• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    PROUTECKA
    PROUTECKA --- ---
    Lžičky, silikonová víčka, dávkovač na koktejly/olej, dinosauří vykrajovátko. Za kilo nebo ta pivo, předání na P7

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Pořád sháním téměř nekonečné množství malých figurek, postaviček, zvířátek, oblud, nábytečku, přírodnin, části staveb… a malou rakev.

    Používám je při práci s dětskými i dospělými klienty v rámci terapeutických sezení. Pracuji v Centru rodinného poradenství a terapie a v Ambulantním centru pro léčbu závislostí. Oboje neziskovka, služby poskytujeme zdarma.

    Terapeutické pískoviště i písek mám vlastní, figurky postupně už pár let doplňuji, ale pořád jich je málo. ;)

    Za adekvátní množství figurek nabízím med od našich včel nebo prachy

    Praha, Boleslav, Nymburk, Hradec… Zásilkovna. 🙃

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Nemá prosím někdo tato apple sluchátka? Praha a okolí
    Děkuju

    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Je to možná pitomost ale zkusím štěstí

    Neválí se někomu doma v garáži nevyužité žebřiny?
    +-80x200

    Kdyžtak pište, na kompenzaci se domluvíme :)
    BLANA
    BLANA --- ---
    zdravím
    Mám torzo zpětného projektoru, kterému chybí horní projekční objektiv (není to meotar, ale předpokládám, že by se to dalo nějak zbastlit,s jakymkoli)
    Tak jsem se chtěla zeptat, nepovaluje se-li to někomu někde v haraburdí?
    PERMONICK
    PERMONICK --- ---
    NELDE: zkusím doma mrknout, ale pokud mě paměť neklame, tak první ročníky nemám.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NELDE: Případně by se v tomhle případě snad dalo domluvit s lidma z https://www.detske-casopisy.cz/ikarie-1-rocnik-1990/ (jinak s nima řeč moc není...). Držím palce.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NELDE: Zkus to tady: [Ikarie / XB-1]
    NELDE
    NELDE --- ---
    Nemáte někdo první dva ročníky Ikárie (1990 a 1991)? Šéfredaktor po požáru shání doplnění svého archívu )-;
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU: Ahoj zbývá už jen:
    Obrázky, desky na sesity, henna, kabelky a plyšáci kromě Srdíčka.
    Zbytek je zatím v rezervaci
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Nevali se nekomu doma nahodou stara NEnaparovaci zehlicka..?
    XARGH
    XARGH --- ---
    Sháním topinkovač, který jen někomu zbytečně doma (míněno PRAHA a okolí) zabírá místo a práší se na něj.
    Dostane příležitost rozpékat hromady domacího celozrnného chleba, který mi bohužel okorává rychleji, než ho stihnu požírat :-0
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Ještě tu mám za stejnou výměnu jako níže knižní domeček pro panenky

    BNB
    BNB --- ---
    Praha 11, Chodov. Nábytek za odvoz, případné rozměry nebo detail do zpráv. Sorry za kvalitu foto, nebylo v mé režii

    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Ahoj! Mám tu všehoswap, ale hlavně věci po mé puberťačce 🙂

    Praha 4/11/10(pouze Vršovice)

    Na výměnu bereme:
    Domácí produkty-kompoty, marmelády
    Plátna na malování
    Jar se vždycky hodí
    Kafe 100% Arabica-mleté
    Něco pro pejska
    Kindercokolivčokoládového

    Všechny vady jsou taknějak vidět jen :

    V jednom suchem šamponu je tak jen 3/4 - ozkoušen, nesedí mi
    Hena je načatá ale taky v ni je tak 3/4 balení

    Více info ve zprávě 🙂

    -kromě multimlýnku kde je podmínka kafe arabica nebo něco pro pejska (to totiž není můj swap ale mamky)
    mě nenaštvete ani pouhým odvozem, cokoliv co tu zbyde v sobotu ráno letí do sběrného dvora.

    #debordelizace

    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    HEINZZ: Kufry a policka pryc
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Vše praha - Běchovice/Dolní Počernice. Po dohodě můžu odvézt na Jiřího z Poděbrad.
    Vše zadarmo, potěší lahev kyseláče z minipivovaru nebo nějaké ovoce, ale není nutné.

    4ks 1m kabel USB A -> Apple lightning. Podle manželky nefungují, ale jí se ten apple krám nabíjí jenom s jedním totálně rozdrbaným kabelem a cokoliv jiného odmítá, tak třeba někomu fungovat budou?

    Skřínko/poličko/botníko/cosi s látkovýma "šuplíkama". Jeden modrý šuplík chybí.

    3ks starých kufrů. Ty u kterých je vyfocený i vnitřek jsou v OK stavu, bez plísní a poškození. Ten třetí je zvenku přetřený hnusnou barvou a uvnitř pomalovaný od dětí a poškozený od myše - spíš nedporučuju a skončí na sběrňáku, ale třeba po vysavování jako nějaká rekvizita.....

    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    Pro staromilce offline telefonni seznam.
    Zadarmo.
    Praha 5

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Znova v rámci debordelizace - nekolil let prosla aviváž, mam tu toho tak dve - tři krabice. Jeste to voní, ale je to uz takove huste - gelovite. Než to vyhovovalo dim, tak nabizim. Třeba nekdo zase překvapí a využije na něco.

    Odvoz, Praha 6

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam