• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ! UVÁDĚJTE LOKALITU !
    ! DOMLOUVEJTE SE V POŠTĚ !
    ! MAŽEME CHAT A NEVYŽÁDANÉ KOMENTÁŘE - JEN INZERÁTY !
    ! VYŘÍZENÉ ZÁLEŽITOSTI POKUD MOŽNO MAŽTE !

    příbuzné kluby (snad:)
    [Diskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]]
    Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj
    Bazar nábytku a bytových doplňků - design trvale obydlených prostor, rady a porady
    STONED MOVING AGENCY
    Nabídku slevových kupónů a obdobných záležitostí


    Poptávky po kuponech MHD raději sem: Jezdíte na černo MHD? - debaty jsou OT a budou mazány

    Nábytek místo odvozu na sběrňák nabídni tady Nábytková banka
    rozbalit záhlaví
    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: kdyby mel nekdo zajem behem dneska, piste sms 732989294, jeste jich par mam.
    GEGI
    GEGI --- ---
    mám 12 kusů jednodenních volných vstupenek na Svět knihy, kdyby někdo měl zájem, tak předání dnes v dejvicích, zítra Braník, akce je do pondělka. Mám je fyzicky, takže je potřeba se sejít případně.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Nemate nekdo odrezek/zbytek jakekoli kuchynske pracovni desky? Potrebuji 60 cm s hloubkou alespon 50 cm.
    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Věnuju Luisu, nejlepší léta už má za sebou, ale vodu na čaj ještě uvaří. Za odnos ze Žižkova. Jako bonus menší taška ořechů k vylouskání.

    DEB
    DEB --- ---
    mam tu za odnos dva postroje/ksirky, jedny male na kote a druhe vetsi na mensi kocku
    Branik a okoli nebo centrum
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    Za odvoz či nějakou domácí marmeládu ze Strašnic, exspirace 12/2022, ale jsem si jistá, že tomu nic není, nerozbalené.

    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    IOT_JH: Sorry, nenahrala se mi fotka. Jedna se o prenosku na kocku.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Na rohu Francouzsky a Sazavsky. Vypada to funkcne.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Vlastní demotáž a odvoz z Živonína. Jedno křídlo je teď vysazené z kolejničky, při následný montáži by to mělo jít opět nasadit.
    Jeden velký sektor přes dvě křídla (šatní tyč a jedna police a jeden užší na jedno křídlo a to samé (tyč a police). Kolejnice jezdí pěkně, ale jsou bez tlumičů.
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    CENOBIT: Pardon, místo výskytu je Praha6, dole na Podbabě.
    ZZUZI
    ZZUZI --- ---
    Ahoj,

    Strasi mi tu tri uplne nova cd, audioknihy

    2x Silena Max - prequel Stranger things, young adult nebo spis teen (https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Book/9897/Audiokniha-Stranger-Things-Silena-Max-Brenna-Yovanoff)

    1x Stoparuv pruvodce galaxii 5, Prevazne neskodna (https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Book/10982/Audiokniha-Stoparuv-pruvodce-Galaxii-5-Prevazne-neskodna-Douglas-Adams)

    Puvodne soucast meho honorare ve vydavatelstvi, takze nabidni nejakej kus zeleniny treba?
    IBEFOREE
    IBEFOREE --- ---
    Sklenice na skleník, za odvoz, případně můžu s odvozem pomoct vlastní dodávkou. Praha - západ Řevnice

    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Různé druhy slunečních brýlí.
    Celek 150,-, předání Praha centrum

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Ahoj, neválí se někomu doma podsedák do auta, kterého by se rád zbavil? Díky.
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU: Rezervace, po předání mažu
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Za ovozel, Praha Chodov.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemate nekdo par seminek (3 staci) nejake dobre salatovky ? Nebo rovnou sazenicku ?
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Sazenice Chilli připravené na přesazení do záhonů nebo kbelíků.
    100% stav.
    Letos mám tyto odrůdy:
    7 Pot Prime Red 1 800 000 SHU
    Golden Reaper 1 800 000 SHU
    Naga Tiger 1 500 000 SHU
    Moruga Blend 1 800 000 SHU

    130kč/ks

    Osobní odběr Praha Opatov nebo I. P. Pavlova

    ZIVA
    ZIVA --- ---
    poptavam prebytecne, nevyuzite ale funkcni, klidne zbytky barev interierovych i umeleckych (akryl). vcetne ruzneho naradi, pokud nekomu prekazeji stetce, sterky,stetky nebo valecky, dojedemsi v ramci Prahy, nebo mozno odhodit na Vinohradech nebo na pedaku. Vytvarna skupina, diky
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    ROSADKO: a tady nemaj?
    Náhradní díly Nadeta.cz | Náhradní díly Eta, Mora, topná tělesa Dražice a dalších spotřebičů | Náhradní díly Nadeta.cz
    https://nadeta.cz/
    TOLI
    TOLI --- ---
    Sháním časopisy o autech, automobilové technice, auto moto kamion atd.
    nemáte někdo něco z loňského roku případně letošního? (to už si fandím moc)
    pošta díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam