• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SHÁNÍM silikonové formičky jakékoliv.
    Stala jsem se opět ježíkovým vnoučetem a paní si přeje sadu na mýdla.... Jenže vybraná sada je taková...bezzubá, tak jsem si řekla, že bych přihodila pár věcí - právě třeba formičky... a samozřejmě ještě tak kilo mýdlové hmoty navíc :)
    Praha v centru. Díky

    SGNLR
    SGNLR --- ---
    poptavam nejaky kycovity pleteny vanocni svetr a umely vanocni stromek.oboje je to na jednodenni nataceni, tak bud koupim nebo bych si to rad jen pujcil. diky
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním malý nafukovací člun, klidně v horším stavu, ideálně s pádly. Dojedu si po celé Praze.

    NELDE
    NELDE --- ---
    KVALKAN: Pokud máš aplikaci, dají se sbírat i posílat přes ní virtuálně.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Sháním body do Alberta. Ideálně v okolí Novodvorské a Pankráce.
    TBC
    TBC --- ---
    500GB SATA II HDD 3,5" 7200rpm po 100kč za kus Praha
    detail zde: [HDD 4x 3,5" 500GB SATA2 7200rpm]
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Za 100Kč/ks nabízím brašny na notebook, mám tu 3 ks, nepoužité, k vyzvednutí Prosečnice, po domluvě Praha Ládví, Holešovice, Šestajovice/Klánovice

    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Sháním nějaké vzrostlejší pokojové rostliny, klidně i nad rámec klubu (případně se můžu bartrově odměnit masáží). Ráda bych dvě až tři kytky, co budou mít třeba necelý metr na výšku, a jednu nebo dvě hodně vysoké, cca dva metry. Pokud víte o někom, komu doma flora přerůstá přes hlavu, dejte vědět.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nevyužil by někdo cca 20ks 0,1l lahviček od rumu? K vyzvednutí Praha nebo Prosečnice.

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Nabízím za odnos cca 50 různých sklenic (od okurek, krenu, presnidavek atd.), jsou vymyté a včetně uzávěrů. Praha 3
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    Dřevěná dětská postýlka
    K vyzvednutí na Vinohradské ulici, rozložená
    Za domácí přebytky: křížaly, marmelády, zavařeniny, ořechy apod.
    pište zprávu nebo sms 604 932 866

    Postýlka je plně funkční, rošt lze umístit ve třech výškách. Bočnici lze zcela odebrat a postýlku přirazit k dospělácké posteli.

    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    Horské kolo Author za oříšky/domácí marmelády/omalovánky pro děti/vkusné dětské knížky.

    K vyzvednutí v Dejvicích. Piště do zprávy nebo sms na 604932866

    SDN33
    SDN33 --- ---
    brno za odvoz

    LUCZIE
    LUCZIE --- ---
    Za odvoz, Praha-Kloboucnicka. Š90,V50,H47.

    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    GHOSTDOGG: Zatím rezervováno.
    GREW
    GREW --- ---
    FRUITS: Vetsina sluchatek koss ma dozivotni zaruku a ani nepotrebujes zadnej papir, staci zaplatit 300Kc poplatek a opravej ti je. https://www.koss.cz/kontakt
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zdravím
    Mám sluchátka koss porta pro (bez žádného papíru, který bych mohl někam přinést na reklamaci a opravu) a nefunguje jim jedno sluchátko.
    Nemáte prosím někdo stejný problém a chcete se sluchátek zbavit?
    Odkoupím do 100,-
    Případně pomoc s opravou bych také uvítal, ale to zvládnu i sám.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Za odvoz z Prahy 2:

    Selské poličky s věšáky. 80*70 cm (š-v)
    Policky — ImgBB
    https://ibb.co/sWk4h8C

    Křeslo určené k opravě, má rozbitý pružinový sedák, jinak hezká konstrukce
    Kreslo01 — ImgBB
    https://ibb.co/XpbPdrf
    https://ibb.co/C6kpxgp
    FURIUS
    FURIUS --- ---
    Ted' jsem šel vyhodit tříděný odpad a v modrém kontejneru v ulici U Kolejí (poblíž Přední Ul.) na Praze 6 leží asi 5 banánovek plných knih.
    Převážně detektivky ale i nějaké klasiky.. Remarque, Hemmingway, Steinbeck, Daniken, Hašek, Feuchtwanger . . koukal jsem jen do 2 z 5ti a pár kousků si odnesl..
    LU_KO
    LU_KO --- ---
    Shanim dusi na fatbike (90-120mm, 3.50-4.8'') - pouzivana, klidne derava. Znacka: rozstriham ji - na kutilske ucely.

    Praha 13 - prosim piste mi do posty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam