• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    EDISN
    EDISN --- ---
    Vyborne, tak tam pozdravuj od Dana, mozna tam bude bratr, ci synovec (ale ten ma zaracha) a pak pasni nejaky fotky. Mrzi mne to, ale prace je prednejsi holt ....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Jedu na víkend, fotky budou.
    EDISN
    EDISN --- ---
    PS: kdyby se nekdo chystal do H.K. na prodejní výstavu www.jarniinspirace.cz
    [ JARNÍ INSPIRACE - Aldis, Hradec Králové / vystavagallery show / 11.3.2011 / CR - Kralovehradecky kraj - Aldis, Hradec Králové ]
    je tam i modelařská sekce, také tam budem (RC hračky a baterie) a zatím mám ještě nějaké volňásky, kdyztak volat na mobily v mém profilu.
    EDISN
    EDISN --- ---
    Na setkaní modulovky v Zákupech se nedostanu, kdyby tam nekdo razil, tak uvítám alespon foto ...
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Take to mam napnute, ale aspon na chvili se tam chci okazat....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Zatím nevím, pravděpodobně se to vyvrbí až těsně před nima. Naštěstí na mý přítomnosti nic nezávisí, moje Kobylky má u sebe Dan, takže když tam nebudu, tak se nic neděje. Rád bych, ale jsem na tom teď s časem dost bídně.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Tak drzim palec at se nekdy podkame treba v Zababove :-)
    Mimochodem nechystas se do zakup?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Njn, jsem na tom podobně. Loni jsem vláčkům nic nedal, udělal jsem si aspoň jeden H0kovej dvoumodul na rozcvičenou, ale to bylo na objednávku, na svý nemám čas. Letos to nebude lepší, ale napřesrok se mi snad podaří dodělat Nkovou zastávku Mačkov, kterou mám rozdělanou a v hlavě už krystalizuje nápad na další modul.
    EDISN
    EDISN --- ---
    PS: upnul jsem to na nástěnku ....
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Hezke, to stoji za pokoukání :-)
    Janak jsem clenem uz nejaky ten patek :-) , jen loni jsem to dost flakal, tak to letos skusim postrcit a neco po dlouhe dobe i vytvorit....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Jsem, Dan mne tam před pár lety zlanařil. Ale aktuálně spíš pasivně, zabývám se teď jinýma projektama, než vláčkama. Jinak http://kobylky.plivnik.cz
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Jasne, je jen jestli taky nejsi zababovskej :-)

    JAY_TEE: Takovahle modelarina neni ni lacinyho, ale da se to zvladnout :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    JAY_TEE: Bavíme se o N-ku... V H0 za ten domeček zaplatíš stejně (ne-li víc), a vidět ho budeš dostatečně. Pokud modeluješ N-ko, tak se prostě smiř s tím, že půlku věcí neuvidíš. :oD
    JAY_TEE
    JAY_TEE --- ---
    já vím, ale já si chtěl postavit jen takovou malou krajinku japonského typu, jelikož vlastním jen jednu soupravu a to šinkansen :-) koncem měsíce stejně letím do Japonska, tak tam v bazarech nakoupím levně pár věcí ... jako 500 korun za blbej domeček, co není skoro vidět ... opravdu nejsu onasis :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    JAY_TEE: Vidíš, a to jsou ceny vesměs nižší, než běžný distribuční.

    Jasně, když srovnáš šrot, co se prodává na modelbazaru nebo na burze (teď nemluvím o všem, samozřejmě je tam několik malovýrobců s kvalitním zbožím) za pár haléřů a prvotřídní kvalitu, tak bude vždycky to kvalitní zboží stonásobně dražší. Modelařina není levný koníček.

    JAY_TEE
    JAY_TEE --- ---
    mě to přijde děsně drahý :-(
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Docela dobře, kamarád. Ale nerad bych, aby moje vyjádření níže někdo bral jako protlačování, kdybych nebyl přesvědčen o tom, co píšu, tak to nepíšu. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Zdar, jakpak se znas s Danem?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Ahoj Nkaři. Dovoluji si poslat odkaz na e-shop http://www.nscale.cz , zaměřený převážně na Nkové doplňky, z 90% dle českých předloh. Provozovatelem je Dan Buchtela z www.model-scene.com, což by mělo být dostatečnou zárukou spolehlivosti a hlavně modelářského vkusu a citu pro sortiment. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    Fleischmann chystá novinku páru v enku ČSD:

    http://www.fleischmann.de/produkteshop/uebersicht/cat/8592/pr/dampflokomotive-43705-der-csd-2.html

    "Jde o stroj ř. 437.05 ČSD, což je německá kořistní lokomotiva
    BR56.20-30. Těchto strojů zůstalo po válce na našem území v provozu ČSD
    12 kusů, většina z nich sloužila velmi krátce."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam