• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    MARTYK: Moje skromná tvorba zde: http://kobylky.plivnik.cz
    EDISN
    EDISN --- ---
    MARTYK: sem enkovej, ale vlastni modul jeste nemam a vsechny kolejiste co jsem mel, jsem pred stehovanim prodoal, nebo byly zniceny. Jinak fandim modulovce Zababov standart Fremo a chystame se i neco konecne postavit....
    MARTYK
    MARTYK --- ---
    Za jakých modulů se vaše modelové železnice skládají?
    EDISN
    EDISN --- ---
    MARW: DIK - Výborně aspoň vidím o co jsem přišel ...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    MARW: bomba jako vždy
    MARW
    MARW --- ---
    EDISN
    EDISN --- ---
    Rozumim, stane se :-) podivam se treba nekdo vytvori fotoreport. V enku tedy asi nic noveho? Uvidime na podzim v Praze Fremo mi snad uz neunikne ....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KONOPASLIK: Takže fotky bohužel nedodám, nějak tam nebylo nic, co by zasluhovalo jít na pokoj pro foťák. TTčkový layout jsem shlédnul jen z tribuny a v Nku nic moc nového nebylo.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Inu, v pátek nás z hospody vyhodili už ve dvě v noci, že zavíraj. Škoda, řekl jsem si - no, půjdeme zítra. Bohužel zítra se konala schůze, kde jsem byl bohužel povinně, vzhledem k tomu, že o jednoho přítomného méně by znamenalo neusnášení schopnost shromáždění. Takže když schůze skončila, tak jsem se nadopovaný dvěma redbully vydal na pokoj pro své spolualkoholiky a nalezl je spící. Sám jsem tedy koukal do stropu téměř do tří do rána a pak to taky zatáh. Sobotní odpoledne bylo příjemné, udělal jsem si výlet do České Lípy a zapinkali jsme si volejbal a badminton. Bohužel bylo větrno... Jo, ty ses ptal na vláčky? Ani ti nevím, tuším, že v tělocvičně někdo s něčím jezdil, ale kvůli tomu jsem tam nejel. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    Na Jarní inspirace v H.K. byly k vidění i několikero kolejišť, bohužel jsem mel mrtvy foták, ale dost lidi si to tam fotilo, tak se to asi nekde objevi.

    KONOPASLIK: Jak bylo v Zákupech?
    EDISN
    EDISN --- ---
    Vyborne, tak tam pozdravuj od Dana, mozna tam bude bratr, ci synovec (ale ten ma zaracha) a pak pasni nejaky fotky. Mrzi mne to, ale prace je prednejsi holt ....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Jedu na víkend, fotky budou.
    EDISN
    EDISN --- ---
    PS: kdyby se nekdo chystal do H.K. na prodejní výstavu www.jarniinspirace.cz
    [ JARNÍ INSPIRACE - Aldis, Hradec Králové / vystavagallery show / 11.3.2011 / CR - Kralovehradecky kraj - Aldis, Hradec Králové ]
    je tam i modelařská sekce, také tam budem (RC hračky a baterie) a zatím mám ještě nějaké volňásky, kdyztak volat na mobily v mém profilu.
    EDISN
    EDISN --- ---
    Na setkaní modulovky v Zákupech se nedostanu, kdyby tam nekdo razil, tak uvítám alespon foto ...
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Take to mam napnute, ale aspon na chvili se tam chci okazat....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Zatím nevím, pravděpodobně se to vyvrbí až těsně před nima. Naštěstí na mý přítomnosti nic nezávisí, moje Kobylky má u sebe Dan, takže když tam nebudu, tak se nic neděje. Rád bych, ale jsem na tom teď s časem dost bídně.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Tak drzim palec at se nekdy podkame treba v Zababove :-)
    Mimochodem nechystas se do zakup?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Njn, jsem na tom podobně. Loni jsem vláčkům nic nedal, udělal jsem si aspoň jeden H0kovej dvoumodul na rozcvičenou, ale to bylo na objednávku, na svý nemám čas. Letos to nebude lepší, ale napřesrok se mi snad podaří dodělat Nkovou zastávku Mačkov, kterou mám rozdělanou a v hlavě už krystalizuje nápad na další modul.
    EDISN
    EDISN --- ---
    PS: upnul jsem to na nástěnku ....
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Hezke, to stoji za pokoukání :-)
    Janak jsem clenem uz nejaky ten patek :-) , jen loni jsem to dost flakal, tak to letos skusim postrcit a neco po dlouhe dobe i vytvorit....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam