• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Doslova jsem vyhrabal ve sve staré dílne dve akuvrtacky bez funkcnich baterií, jiste vim , ze se točily doleva doprava, řadily 1/2, jedna je Panasonic, druha Festo , mozna i na dily nebo jestli nekdo ma muzeum akuvrtacek ..za něco maleho zdraveho, mozno predat na Stvanici ,Kotelna Fuchs2 ..

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .obcas se tu objevi patrani po starem walkmanu ci discmanu, zrovna ty tu mam, Sony a Panasonic, bohuzel nemam jak vyzkouset , nicmene byly bez baterek v suchu a pred lety oba sli. .bez sluchatek, za neco pro zdravi. .Praha 9, mohu i priblizit na Stvanici. .ta fotka je strasna , udelam novou. .

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT: (Ta poutka jsou tedy obvykle nahoře.)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Krychlový (23 cm) závěsný prošívaný pelíšek z bavlny (vnitřek plátno, ne fleece, takže se do něj nechytají drápky); Nusle, pár banánů potěší, ale hlavní je ten odnos. Jestli nemáte fretku, kterou byste jím potěšili, měli byste se vážně zamyslet, jestli váš život náhodou není bez fretky smutný a nudný. Just sayin’.

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Ahoj,poptávám se po takoveto kolečkove tašce

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    nemate nekdo doma nepouzivaniu zábranu na postel ? praha
    diky
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    Daruji za odvoz cernobilou laserovou tiskarnu HP LaserJet 1160.
    Tiskarna je funkcni a tiskne. Pred lety jsem do ni koupil neoriginalni toner a zatim jeste nesviti, ze by dochazel. Nicmene na jedne casti stranky je tisk vzdy uz horsi, takovy vybledly. Predpokladam ze koupi noveho toneru by se to vyresilo.

    Praha - Pankrac

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    za 4ks plechoveho kozla 10° se prenechaji 2ks xl cernych tricek, nerozbaleno, nenoseno.
    vecka nenosim.
    praha strasnice vecer + vikend, praha letna pres den.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    za žlutý krátký camelky :D

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Mám tu nějaký blešákový sesyp. Kus za 20 Kč.
    Slohově nadanější mi mohou popsat co chtějí, ti méně mohou zakroužkovat a poslat foto.
    Předání v Praze ve Kbelích nebo Hostivaři nebo mohu zasílat poštou.











    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    Pokud by někdo chtěl vyplněný kupon do Lidlu pro nákup keramických hrnků značky Thun, mám jich pár na rozdání. Předání dnes v Praze v ulici Římská do 18:00.
    Hrnky viz - https://www.lidl.cz/c/nasbirejte-kolekci-porcelanu-thun/s10010137
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KANAREK1: pejska nedám, ale můžete si ho pohladit :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    protoze musim mazat OT prispevky s ruznymi zdroji jako napriklad nabytkova banka, navrhuji to dat na nastenku. Prosim tedy, kdo mate tip na podobnou vychytavku, hodte mi to do posty a ja to tam hodim
    GRINCH
    GRINCH --- ---
    ADIKIA: Jelikož jsem si jednou z nyxu za odvoz přivez blechy, tak tuším proč :D. A že se jich k*rva blbě zbavuje.
    ADIKIA
    ADIKIA --- ---
    ALDEMIK: Jen doplním, že nábytková banka i přijede, ale nebere žádné čalouněné věci, takže ani matrace.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    KATUSA: Jste na P7, v Holešovicích je případně šatník pro samoživitele. A taky má Praha nábytkovou banku - kdyby se vám nepodařilo domoci se tady nějakého osobního kontaktu. :-)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Za odnos /případně banány, nebo grepy/ z Braníka.

    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    SHÁNÍM kulatý ( oblý) konferenční stolek. Ideálně stabilní. Máme hranatý z Ikei Lack( ten větší) Mohu vyměnit.
    Praha Jiřího z Poděbrad
    Za nabidku díky
    PECH
    PECH --- ---
    Sháním 30pin kabel k iphone 4/4S, alespoň k zapůjčení, snažím se stáhnout fotky ze starého mobilu, nemáte, prosím, doma někdo? Děkuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam