• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    obejmout ho.
    obejmout silence dokud to jde.
    sam sebe nedokaze znicit,
    ale znici vsechno okolo,
    vse co mu nastavuje zdi,
    vse co mu brani vstoupit do raje.
    raj je tam,
    to je jeho kredo,
    raj je tam, za zdi,
    ne tady.
    ne tady.
    strhava vsechny zdi.
    nevi ze jsou nekonecne,
    a ze neni zadna posledni strzena zed.
    ze vsechny padnou az stiskem pazi.
    kolem tela ve kterem bije srdce
    a je jedno kdo bude teto use case actorem.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    a jeste tohle sem chci dat, taky psano v davnejsi dobe:

    rano. zrovna kdyz me, popijejici kafe a kourici prvni cigaro napadlo, ze hlava je dulezity nastroj, a on mi podal flasku vina. nevim co si s tim pocit.
    ale vytvorila jsem si obraz situace z pred 24 hodin. v te se prudce zvedam, pujcuji si prachy a mizim do noci. nezustavam, nesypu do sebe drogy jako otrok, jako mucednik, jako nesvobodna osoba.


    pokora. snizena schopnost vyjadrovat (slozite) myslenky. taky snizena schopnost mit myslenky. a pres to bych se mela snazit vest ho nekam, i kdyz teoreticky mele vetsi blbosti nez ja - ciste proto, ze ja se snazim mluvit minimalne. nebo jeste lepe, jsem tak moc, ze mluvit nemuzu.
    kdybych se nad tim mela zamyslet a popsat jak mi je, rekla bych, ze trapne. sama pred sebou, nevazim si sama sebe za tuhle maskaradu.
    chci normalni kamarady! nefetaky!
    nejhorsi vikend poslednich dni. uplne jsem si odpalila kompletne vsechny obvody. nesetkala se s nikym - tak abych tam zaroven byla i pritomna, a zamezila si schopnosti pracovat. tohle budu dlouho odpracovavat, abych odcinila co jsem zpusobila.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    proste kdyz neco nejde hned, vydrz a delej zatim neco jineho..
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    byla jsem nasrana, nebo spis na sebe prilis prisna, odhodlana zacit znovu a sbirala jsem po svete ktery jsem si nove stavela pravidla, a lidi se kteryma je vhodne zacit, chybelo mi uvolneni ale tvrde jsem se snazila uvolnit
    jasne, neslo to ale srala jsem na to, odhodlana vydrzet, nez se to podda.
    pobihala jsem po varech a snazila se ze zivota vydupat smysl, a ucel, a taky trocha krasy, ale hlavne se nezastavit a neztratit odhodlani.
    kdyz mi pak pred hotelem Pupp tekly zpod cernych bryli slzy, byla jsem vycerpana, a touzila po milem slove, neco jako uznani ze jdu dobre, nikde nikdo, sami uspesni lidi, plne mesto jich bylo, a ja sama, ani otec nemel zaplej telefon. pak prisla Mikatchou, utrela jsem si slzy a sli sme se projit, ukoristila jsem mineralku, to me potesilo, a pak sme sli na film, a pak sme jeli domu, jejim autem, tak jsme kecali o vsem moznem, a celkem to slo i kdyz jsme se neznali, mela jsem z toho docela dobry pocit, i kdyz jsem vedela ze by to mohlo byt lepsi, ale to az priste, vedela jsem.

    taky jsem vedela ze nevim kdo presne jsem, ale verila ze to zjistim cestou, a ze se musim nebat.
    obcas jsem z toho byla uplne vyrizena a uz jsem samym stresem nemohla, a pak to prislo, uvolneni a smireni. rict si Noa co, postupne prislo poznani, ze mam pravo i na spatne dny, a ze mam pravo vybirat si komu co budu rikat a pred kym jak, ze jsem svobodna a to ze lidi konecne nejvic oceni; ze i ve vztazich mam pravo na spatne dny a spatne, nespravne vety, protoze to aspon lidi vedi, ze jsou nespravne, na rozdil od toho, kdy nereknu vubec nic. a je tam pak prostor neco zmenit, jen se nesmim prestat divat kolem sebe, a prozivat i sve pady a chyby abych je mohla napravit, a rict Je mi blbe, nebo nevim, kdyz mi je blbe a nebo kdyz neco nevim, na tom se da lip stavet, nez kdyz je clovek zoufalej a vydesenej a strasne chce byt to, cim neni: chce byt v pohode, kdyz v pohode neni, chce byt zabavnej, kdyz to nejde, a podobne.
    takove male masky a hry, ktere si neuvedomi ze nejsou v poradku, protoze vsichni jedou dobre, zda se mu, jen ne on sam.

    jeste to vsechno uplne stale nemam, trva to, nez se ti vryji pod kuzi ty dobre zvyky, a zapomenes na ty spatne, a taky nez probehne to sito, ty vs lidi a lidi vs ty, nez naleznes k starym lidem nove vztahy, a nez ti bude jasny dobry vztah k samemu sobe. chce to odvahu prochazet nedorozumenimi, a prijmout realitu toho, ze nekteri se proste nemaji radi, protoze nebyla energie k tomu preklenout nepochopeni, no a ze se to stane i tobe a ze je to v poradku.
    rada ted sleduju kdo je kdo. kdyz se nebojim o sebe, je to strasne jednoduche, a taky zabavne. a vyzaduje to tvou interakci, to uz myslim taky davam, kdyz nejsem zrovna prilis prejeta praci, tak ze stezi dam dohromady kloudnou vetu.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    z profilu jednoho id

    jsou lidi, kteri potrebujou mockrat profackovat, aby se naucili naslouchat ostatnim...

    jsou lidi, kteri spotrebujou veskery prostredky jen na to, aby na chvili mohli verit, ze i jejich vlastni hlas ma silu ...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    pripominas mi co jsem
    pripominas mi co nejsem
    rozbijis me jako hlineneho golema
    a nasazujes na plot kolem sveho domu,
    ze snad jednou pujdou kolem drotari
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Proziravost

    musim se vzdat.
    zapomenout na to, ze jsem si kdy s nekym snad rozumela.
    musim se vzdat.
    fajt! klab.a pritom nenechat
    znit klapot svych vzdalujicich se strevicku.
    zbabelec?
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    kancl.
    sama.
    cas na postkoitalni cigaretu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: ja budu z Alzy kupovat za dealerske ceny tedka 500GB v provedeni 2.5" jen skoda tech 5400 otacek no, rychlejsi znamena lepsi... zas treba to min bude zrat baterku...
    i kdyz plan je steje takovy, ze necham misto cdcka stridave stavajici 180gb disk a stridave dalsi baterku... konecne se mi snad podari spojit domaci a pracovni notebook a vyhnout se Windows JehoVista ;]

    Jinak zajimava vec co jsem videl, ale na terovej disk bych to teda nechtel, je dratek s koncovkou, jakou maj ksandy od disku a na druhy strane USB. Pasuje to na 2.5 i 3.5" disky, coz je vazne dobry. Takova terova fleska se uz docela da ;]

    Jeste jedna vec, k HW. Nemate nekdo iPhone? Chtel bych to odzkouset, stacilo by pucit tak na 10-20 min nekde v hospode.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    whoa, tak terabytove disky zacinaji byt dostupne v cene, za jakou jsem kdysi kupovala 250GB :)
    http://www.alza.cz/western-digital-caviar-gp-1000gb-32mb-cache-d101846.htm

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ukladam http://www.foriegnmoviesddl.com/2007/09/viridiana-1961-luis-bunuel.html
    z domu nejde rapidshare - prej naka moje (cizi!) IP adresa uz neco stahuje.
    debilove z fibernet.
    mozna se vazne zamyslim nad zmenou providera, dira-nedira, kabel-nekabel (ve zdi, a XY metru vedoucich ze strechy kominem krz koupelnu k nam do obyvaku)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Round, like a circle in a spiral
    Like a wheel within a wheel.
    Never ending or beginning,
    On an ever spinning wheel
    Like a snowball down a mountain
    Or a carnaval balloon
    Like a carousell that's turning
    Running rings around the moon

    Like a clock whose hands are sweeping
    Past the minutes on it's face
    And the world is like an apple
    Whirling silently in space
    Like the circles that you find
    In the windmills of your mind

    Like a tunnel that you follow
    To a tunnel of it's own
    Down a hollow to a cavern
    Where the sun has never shone
    Like a door that keeps revolving
    In a half forgotten dream
    Or the ripples from a pebble
    Someone tosses in a stream.

    Like a clock whose hands are sweeping
    Past the minutes on it's face
    And the world is like an apple
    Whirling silently in space
    Like the circles that you find
    In the windmills of your mind

    Keys that jingle in your pocket
    Words that jangle your head
    Why did summer go so quickly
    Was it something that you said
    Lovers walking along the shore,
    Leave their footprints in the sand
    Was the sound of distant drumming
    Just the fingers of your hand

    Pictures hanging in a hallway
    And a fragment of this song
    Half remembered names and faces
    But to whom do they belong
    When you knew that it was over
    Were you suddenly aware
    That the autumn leaves were turning
    To the color of her hair

    Like a circle in a spiral
    Like a wheel within a wheel
    Never ending or beginning,
    On an ever spinning wheel
    As the images unwind
    Like the circle that you find
    In the windmills of your mind

    Pictures hanging in a hallway
    And the fragment of this song
    Half remembered names and faces
    But to whom do they belong
    When you knew that it was over
    Were you suddenly aware
    That the autumn leaves were turning
    To the color of her hair

    Like a circle in a spiral
    Like a wheel within a wheel
    Never ending or beginning,
    On an ever spinning wheel
    As the images unwind
    Like the circles that you find
    In the windmills of your mind...

    http://www.youtube.com/watch?v=vB76C3IQ0eQ
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    MONICARDIO: ten je peknej, zda se mi to nebo je ze serky autumn playa? takova kozata polonaha zena na pousti, a za ni ohromne skulptury..

    (jinak to auditko je zda se mi k zaplakani nudny .]]]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://ona.idnes.cz/z-vasich-nedostatku-udelam-vyhody-tvrdi-profesionalni-koucka-p66-/ona_ony.asp?c=A081013_100239_ona_ony_ves

    toto ano.


    s tim sloupem o kterem mluvi na konci, tak jsem se rozhodla nalozit se skrini, ktera nam trcela do prostoru ;o))
    je skvele slyset co uz vite i odjinud, zesili to presvedceni ze jdete spravnou cestou..
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Přijde teplouš k doktorovi a povídá:pane doktore,mně něco strašně tlačí v prdeli.doktor si natáhne gumovou rukavici a zarazí mu do prdele dva prsty.Buzík říká:ještě hloubš.Tak mu tam zarazí celou ruku.Ještě hloubš!!!!,řve!!!tak mu tam zarve ruku až po loket.Ještě,ještě,jěště hloubš,ječí teplouš na celou ordinaci!Doktor tam zarazí ruku až po rameno a vytáhne růži.Pro vás doktore,díky a nashledanou!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    tak todle je krutej ftip

    Přijde chlap do bordelu a shání: "Chtěl bych těhotnou ženu. Ale minimálně měsíc před porodem! Jelikož je bordel kvalitní, zavedou ho na pokoj č.10, kde je opravdu těhotná žena, měsíc před porodem - břicho jako balon. On jí svlékne, otočí a zarazí jí ruce do píči a vrtá a prohrabává se v ní...
    Ona na něj: "Budeš mě už prcat,nebo co??"
    On: "Počkej, jen si našteluju prdelku..."


    a vubec: [ pouze hnusne a sproste vtipy ]
    SHI
    SHI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam