• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    tak todle je krutej ftip

    Přijde chlap do bordelu a shání: "Chtěl bych těhotnou ženu. Ale minimálně měsíc před porodem! Jelikož je bordel kvalitní, zavedou ho na pokoj č.10, kde je opravdu těhotná žena, měsíc před porodem - břicho jako balon. On jí svlékne, otočí a zarazí jí ruce do píči a vrtá a prohrabává se v ní...
    Ona na něj: "Budeš mě už prcat,nebo co??"
    On: "Počkej, jen si našteluju prdelku..."


    a vubec: [ pouze hnusne a sproste vtipy ]
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    TRUCE: Jestli na ni narazis, kup mi ji prosimte taky... Me ji sebral Patawa a fakt ji chci. Je to naramne ctive.)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    SHI: tak tu si poridim
    uz mam ze stejne (myslim) edice Dali & Gala cervenou knihovnu
    (je to strasne inspirujici, fakt cervena knihovna pro intelektualy :)
    nedocetla jsem ji jeste, tehdy mi to prilis pripominalo byvaly vztah :D
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    SHI: Sono :o))
    presne toto jsem mela chut mu vyhledat, jen jsem nemela cas :DDD
    SHI
    SHI --- ---
    SHASHA_KRASTY: Ty hlavne hledej spojence a strategie .)))

    Osoby, které se úspěšně léčily z drogové nebo alkoholové závislosti, tato závislost přesto dále ohrožuje. Léčba totiž často neodstraní její hlubší osobnostní a psychologické příčiny. Odborníci proto doporučují, aby se takové osoby vyhýbaly „spouštěčům“ své závislosti (prostředí, společníci, situace), ale aby každý s recidivou počítal a připravil se na ni. To znamená předně najít spojence a za druhé vypracovat konkrétní strategii, co se má udělat, pokud by k recidivě došlo.
    SHI
    SHI --- ---
    TRUCE: film Warholka me rozsekal tim, jak totalne blba a naivni byla edgie sedwick - v podani tohoto filmu .)
    nicmene cetla jsem jiny knizky, kde se mi ukazala v trochu jinym svetle, tak ji nosim i na tricku, ma neco do sebe.)
    knizku btw doporucuju.... Ultra Violet - Ma leta s Andy Warholem. Levny knihy, 49,- .)))
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jo mas pravdu.
    tak v xtcku.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    tak doraz do crossu vecer.
    mam sice depresivni fazi, takze nevim jestli se mnou bude rec, ale treba to nebude tak zly.
    a kdyz jo, zvu te aspon na panaka.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    a toto. http://press.avcr.cz/tyden-vedy-a-techniky/ !

    neco z toho urcite dam.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    a byla jsem na tom Hamlletovi: Prani zabit, v podani Cabaret Caligula
    vyborne si pohrali s komedialnim potencialem vzdychajiciho syna ktery ma byt hrdinou a jeho otce-ducha, ktery ho neustale peskuje aby se vzmuzil a zabijel (pricemz hamlet omdliva pri pohledu na mec:), stejne tak ostatni postavy jsou zabavne a typove ...
    muzsky hrdina je mytus, protoze vsichni jsou od sveta odtrzeni slabomyslni snilci (jednomu chybi odvaha, jinemu intelekt, a ve svych vypjatych momentech se jejich lidska tvar jevi proste zoufale nekompaktne v porovnani s obrazek jaky o sobe siri - intelektual! valecnik!)
    zeny zas, jsou prilis prakticke, a vidi jen sve vlastni touhy, a to ted a hned at jsou ukojeny. Ofelie povysi tak, ze bude patrit nekomu vyznamnemu (treba svemu bratru potencialnimu budoucimu krali), na scene je s ni Hamlet a vypravi ji, jak se chce zabit, ze to je jedina cestna cesta - brilantni ukazka neslucitelnosti zenskeho a muzskeho sveta : myslim, ze je dobre ze kdyz se o to slouceni snazime, nevidime se ocima tretiho...
    a pritom se Hamlet zabit ani nechce, jen jeho hracsky talent oslabuje vedomi povinosti vrazdy, pomsty otce, takze mu Ofelie ztezi uveri, ze by s nim mohla existovat jako s odvaznym sarmantnim ochrancem, nebo co si to zvyknou obvykle holky vysnit jineho....

    je dost mozne, ze sami proste bloudime jako bez jedne poloviny, a stanovujem si cile jak ji nahradit, bojim se vsak, ze indiviualne toho nic vic nezmuzem, nez motat se dookola v kruhu, kdyz neni zadny odlisny element ktery by nas z nej vyvedl, a spolu s nami by se stal necim jinym.
    prerod boli, a svet je prohnily elsinor.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    tag: reminder:

    Ve Stredu, v osum vecer, v cafe Cross, promitani filmu Warholka.
    free vstup, a ja mozna dorazim.
    mozna asi janevim, stredy byva psycko, a na psycko chodi Zuzanka, takze nejspis ANOoo. ehm.
    ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    z jineho auditu:
    =============
    ....faktem je ze jsem vcera prave z podobnych duvodu (prozkoumat nespoutanost a buddhovskou podstatu byti - presne tu kterou jsem nekde myslim ztratila) zalozila nove bongo do vedra.

    nemtudom pirati nahorklych noci
    kde jste mi kumpani, houpu se v bocich,
    kde jste me prizraky pobledlych svic
    vezte me tramvaje do vokovic...
    (navarova)

    kdysi jsem mela pevne v sobe toto: svuj svet si nosim v sobe.
    dnes mam pocit ze se musim strasne snazit - nebo resp. ze uz vubec neni tak kompaktni jako dysi. tu dobu si predstavuju jako dobu nesobecke lasky, psychedelik a mazani ega.
    - pote jsem je mazat prestala, protoze si uvedomila ze testosteron je zakladem vseho pokroku ..
    zkoumani. podivat se n vec z jakehokoliv uhlu umim a praktikuju doted. je to mozna az rozmelnujice omezujici. to nekonecne mnozstvi moznosti. pak me over nadava do blbek. a ja si pritom jen bezelstne hraju s tim, co by to za nejakych imaginarnich okolnosti mohlo byt..

    nasla jsem odpoved:
    ==================
    nemam svuj pevny kompaktni svet protoze mi to prijde nepoctive, holedbat se svymi uspechy v zaslepenosti, svymi pravdami, verit necemu tak, ze se nemusime ptat, jen tomu slepe verit
    tohle mi prestalo stacit, byla jsem uzasne moudra a presvedcena, kdyz mi bylo tolik co Tereze, tj. kolem 20tky, ale pak jsem najednou prestala mit pocit ze do vseho muzu videt, ze vsechno je pravda, ze do vseho co si Promyslim muzu mluvit..asi proto, ze jsem neco Prozila, a uvedomila si sve omyly, komparativni metodou pak dospela k nazoru ze bych si mela srazit hrebinek
    v soucasnosti teda nemam na cem spocinout, protoze nicemu neverim. i to, co se mi jevi ted jako trvacne, je docasne. driv jsem to vitala. proc jsem tak unavena, a jestli nekdy budu jeste min, nevim.
    mozna je to vsechno energie mladi. ze nam nejak vekem dochazi psychicke sily.
    takze mozna si svuj svet s sebou opet zacnu nosit, a nebude to zbabele uzavirani se do pravd, az si dobiju neprozretelne vyblite baterky
    a.

    tags: introspekce.
    NATURELL
    NATURELL --- ---
    TRUCE: You´re welcome baby:)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    NATURELL: vypada to maximalne dostupne, zacinam se tesit, teda ..;)))
    diky moc za linky :)
    HIENA
    HIENA --- ---
    TRUCE: lepsie a cenovo vyhodnejsie je dohodnut sa priamo cez mail s majitelom, ubytovanie sa da najst cez stranky strediska kde by ste chceli ist a je tam toho vacsinou dost v roznych cennovych urovniach (cestovka je vyhodná v pripade ze by ste potrebovali odvoz na miesto)
    NATURELL
    NATURELL --- ---
    http://www.pensionpraga.at/ (příjemnej pensionek, kterej vlastní pohodovej manželskej párek z Rožnova pod Radhoštěm, výborně vařej a celkově jsou fajn)

    http://www.kitzsteinhorn.at/ (místo splnění boarderových snů)

    _Od sebe vzdálený cca 10min autem.
    NATURELL
    NATURELL --- ---
    TRUCE: jj:))Klidně budu vaší alpskou spojikou.....,dávám ti za pravdu že volný cesty jsou nade vše. Je tam mimo boardovačku hromada věcí k vidění, ale chce to každopádně káru.
    Kouknu a hodím link na to kam jezdíme my...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    NATURELL: faajn! :) takze Te muzem povazovat za Alpskou spojku, jo? :)
    ja dnes videla nejake nabidky FiroTours, zlevnene cosi alpske dovolene, podivam se jeste na to jestli to neni nejak ubervyhodne, ale jsem spis priznivcem volnych cest ...
    SHI
    SHI --- ---
    TRUCE: vsechno zjistis na googlu... staci jen sehnat auto s ridicem.).. ceny za bydleni a vlek jsou stejny jak u nas... ted ti nereknu kolik, co ja vim,
    litr max za nocleh a treba 800 za denni permici treba? najdu to casem v mejlech.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam