• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    SPOUSTA
    SPOUSTA --- ---
    CHAIWALLA
    CHAIWALLA --- ---
    CHAIWALLA: Teploměr, parfém, čaje a Pulze jsou pryč. Astroláb a Masky rezervace...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Za odvoz z Prahy Vinohrad asi dvacet let starý psací stůl IKEA JONAS. Má zašupovací polici, kterou lze přimontovat nalevo nebo napravo. Barva je světlý dub, nebo jak tomu říkají, materiál taková ta dřevotříska. Moc se v tom nevyznám, prostě není to masiv.

    Stůl už dávno není v nabídce a nenapadlo mě ho vyfotit, než jsem ho rozložil :-) Nějaké historické info včetně rozměrů jsem nicméně našel tady:
    Jonas stůl se zásuvkou - dýha dub (50110708) - recenze, srovnání cen
    https://cs.ikea-club.org/item/50110708.html
    Případně je dost podobný modelu MALM:
    MALM Psací stůl s výsuvnou deskou, bíle mořená dubová dýha, 151x65 cm - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/p/malm-psaci-stul-s-vysuvnou-deskou-bile-morena-dubova-dyha-50359826/

    Každopádně po všech těch letech a mnoha stěhováních už stůl nese jisté známky opotřebení, viz detailní fotky níže. Dýha na některých hranách se loupe, jedno z koleček zašupovací části je napůl rozpadlé a jedna bočnice je lehce proražená (není to skrz, ale je to z venkovní strany, takže je to vidět). Na funkčnost nic z toho nemá příliš vliv a někde na chalupě, ve sklepě nebo v dílně ještě stůl může dobře posloužit. Pokud byste měl někdo zájem třeba jen o desku, tak i to je možné.

    Stůl bude k dispozici do konce ledna, pak se odebere do sběrného dvora.

    TO1OO
    TO1OO --- ---
    TO1OO: Rezervace
    TO1OO
    TO1OO --- ---
    Daruji různé náhražky kouření tabáku. Nabíji se, ale jak moc jsou funkční, nevím. Já je nepoužíval. Jen vše dohromady.

    Praha-Výtoň

    TOKI
    TOKI --- ---
    Nabízím vak na lyže do 172 cm za 150 kč

    Praha 8 Kobylisy

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Dřevěná přihrádka 50x10.5x8 cm

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Shanim kempng vařič na kartuše ,malý skladný ,díky
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Koupila jsem za 180,-, zjistila jsem, ze se to nevejde, kam jsem planovala a nestihla vratit ve lhute, kdy to slo.
    Co to je? Sklenena kupole. Terarium. Priklopka drahocennosti, do kterych se nema prasit. Zvyraznovac dekoraci umocnujici jejich jedinecnost. Protikockopracickovej kryt na mysi. Vezeni pro vysoke smradlave syry. Mikrosklenik. Predmet k dotvoreni. Zaklad osvetlene zimni krajinky. Vitrina na barbinu. A jiste mnohem a mnohem vic, zalezi na vasi fantazii.

    Co za to? Idealne 150,- nebo jina protihodnota dle domluvy.
    Kam pro to? Idealne Praha 10-u Edenu, pripadne lze realizovat i Praha 5.

    Piste, nestydte se!

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Nabízím dětskou židli Antilop s pultíkem - za 100,-, k tomu mám i podpůrný nafukovací polštářek s potahem https://www.ikea.com/cz/cs/p/antilop-potah-modra-cervena-80426928/ v perfektním stavu - taky za 100,-.
    Praha 10, Strašnice
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Bílá malm 4 šuplíky za odvoz.
    Stav not great not terrible.
    Ideálně dnes.
    Břevnov.
    Začátkem týdne půjde před popelnice / do sbernaku jinak

    CHAIWALLA
    CHAIWALLA --- ---
    Povzbuzen úspěchy v minulém týdnu, dávám do oběhu další sadu podivností a kuriozit z hlubin skříní, šuplíků a polic.
    Vše skladem Praha-Strašnice a k odvozu od úterý příštího týdne.

    ) Bezdotykový teploměr - toho času funkční, ale s rozbitým zavíráním baterií, proto ta izolepa - za odvoz
    ) Epesní starožitný porcelánový chlapeček na nočníku - pro úchyláky, babičce do sbírky, nebo... znalce - za lahev pitelného bílého vína
    ) Skleněná koule kouzelníka Zababy - při usilovném zírání do ní možno spatřit odlesky budoucích světů - za lahev pitelného bílého vína
    ) Parfém Yves Saint Lauren pánský 100ML - l'originel pouze l'čmuchnuto a několikrát stříknuto - za lahev pitelného bílého vína
    ) Orientální plechovky - obzvlášť skvělé v kombinaci se sadou čajovník amatér - za lahev pitelného bílého vína
    ) Sada čajů a kávy "čajovník amatér", aneb nevyžádané dary tety Běty - za lahev pitelného bílého vína
    ) Nevybalené puzzle myšák Mickey 1000 PCS - za 150,-
    ) Kuřácká sada Pulze + náplně ID (pro milé zájemce doštrchám i nabíječku) - za lahev pitelného bílého vína
    ) Šamanské masky tajemného původu - obzvlášť skvělé v kombinaci se skleněnou koulí kouzelníka Zababy - za lahev pitelného bílého vína

    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Neměl by náhodou někdo klidně nefunkční iPhone 6s plus? Potřeboval bych zadní foťák, tak případně i jen ten díl. Dá se koupit za cca 200,- nový, z alíku asi i levněji, ale zkouším, protože tu mám na víkend návštěvu s tím rozbitým telefonem, tak že bych to mohl hned vyměnit. Mám tu na díly 6s, ale tam je bohužel čočka foťáku jiná. Praha a okolí si dojedu. Díky.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Kamaradka nabizi za odvoz z Kostelce nad Cernymi Lesy slapaci sici stroj. Zajemcum predam tel.

    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU: Asi chybí popis :)

    Chladič CPU Arctic Cooling Freezer 64 Pro

    Freezer 64 PRO, je určen pro platformu AMD 64(socket 754, 939, 940), tedy nejnovější procesory AMD 64 (příp. FX nebo DualCore).
    COPS192
    COPS192 --- ---
    Nebudete se někdo ve výhledu cca 2 měsíců zbavovat staré sedací soupravy (klidně i včetně křesel)? za odvoz popř. za nějakou přiměřenou odměnu materiální či finanční?
    Pokud možno né uplně v crashi (je jen do ateliéru, spíš aby ještě i za cenu drobné opravy chvíli sloužila) a jako alergik preferuji z domácnosti bez osrstěných zvířat:)))

    Praha / Praha východ / Čelákovice
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    IKEA police LACK 26cm x 110cm, komplet vč. kování. Praha 6

    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    GOLDEN_TEACHER: Osobne Praha, ze ano…
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    Daruji sbírku Fullmoonu.

    Přijde ti, že tvůj život je tak trochu plesnivá čekárna ve Vladivostoku a ty bys teď potřeboval přidat trochu Acapulco beach? Tak tahle sbírka ti to přinese kamaráde.

    Do dobrých rukou, ne jako můj dementní kamarád James, kterej tím chce topit v kamnech.

    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Monitor DELL 1801FP - rok výroby 2004 - při posledním vypnutí byl plně funkční. Myslím, že obraz má v pořádku a celkově mu nic není. Připojení jen VGA nebo DVI-D.
    Za odvoz z Mělníka. Je sice malý, ale má v sobě pěkně těžké závaží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam