• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    Výměnné setkání železničních modelářů v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná 24.3.2018 od 8 hod. Mapa ZDE
    Zatím poslední akce N - ZABABOV:Listopadová Roudnice 2016
    Další kluby s železniční tématikou: Parní lokomotivy , Modelová železnice , Skutečná železnice
    rozbalit záhlaví
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    JENIIK: Já byl tzeď nedávno na pozvání páně EDISNA na jednom setkání v Praze a bylo to super. Jen jsem vzal s sebou malou dcerku, který se to sice líbilo taky , ale po dvou hodinách už jí to nebavilo, tak jsme museli jít....
    EDISN
    EDISN --- ---
    JENIIK: Slysel jsem, ze se mozna bude neco konat jeste do konce roku, ale zatim nic potvrzeneho...
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    EDISN: dik, vidim, ze neni kam spechat ;-)
    EDISN
    EDISN --- ---
    Zatim vim o planu na pristi rok:

    Provozní setkání velikostí N a TT
    23.-26.2. 2006
    Zákupy
    Termín a místo konání jsou zatím pouze orientační

    Provozní setkání N v Blansku
    5.-9.7. 2006
    Blansko
    Termín a místo konání jsou zatím pouze orientační

    Mezinárodní setkání FREMO - Alsfeld 2006
    3.-8.10. 2006
    Alsfeld, Německo
    Aktivní účast na největším mezinárodním setkání FREMO, které se koná při příležitosti 25 let existence FREMO

    http://www.zababov.cz/index.php?id=22
    EDISN
    EDISN --- ---
    JENIIK: To je myslim mozne, ted hned nevim kdy je dalsi setkani, ale jiste o nem dam vedet...
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    EDISN: Klub pro me nema cenu. Kdysi davno jsem sice mel spoustu veci na H0 a nejaky blbosti na TT (vcetne desky na pripravovany panel), ale ted na to vubec nemam cas... Takze bych se strasne rad podival, ale venovat tomu cas fakt nejde... No kdyby byl nekdo ochotny mi zaridit vstup, byl bych mu vdecny ;-)
    EDISN
    EDISN --- ---
    JENIIK: Takova setkani sice nejsou verejna, ale po dohode se tam lze dostat. Mohu krom primych pribuznych obvykle vzit sebou i omezeny pocet pratel...
    Posleze se muze i kdokoli, kdo k tomu ma vztah, stati se clenem klubu. To pak je mozne jezdit na kazde setkani (i ostatnich sekci klubu)....
    http://www.sweb.cz/Edisn/Zakupy%2020.3.2005.html
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    EDISN: Kristovalevanoho to je nadhera! Da se na takovy setkani dostat? Na cumendu by to uplne stacilo...
    EDISN
    EDISN --- ---
    Jasne, uz se tesim na dalsi setkani....
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    EDISN: No právě..ten jsem si prohlížel. To je teprve pořádný kolejiště!
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: Libi? Dival jsi se i na odkaz (fotoreport Zababov)?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    EDISN: To je mazec!
    EDISN
    EDISN --- ---
    Velké evropské setkání modulářů FREMO v pořádané v květnu 2005 Prizwalku.


    http://www.zababov.cz/index.php?id=594
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    jo holt pretlakova kabina, setri se sklem...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    nsk sem videl pendolino poprve nazivo. vagony maj pekny nizky okna. u masiny bych mozna jeste trochu neco upravil, ale ty vagony sou fakt pekny. a hlavne ty okna ;)
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIRUS31: Jestli ti staci odhad a co jsem videl, tak podobna nova souprava se prodava okolo 5 tis. a tyto jsem na burze videl okolo 1 tis. i mene...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIRUS31: Takovych nadsencu je u nas malo! Zahradni zeleznice ma sve kouzlo a je u nas zatim malo lidi, kteri se tomu opravdu venujou...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    EDISN: jen toto, jine bohuzel ani nepujdou, je to za plotem a neda se vsude dostat.
    SMAZAK: rekl bych ze to nebyl ten co byl v televizi. tenhle ma malou zahradu, uz nema kam stavet. ma tam asi 4 rezaty vagony cekajici na renovaci a 1 masinu pod plachtou. ta vypadala funkcne
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    to snad bylo i v TV :) obcas i nekoho povozi :) a chtej to prej rozsirovat ,vsechno si stavi sam i lokomotivy ,jestli je to teda ta zeleznicka co byla v bedne
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIRUS31: Tak to vypada slusne, mas nejaky dalsi foto?
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    nevim jestli to patri uplne sem ale tohle ma jeden chlapek pobliz nas na zahrade:
    Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

    a tohle jsou moje hracky .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam