• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dítěti se rozbil kartáček z DM a chtěla jinej. Zbyly mi tu náhradní hlavice. Nechám je gratis.

    Praha 7, případně Praha 6

    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    chtel by nekdo lahvicky s kapatkem? na nejaky domaci pripravky? zbytky tinktur uz jsou asi dost prosly, ty odstranim. Strasnice

    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    BANKABANATA: Rezervace
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    a kdyby někdo využil - sleva na koření, komplet info přímo na kartičce:

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    nepoužité chrániče na kolena Powerslide značené L, ale nad 50 kg... na moje L nohy jsou malý, podle mě jsou na člověka M se štíhlýma nohama, možná spíš na teenagera.
    100 Kč
    Praha Flora nebo rozumně zelený metro

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nabízím baličku cigaret, za odnos z Prosečnice/Dobřichovic/občas Praha centrum,

    MORKANT
    MORKANT --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Na kartičky Magic the Gathering se mě ptala knihovnice v místní pobočce Městské knihovny, kdybys nevěděl co s nimi :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Sháním elektrickou troubu, ideálně zvládla 250°C. Na vzhledu nezáleží, je na dílnu. Praha a okolí, klidně i lehce nad limit klubu
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    Stojan na noty, trochu retro, ale funkční. Praha, Zahradní Město nebo Nusle - Táborská. Za odnos a třeba avokádo.

    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: rezervace
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    přebytečná original vw poklice , asi na T5: [LUCKY_MAN @ VOLKSWAGEN - klub majitelu nemeckych lidovych vozu VW]
    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: Praha

    GEGI
    GEGI --- ---
    Za odnos punchochace - 4x teplejsi, dvoje vylozene termo, 2x fialove tenci a 4x bezovky nejtenci. Nepouzite, velikosti u vetsiny nedohledam, ale cca 176/110, L-XL, ale nerucim za to, jestli budou sedet. Tedy spis nekdo M/L s vetsi jistotou. Pouze vsechny najednou. Branik nebo Hradcanska, po dohode jinde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    komu jsem nedavno prodal detskou motorku ? neco jsem k tomu jeste nasel. -> posta
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Sháním čističku vzduchu. Rád bych si něco podobného pořídil a na začátek vyzkoušel touto cestou. Praha

    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: případně mohu poskytnout libovolné množství karet Magic the Gathering, také bezcenných;)
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    Sháním Pokémon kartičky, neměl by někdo nějaký starý balíček? Chtěl bych něco pro syna, ideálně bezcenné.. po Praze dojedu.. díky
    FIMFARUM
    FIMFARUM --- ---
    KENNEDYOVÉ - vzestup a pád nejmocnější americké politické dynastie
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Brožovaná kniha 23 x 30 cm , 148 stran , množství černobílých i barevných fotografií .
    Extra Publishing , Praha 2022 . *** Perfektní stav - jako nová . *** Za 100 Kč. *** Praha

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Daroval by prosim nekdo body do Albert aplikace? Díky
    BROUCINKA
    BROUCINKA --- ---
    Mám prosbu, sháním prošlé obvazy, dojedu si po Praze. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam