• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SHI: ale faktem zůstává že fakt mám patky radši poklidné, meditativní, takové jakési svoje.... ale není to vždycky tak, jsem náladová kurva :)
    SHI
    SHI --- ---
    CRYYSTAL: v tom pripade tomu rozumim :))))
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SHI: ja si to nevymýšlim, přesně takhle vypadal poslední bojkot páteční noci... spím na etapy tak 3-4 hodky, báječná uchýlka :/ projevující se zvláště v období kdy se pokouším přestat hulit
    SHI
    SHI --- ---
    Coz mi nejak pripomina dnesni sny... plnej dum cikanu, dole banda asi tak 12ti chlapku, nechteli me pustit do
    vchodu... protlacila jsem se a oni "vy jste ta ze sestyho?"... a jeden z nich bezel po schodech za mnou nahoru...
    byla jsem silena strachy tak volam Martinovi a rikam septem: zavolej mi za 10 minut a kdyz to nevezmu volej policii...
    pak nastupuju do vytahu a jedu zas dolu...ale v podlaze je dira a ja se propadam - natahuju ruce
    k spolucestujicim a jsou tam jen dve ciganky a mrtve na me koukaj... nakonec me vytahly uff.)
    Typicky nocni mury s vytahama, mam odmala...
    SHI
    SHI --- ---
    CRYYSTAL: nerikej mi ze opravdu nekolikrat za patecni noc usnes a probudis se (=vstanes)
    a dokonce se vydas sama v noci/k ránu courat zbuhdarma do centra/// to mi prijde neuveritelny .)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SHI: no soboty mám radši ...
    SHI
    SHI --- ---
    CRYYSTAL: to je celkem neuveritelny :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    People are lonely because they build walls instead of bridges
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://www.listy.cz/archiv.php?cislo=056&clanek=060515

    je dulezite vybrat si peclive proti komu, cemu, bojovat
    nedustojny nepritel dela z cloveka nedustojneho idiota
    dnesni dobu bych charakterizovala jako bez viditelneho nepritele...budeme ho muset najit a pozvednout, abychom se i my pozvedli, v boji proti nemu?
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SHI: tak že se namaluješ, vyhrabeš cekem dobrý model, občas napiše pár lidi , hlavou proletí tisíc myšlenek typu coby ,kdyby, mrdat !
    ...spočítáš chyby za celej týden, zavolá máti že ti uvařila oběd, nějáka ta výmluva že to nějak nejde,.. že asi nepřijedeš, koukneš se do pěněženky, přičteš ješte jednu chybu, navoníš se oblibeným parfémem, lehneš do lužka hrabeš se ve starých textech, možná něco připíšeš, zkusíš něco malovat, pak chvili lehneš a posloucháš ticho v bytě, nadherné...všichni se odešli bavit, na pár hodin usneš, pak přemýšlíš jestli se ti chce komunikovat s lidma, konzumovat instantní dostupnou zábavu... pak slyšíš zvuky z venku (bydlím kousek od ulice kterou prý pražáci nazývají fenoménem) vracejících se a zvracejících se, otevřeš knihu, spravíš si rozmazanou tvář, nasadíš brýle, jdeš se tak pocourat městem, parkem, je 7 ráno, koupíš si hroznový víno a noviny, potkáváš pouliční sběrače odpadku v oranžových kombinézach co jim tak kontrastují s pletí.. sbírají střepy a obaly od fastfoodu.... smrdí to, audijášuv chlív, možná by bylo lepší zavést tady řeku, brzo by z ní byla stoka..,chuť na kávu, směřuješ do oblíbený kavárny, bordel zhasiná, před kavárnou skupina ostatků partypeople dobývajících se dovnitř... vzkaz od barmana kalite moc dlouho, chodíte pozdě , after se nekoná, brou :) ... tak jen tak projdeš jakože nic, bezčasí a kafe z automatu ... doma tě čeká černá skříňka... večer společnost, klasika , nic míň, nic víc, nic moc ....
    SHI
    SHI --- ---
    CRYYSTAL: jak vypada takovej bojkot patku :)?
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    SHI: ja se tak pozoruju že pátky celkem pravidelně bojkotuju, o hřišnosti raději pomlčím...
    XENOBIOTICS
    XENOBIOTICS --- ---
    TRUCE: ciga a picung ale ide to
    SHI
    SHI --- ---
    TRUCE: jo, tesim se na novej den... protoze me moje prace bavi...
    ale stejne tak se tesim po praci zase domu... ale nejvic se vzdycky tesim na patecni hrisnej vecer.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nesnasnim vstavani, ale kdyz mam povinosti, tak nikdy nezaspim a hlava me budi pred budikem. Obvykle vstavam 15min pred odjezdem, odletem, odchodem... vycistit zuby, v ten moment uz je uvareny kafe, na ceste koupit snidani, v metru precist kus knizky, druhy kafe [caj] v praci.
    Vsechno nachystane vecer, rano skocim do kalhot jaj Jaja a Paja, predtim holt musim jeste chvilku premyslet. :)
    Rozhodne musim poridit player na mp3, pac hudba po ranu mi chybi uplne nejvic.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    -- OT --
    tak me tu kluci naky cizi zhulil v xtcku, kam jsem si vysla jeste napsat znovu texty pro eshop yaxitaxi.. :)
    (znovu po padu disku)
    piju vino..prisedli si, sedim u velkeho stolu..kdybych nepsala, bych si s nimi povidala..
    je strasne nemoct najit ty samy slova co kdysi. mozna za tolik nestaly, ale prece, to nadseni ktere jsem jima vyjadrila tahdy, nemuzu najit znova
    nechci jit spat..chci hledat odpovedi na otazky byti
    spis asi premyslim nez jednam
    proto radsi melancholickou noc
    i kdyz den je extaze..v noci sviti stribrny mesic

    no nic,rozbolela me hlava a pujdu domu, spat

    dnes sem byla na nakupech
    potrebuju knizky, protoze z nich mam nejvetsi extazi
    potrebuju dobry dziny, protoze v nich se citim jista
    a potrebuju dobry boty, aby se mi svetem dobre slapalo
    a pekny puncochy, aby to obcas bylo smyslne a divci

    takze dnes exupery, citadela, protoze ji potrebuju v tistene podobe protoze je to Kniha knih, eco, foucaltovo kyvadlo, protoze je to pry skvela kniha o kabale a konspiracnich teoriich a protoze vim ze eco to ma dycky promyslene, japonsky darek pro overdrivea, novy nereknu kdo, kdyz ma tu podzimni naladu,
    dal puncochy a puncochace z vyprodeju, protoze v nich mam rada svoje nohy,
    ty novy dziny protoze je to klasika
    a dobry tenisky me jeste cekaji.

    a na ten ranni workout si poridim ze secondhandu rotoped, hehe

    buenos noches!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    to je uzasne
    me asi nepreje to, ze jsem nocni sova. miluju noci, kterych nikdy nemam dost - sla bych spat az rano
    i kdyz normalni rano je taky skvele. plne slunecni energie, rekla bych.

    takze ty se vlastne jako male dite tesis na to, ze uz je dalsi den, dalo by se rict?
    zajima me ..i mentalni nastaveni
    (chtela bych to svoje zmenit k prospechu prace, kde se funguje pres den..)
    SHI
    SHI --- ---
    a pokud o vikendech nekalim (coz vetsinou kalim) tak dokonce chodim rano plavat nebo behat....
    SHI
    SHI --- ---
    ja jsem ufo.
    miluju vstavani. budim se v 5, 6, 7 a vzdycky si rikam achjo, tak malo...
    vyskocim z postele do sekundy a mam dalsi 3 hodiny na koupel, teplou snidani, onanovani, cviceni jogy, internet, terasu...
    zatimco vecer okolo 22-3 hod uz upadam do spaciho komatu...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    otazka do plena

    jak resite ranni vstavani?

    ja jsem myslela, ze kdyz se smirim s tim, ze budu rano budit zombii a ne sebe, tak to pujde, ale houby.
    ok, pustila jsem na noc radiator a byl tam hic..ale stejne bych rada slysela jak to mate rano se vstavanim. na co myslite? jak se dokazete rano bez remcani zvednout? i kdyz jste uplne nekde mimo, v divnych rannich stavech
    SHI
    SHI --- ---
    to ja mam chut sbirat nekde barevne podzimove listi, kastany a zaludy a poustet draka, ale asi je na to jeste brzy
    nebo aspon v prokopskym udoli to vypadalo vsechno jeste moc letne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam