• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Poptavam na tvorive dilnicky damske/panske ci pro jina pohlavi, modni casopisy jako jsou ELLE/Herpes bazar atd... ale musi byt tistene na lesklem papire. Idealne vetsi mnozstvi (aspon 5ks), po Praze si prijedu. Dekuji
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Pri uklidu jsem nasel nejaky adaptery, ktery rad prenecham tomu kdo je vyuzije. V patek jdou do elektroodpadu... Nokia muze jit separe, jinak vsechno nebo nic. Praha, predam na trase B mezi Jinonicema a Vysocanskou a pod.

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Těhotenská parka H&M vel.M, za 150,-, nebo se domluvíme v poště.
    (Pokud by byl zájem o další těhotenské kusy oblečení, ráda pošlu foto).
    Praha 10, Strašnice

    HIKY
    HIKY --- ---

    dám tuhle funkční lampičku zadarmo nebo za plechovku plzně :), praha 6
    ZEDRALEK
    ZEDRALEK --- ---
    ZEDRALEK: este doplnim, ze TV sa nachadza na Prahe 4 - Krc, naproti Ikemu
    ZEDRALEK
    ZEDRALEK --- ---
    Ahoj,

    mám šikovné deti.
    Poškodenie vidíte, inak funkčná.

    Značka Samsung 55 palcov, je to model asi z roku 2016 - 2017. System celkom pomalý.
    Zajtra budem objednavat novu telku, tak ak je zaujemca, prosím rýchlo, inak pojde do zberného dvora.

    Za odvoz.
    Prajem pekný deň.

    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    Hodil by se někomu staře vyhlížející kufr? Jako dekorace, není k němu klíč a nejde otevřít. Obsah neznámý, nesmrdící (nalezeno na půdě). Už jsem tu udala i bizarnější věci, tak to zkouším, než půjde do kontejeru. Rozměry 46x60x16.
    Praha 4 Spořilov nebo Florenc/Karlín.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Klavesnicova EAN ctecka honeywell do USB, MS5145
    Čtečka čárových kódů Honeywell MS5145 Eclipse Kit - Použitá :: :: mobilprovas.cz
    https://www.mobilprovas.cz/detail/89011233-ctecka-carovych-kdu-honeywell-ms5145-eclipse-kit-pouzita/
    SPOUSTA
    SPOUSTA --- ---
    Doplňující info: odběr Praha 6. Plyšák, oblečení, hrnek za odvoz, ostatní dohodou. Míč, hlavolam, kuželky, brainbox Obrázky jsou zarezervované.
    KECAM
    KECAM --- ---
    Daruji a odvoz, radek 12 v plechu potesi
    Praha - Zabehlice
    Do ctvrtek poledne, pak az od pondeli

    SPOUSTA
    SPOUSTA --- ---
    CHAIWALLA
    CHAIWALLA --- ---
    CHAIWALLA: Teploměr, parfém, čaje a Pulze jsou pryč. Astroláb a Masky rezervace...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Za odvoz z Prahy Vinohrad asi dvacet let starý psací stůl IKEA JONAS. Má zašupovací polici, kterou lze přimontovat nalevo nebo napravo. Barva je světlý dub, nebo jak tomu říkají, materiál taková ta dřevotříska. Moc se v tom nevyznám, prostě není to masiv.

    Stůl už dávno není v nabídce a nenapadlo mě ho vyfotit, než jsem ho rozložil :-) Nějaké historické info včetně rozměrů jsem nicméně našel tady:
    Jonas stůl se zásuvkou - dýha dub (50110708) - recenze, srovnání cen
    https://cs.ikea-club.org/item/50110708.html
    Případně je dost podobný modelu MALM:
    MALM Psací stůl s výsuvnou deskou, bíle mořená dubová dýha, 151x65 cm - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/p/malm-psaci-stul-s-vysuvnou-deskou-bile-morena-dubova-dyha-50359826/

    Každopádně po všech těch letech a mnoha stěhováních už stůl nese jisté známky opotřebení, viz detailní fotky níže. Dýha na některých hranách se loupe, jedno z koleček zašupovací části je napůl rozpadlé a jedna bočnice je lehce proražená (není to skrz, ale je to z venkovní strany, takže je to vidět). Na funkčnost nic z toho nemá příliš vliv a někde na chalupě, ve sklepě nebo v dílně ještě stůl může dobře posloužit. Pokud byste měl někdo zájem třeba jen o desku, tak i to je možné.

    Stůl bude k dispozici do konce ledna, pak se odebere do sběrného dvora.

    TO1OO
    TO1OO --- ---
    TO1OO: Rezervace
    TO1OO
    TO1OO --- ---
    Daruji různé náhražky kouření tabáku. Nabíji se, ale jak moc jsou funkční, nevím. Já je nepoužíval. Jen vše dohromady.

    Praha-Výtoň

    TOKI
    TOKI --- ---
    Nabízím vak na lyže do 172 cm za 150 kč

    Praha 8 Kobylisy

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Dřevěná přihrádka 50x10.5x8 cm

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Shanim kempng vařič na kartuše ,malý skladný ,díky
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Koupila jsem za 180,-, zjistila jsem, ze se to nevejde, kam jsem planovala a nestihla vratit ve lhute, kdy to slo.
    Co to je? Sklenena kupole. Terarium. Priklopka drahocennosti, do kterych se nema prasit. Zvyraznovac dekoraci umocnujici jejich jedinecnost. Protikockopracickovej kryt na mysi. Vezeni pro vysoke smradlave syry. Mikrosklenik. Predmet k dotvoreni. Zaklad osvetlene zimni krajinky. Vitrina na barbinu. A jiste mnohem a mnohem vic, zalezi na vasi fantazii.

    Co za to? Idealne 150,- nebo jina protihodnota dle domluvy.
    Kam pro to? Idealne Praha 10-u Edenu, pripadne lze realizovat i Praha 5.

    Piste, nestydte se!

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Nabízím dětskou židli Antilop s pultíkem - za 100,-, k tomu mám i podpůrný nafukovací polštářek s potahem https://www.ikea.com/cz/cs/p/antilop-potah-modra-cervena-80426928/ v perfektním stavu - taky za 100,-.
    Praha 10, Strašnice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam