• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jo ale nijak zvlast me o nej nejde, samozrejme ... uz takhle mam doma 2 (slovy 2!) "skladacky" .. s tim je taky sranda .. :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    EVELINA: hele zjisti me prosim rozmer tech kol .. a jestli mas moznost tak i fotku .. bych si ho klidne vzal .. na jezdeni do hospody by bylo idealni :o)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: no tak pokud si dobře vzpomínám, už jsi ho jednou chtěl, ale nebyl jsi schopen si to pořešit :-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: ja bych ho klidne taky chtel, kdyz uz jsme u toho, muj se stratil i s mou chatou, takze klidne budu starej pankac na hipisackym arabovi ;]
    uz se tesim na vejlet po praze na arabu ;]
    ale pokud nekdo da vic, nebudu se zlobit a sezenu si jine kolo... mam araby rad
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    SHASHA_KRASTY: no fajn, byl bys ochoten si ho vzít?? já ho milovala, v pubertě jsem na něm jezdila do hospody, stará hipisačka v dlouhých šatech na oranžovém arabovi, pěkné časy to byly
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: imho do prahy klidne vyhovujici, kdyz spravne vybiras cesty
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Evelina: Hele koukni na to a zjisti me parametry tech dusi, prosim .. ja se ted snazim opravit jednoho nadhernyho veterana, kteryho mame na chalupe po babicce a prave ze sem skoncil u tech dusi .. uz fakt neni jednoduchy na tyhle kola sehnat ty obrovsky duse, ktery to melo.. ale sehnal sem jednoho nadsence, kterej ma malou zasobu .. bohuzel ty moje ne :o(
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    daruji starého oranžového araba, potřebuje jen nové duše :-)

    no do prahy asi nevyhovující, je mi jasné
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TRUCE: No jo, to vis .. ja te vzdycky rad nejak "potesim" :o)*
    no a ja myslel, ze napises cifru tak kolem litru, timhle si me docela prekvapila, socko jedna.. tak ja rozhodim site.. :o)

    hehe .. 100€ za kolo? To das v Marseille za corovanyho skutra.. :o)
    Jinak na druhou stranu .. tohle moc nechapu ... s tou holandskou tradici jak jeden den na jare tam lidi pred baraky vyhazej veci co nepotrebujou a kdyz si to nerozeberou "okolojdouci" tak to odvezou popelari .. prej v takovymhle haraburdi jsou casto i kola.. :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SHASHA_KRASTY: co se tradice corovani kol tyce alespon v Amstru, tak je obrovska. Kazde kolo ma alespon dva zamky a SnowCras hrikal, ze jsou ctvrti, kde jsou dva zamky malo. Za kolo z x te ruky se tam da bezne 100€ a za zamky tak 75€.
    Rikal, ze cetl nejakou statistiku, kdy nejvic kradou kola fetaci a pak vysokoskolsti studenti, coz me pobavilo.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    SHASHA_KRASTY: jej, to bys byl moc hodnej, uplne bys me moc potesil kdyby to klaplo!
    do toho minule jsem dala sestku - byla to merida
    ale zvladnu i cokoliv levnejsiho...uvidim jak na tom budu s vyplatama, asi jsem si nasla praci...takze snad dobre, ale nezakriknuout to
    stary bike uplne bude stacic..asi...;;]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    EVELINA: "vsechna stejna" => roztodivny "plecky", ze? No jo ono kdyz je Kodan (a treba i Amsterodam, respektive cely Holandsko) jedna velka placka, tak tam opravdu muzes jezdit na cemkoliv s dvema kolama ... navic tam nemaj tak velkou a bohatou tradici v corovani cehokoliv ... tudiz na Prahu bohuzel nepouzitelny :o(
    TRUCE: kolik do toho kola jses ochotna dat? Se ti treba poptam tady na vesnici.. :o)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    v tom byla úžasná Kodaň, všichni na kolech, třeba i ve svátečních šatech, kola všude po městě, všechna stejná, nezamknutá......
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    TRUCE: Než jsem se přesunul do Prahy, tak jsem jezdil na kole skoro všude. Jezdil bych i teď, ale k přesunutí kola do Prahy mě odrazuje právě myšlenka, že mi ho tu někdo šlohne.
    Dokonce i když jsem ho párkrát na chvíli zaparkoval na malém městě, tak jsem pak nacházel na zámku stopy pokusů o přeštípnutí.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: zname cile prochazky... urcite bych si neco vybral, nebyl jsem kupovat knihy uz aspon 3 mesice, coz je na me pomery velice nezvykle i kdyz mam porad sakra co cist.
    Ale s tim casem: no jo, svine, je cim dal drazsi, to vazne nechapu, pritom je ho porad stejne, nebo se pletu?
    Nemluve o ty proklety basse, co si rika o pozornost kazdej den... chjo, to jsem ale vytizenej ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: volvox globator, prave jsem sla kolem jejich prodejny ...
    maji tam bednicku s knihama za dvacku
    sartre-bevoire, zivotopis, nejake lipovetskyho eseje z roku 1992 ... a vicemene experimentalni proza, ktera za 20 risskych korun stoji, i kdyz nejsem si jista jak je to s cenou myho casu ;]]]
    kdybych nemela co delat, sednu si k te bedne s kafem ale.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mozna by Te mohlo zajimat:
    jde najit i v jinych knihkupectvich, jen tady jsem nasel ja: Alfons Mucha: Otcenas
    http://www.artforum.sk/index.php?mod=catalog§ion=4&detail=32969
    TRUCE
    TRUCE --- ---

    "Out of control" is an ideology, not a fact.


    TRUCE
    TRUCE --- ---

    Lie back and think of England.



    Lie back and think of England is an English saying with roughly the same meaning as
    "grit one's teeth", i.e. put up with what is happening. It was used both in England
    and among expatriates outside the country when conditions were difficult. It is given
    as encouragement to do something unpalatable.


    Origins of the phrase - pane.boze! toje hrozne, zvlast ten citat uplne dole. Zvlast barvite to vidim pote, co jsem shledla film Vevodkyne, s dominujicim tematem povinnosti manzela a povinnosti manzelky (porodit syna v tomto pripade).


    The origins of the phrase are not clear. According to one urban legend, "lie back and
    think of England" was an instruction given to brides or women in general in the
    Victorian Era regarding how to cope with the sexual demands of their husbands.
    Childbearing was considered a patriotic duty but at the same time women were not
    supposed to enjoy sexual intercourse and new brides in particular would even have
    been ignorant of the facts about sex. One version of this legend has it that Queen
    Victoria gave this instruction to her daughter on her wedding night. According to other,
    perhaps less reliable, urban legends, the phrase originated in Lady Alice Hillingdon
    (1857-1940) Journal in 1912.

    I am happy now that George calls on my bedchamber less frequently than of old.
    As it is, I now endure but two calls a week, and when I hear his steps outside my door
    I lie down on my bed, close my eyes, open my legs and think of England.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Corner explains the origin of the album's title, Kingdom of Welcome Addiction as thus: "IAMX is my subversive little kingdom. I feel a bit like a mutant Charlie Chaplin in The Great Dictator. It is here, and in the environment it has created, that I feel at home. Almighty, dynamic, omnipotent. I imagine everyone has such a place, a dream, or a persona. The drug of all drugs. The power of reason, passion, change and independence. Addiction in the positive."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam