• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    Výměnné setkání železničních modelářů v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná 24.3.2018 od 8 hod. Mapa ZDE
    Zatím poslední akce N - ZABABOV:Listopadová Roudnice 2016
    Další kluby s železniční tématikou: Parní lokomotivy , Modelová železnice , Skutečná železnice
    rozbalit záhlaví
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    AUSSIE: Já myslím, že dám o něco nižší ceny než na burze ať jsem slušnej a prodám to...
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    NGANASAN: Vsiml jsem si treba na www.aukro.cz , ze tam jsou trochu vyssi ceny nez na burze. Asi taky zalezi na prezentaci.
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: jj, lidi tam chodi hodne za kazdeho pocasi :-)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Ty vole tam bylo lidí. Zkusím to asi nejdřív prodat přes net...
    EDISN
    EDISN --- ---
    Tak hura na burzu :-)))
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: Mozna casem zmenit meritko na H0, to by mohlo byt spolu, tedy skoro :-)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Já bych si to nechal, ale zas cítím, že je to taková koule u nohy. Modelařina je pro mně už dlouho plastikové modely boj. techniky 1/72 a na tohle nemám a nebudu mít ještě dlouho čas. Zabírá to místo a prachy taky potřebuju...
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: Pokud je neco mozne si nechat, tak bych si to rozhodne nechal, nejake soupravy, vlaky...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    TT. Mám domečky (některé ještě nepostavené), vagónky, mašinky... Horší je to z kolejištěm. To je rozestavené na míru do tý mojí místnosti a koleje jsou přibitý hřebíčkama...to bude posldní fáze. Možná si nechám pár mašinek a nějaký vagónky ...zatím...
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: To bude lepsi, mimochodem jakou velikost hodlas rozprodavat?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Já tam dřív chodil, ale asi máš pravdu, že tam nejdřív zajdu zjistit cśoučasné ceny a další podrobnosti...
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: Myslim, ze je lepsi to tam nejdriv trochu okouknout, nez se do toho pustis...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    EDISN: Zkusím si ho rezervovat po tom telefonu, nebo až příště...
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: Chodi tam hodne lidi, ale s prodejnim stolem to neni jednoduche, vetsinou je treba si jej rezervovat na pristi burzu.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    EDISN: Asi se tam vydám rozprodávat. Došel jsem k závěru, že to kolejiště nikdy nedostavím (hafo jiných zájmů) a potřebuju prachy...
    EDISN
    EDISN --- ---
    První letošní !! výměnné setkání modelářů a přátel železnic v sále Menzy Karlovy univerzity
    Praha 1, Opletalova 38, se koná v Sobotu 27.1. 2007 od 8.00 hod. (křižovatka ulic Hybernská-Opletalova)

    http://www.pragomodel.cz/burzy.htm
    EDISN
    EDISN --- ---
    Jiz je naplanovano dalsi klubove setkani: http://www.zababov.cz/index.php?id=799
    EDISN
    EDISN --- ---
    Jen pro úplnost a připomenutí:
    Výměnné setkání modelářů a přátel železnic v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná jiz zitra v Sobotu 25.listopadu. 2006 od 8.00 hod. (křižovatka ulic Hybernská-Opletalova)
    http://www.pragomodel.cz/burzy.htm
    EDISN
    EDISN --- ---
    BODY: Tak jsem se dom opet nedostal, zkusim to dalsi vikend..
    EDISN
    EDISN --- ---
    BODY: O vikendu se mozna stavim doma, tak se podivam od koho mam ty flexy s timhle profilem, ale myslim, ze to bylo PECO.
    BODY
    BODY --- ---
    Tohle se mi moc nezda, ono, kdyz nic nenajdu, tak pouziju code 80 a bude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam