• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL:
    kdyby si pro to prijel dneska nekdo, tak nabidnu
    čerstvou Bazalku

    a abych navýšil zájem, tak k rámu posteli dam i Čerstvou Meduňku
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    za odvoz, Praha Suchdol, ASAP nejpozději neděle 20.7., jinak sběr

    postel 200 x 90 cm, nějaký kov (asi hlinik)

    dostli jsme ji v chatě,
    majitelka ji nenamontovala střední nohu, tak je prohnutá - nesparkuje nam joy

    někdo šikovný si to opravi a podepře bez problemu.

    nej rozměr na přepravu je rošt 200x90



    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Nějaké svatební přebytky:
    zadarmo polštářek na prstýnky
    za flašku Tarapacy kniha Svatebník https://www.albi.cz/darky-a-prani/svatebnik/

    HYPNOOU
    HYPNOOU --- ---
    Ahoj, daruji za trochu ovoce. Vše plně funkční. Nejlépe si odnes vše najednou. Pouze osobní předání Praha Budějovická. Krásné dny všem. :-)

    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    dnes mi vyhořela mikrovlnka, tak kdyby se někomu hodil talíř do mikrovlnné trouby průměr na první změření 27cm, Praha Palmovka
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    THAIGRR: žluté jsou pryč, dvoje červené sněhové řetězy na auto jsou stále k dispozici
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Čirou náhodou, nechce někdo DVD? Za odnos, Praha

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: v nabidce je ta Praha. Tvari se to jako olej, ale je to tisk na platne.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    A taky furt za stopade nebo dle domluvy nabizim umco. Id Fimfarum nabizi stejny za petikilo, jeho je zasklenej, muj je levnejsi, nekradu a pica jsem jen obcas. A to se taky pocita. Aktualne u Edenu, mozno dovezt taky na tu Knizeci.

    Sestikilovy Kocik pro meritko neni predmetem nabidky.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Sháním pračku,odešla mě AEG stará jenom 3 roky na novou nemám oprava se nevyplatí,kdby někdo měl klidne starší,díky
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Nabizim modem. Pouzivanej,ale funkcni. V krabicce je vsechno, s cim ke mne prisel. K vyzvednuti na Praze 5 u Knizeci nebo na desitce u Edenu.
    Tonik/lahev mlika do kafe/stolecek (jako fakt, i kdyz budu nejspis litovat) vymenou potesi,ale neni nutnej.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Poptávka: nezbavuje se prosím někdo rohové skříňky?
    tvarem:
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nabízím Twist SIM kartu. Dobře zapamatovatelné číslo 739718720. Na kartě je datový tarif s cenou 0,4 Kč/1 MB a 300,- kreditu. Platnost kreditu do června 2025. Lze tedy využít například pro nějaké datově nenáročné chytré zařízení, případně je samozřejmě možné tarif změnit. K SIM předám veškeré kódy PIN/PUK a přístup do Můj T-Mobile. Cena: 150,-
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    MAOLIS: chybí lokace
    MAOLIS
    MAOLIS --- ---
    Mám zhruba 60 divizen. Chcete si někdo nasbírat květ? Případně pošta.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Za odvoz je k mání 12 zdravotnických elektrických polohovatelnych lůžek z prahy 2. Zájemcům pošlu mail, kde jsou fotky.
    Prosím vás, pokud byste věděli o někom, o některé organizací, kde by je upotrebili, pošlete tuto nabídku dál. Lůzka byla na kosmetické klinice.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Pytel oblečení pro děti...za 150,-

    HANEKA
    HANEKA --- ---
    Vymenim lonske orechy za vlhcene ubrousky nebo 3 kg jablek. Praha 6 Nadrazi Veleslavin

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam