vyska 45cm






    V3S
    V3S --- ---
    vymenim knizky KOD ... za jine knizky KOD :)

    [K-O-D Knihy odvahy a dobrodružství]

    praha
    NEETARELL
    NEETARELL --- ---
    NEETARELL: rezervace
    NEETARELL
    NEETARELL --- ---
    Za odnos z Opatova (Praha 4). Obě barvy jsou otevřené, spotřebovala jsem pouze testovací množství na jeden pramen vlasů a pak znovu pečlivě uzavřela, nejsou vyschlé.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam