• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MAKII
    MAKII --- ---
    2x nutrilon, 3x kaše. První těsně po expiraci, druhý před. Za odnos. Vyzvednutí přes den na P3, večer na P8.

    SALE
    SALE --- ---
    15 banánovek za odnos, Žižkov
    TSOH
    TSOH --- ---
    Poptávám šuplík k tomuto šicímu stolu. starozitny-sici-stroj-singer-62548611
    zdarma obrazky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: zamluveno.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyby nekdo chtel tenhle spriograf v modry, do konce tydne praha-centrum za odvoz. celkem vhoda pomucka pro uvolneni ruky detem.

    Spirograph by 3Domas - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:905849
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Dva kalendare za odnos nebo domaci marmeladu pro deti... Praha Cibulka

    VEVER
    VEVER --- ---
    Nemáte náhodou někdo navíc květináč o průměru tak 30cm? Praha 5, ale dojedu kamkoliv mě pražská MHD doveze :)
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Sháním, i nad rámec klubu Natural Wonders of the World: Discover 30 marvels of Planet Earth

    ENDER
    ENDER --- ---
    Shanim 3m2 podlozky pod vinylovou podlahu. Tloustka max 1,5mm. Kdyby nekomu zbylo z instalace. I nad ramec klubu.
    YOT
    YOT --- ---
    Poptávám funkční fén na vlasy. Nemusí mít nástavce a nemusi hřřát na nejvyssi stupeň. Brno - Vysočina Zr/Tr
    MISTRKAT
    MISTRKAT --- ---
    Panenky za odnos ze Schnirchovy ulice v Hole, leží vedle zastavárny naproti Brambertu.

    SCHAFERIN
    SCHAFERIN --- ---
    Daruji hrací kolotoč nad dětskou postýlku. Funkční, hraje nekolik fajn songů, bliká, jen při otáčení je hlučnější (je slyšet hučení motůrku). Ale hraje i bez otáčení.
    K vyzvednutí na Praze 10 poblíž Edenu.

    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Ahoj, sháním i nad rámec klubu Kuchyňský robot, který má planetární způsob míchání.

    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Stará krosna ve slušnym stavu. Vypraná.
    Odměnu nabídněte.

    NOZISS
    NOZISS --- ---
    Reklamní - Roll up / Banner - mám jich hodně. Praha 8

    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Loni to našlo využití tak to zkusím zas - mám tady větší množství časopisů (starší čísla Retail News a Obchodníkův rádce). Nevyužil by to někdo? Na tvoření, jako obalový materiál, dětem do sběru.... :D

    Odvoz z Florence
    J_A_S_O_N
    J_A_S_O_N --- ---
    Za odnos Praha 9, Střížkov,

    ENT
    ENT --- ---
    Poptavam dve veci:

    - regaly (kovove/drevene)
    - detskou ucici vez

    Oboje i nad ramec klubu

    Diky
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Plech na pečení 44,5x32,5 cm | Orion - tvoříme vaši domácnost
    https://www.oriondomacipotreby.cz/plech-na-peceni-44-5x32-5-cm-127006

    Ještě zabalený, omylem jsem samozřejmě koupila špatnou velikost a zpátky ho nevezmou. Tk třeba za dvě lahve suchého červeného nebo ořechy / čokolády / jiné relativně zdravé dobrůtky v přiměřené hodnotě. Případně hezká pokojovka, která mi bude na rozdíl od nefunkčního plechu dělat radost. :D V nejhorším těch 150 korun, ale když už jsem udělala takovej fail, raději bych něco, co mi bude aspoň dělat radost. :))
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Ahoj, sháním nabíječku k 2.4 iqos. Už se neprodává, moje přestala nabíjet, ale "cigaretu" mám novou. Již po záruční době. Tak hledám někoho, komu se třeba válí doma a nepoužívá, případně má rozbitý zase ten druhý díl. Je to extrémně poruchová řada, kterou už stáhli z prodeje. Jakákoliv barva, jen ať nabíjí. Díky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam