• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: no a ? spousta lidi veri stejnejm vecem a neznamena to ze jsou stejni. ale si je to marnej boj ti to vysvetlovat. muzu se zacit stejne a projektovat si do tebe nekoho a pak na zaklade toho te kadrovat, uvidime jak se ti to bude libit.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: dekuji za posledni prispevek. Ano tomu veri.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: jasne, ale nemuzes si do me osobne projektovat nejakyho dementa, to snad chapes, ze se mi nelibi. nejde to zobecnovat, vsude mas lidi kvalitni a nekvalitni. ale obecne je to jak rikam jak, programatori budou jedni z poslednich, co pudou na pracak, nerikam ze uplne posledni.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: ty mluvis o programatorech a ja ti rikam jak to vypada jinde ;-) tak to rozdel na elitu a jelita ;-) a neni co resit hihi
    IKSIK: to je dobre, jen bych dotoval veci co maji opravdu smysl a za rozumne vydelky ...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    ABDULAH: No já ti to neberu, ale teď jsem chtěl vyrábět elektriku. Dešťová jímka a čistička a všelijaký zalejvání tý naší pastviny za barákem přijde ještě na řadu a tam si asi dovedu spočítat, jestli do toho tahat nějaký dotace nebo si to ubastlit sám.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Programátor, jo? To jsme měli v pračce Tatramat. Umělo to bezva programy. Predpranie, plákanie, farebné, biele... A tancovalo to jak programátor cvakal. :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Tady se nam někdo rozčiluje, lol. Ja se s hw kamarádím od malička, svoje první pc jsem si sestavil z dilu ze smetaku a burzy někdy kratce po revoluci... A ted sem si treba postavil a naprogramoval vlastni midikontroler s bezdratovou jednotkou. Není programátor jako programátor. Na to nezapominej. Neprenasej na me nikdy někoho jinyho, to je dost na hlavu.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JAZZZ: dekuji - poprve co nekde ctu ze si nekdo mysli ze programator .... Kurva tak proc jim to pajime sesazujeme predelavame navrhy a dokonce kolikrat i cele navrhujeme ;-) ted tady pomaham jednomu ing cely jsem to prekopal vse merim atd ... Protoze jejich pristup - postavime podle pdf a pak nam to na zkusebne cely vybuchne :-D je trosku bokem. Bohuzel jim je tolik co me. Ty stary dedci jedou pekne po staru. Lol uvidime zda muj navrh na tech mladych ........ Programatorech nekixne lol nebylo by poprve. Strasne se hresi na to ze ty jejich kokotiny ty dole daj do kupy. Pan programator - pica je to kdyz mu funguje 35ta verze programu a po me chce aby plosnak se soucastkama namackanej na minimum behal na poprve a za ctvrtinovou dobu navrhu lol. Se zacnu ucit programovat z toho jejich bastleni z google mi je na bliti ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: vis proc je v novym letadle pilot? ;-) Hele uz i Buran dokazal letet a pristat sam.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ANDY_WARHOL: hele ja to vidim presne opacne. AI uz si poradi i bez lidi, ale jako udrzbari budou vzdycky efektivnejsi biologicke stroje.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: ja myslim ze tak absolutni to nebude, nebude nejaky posledni zamestanani, ale musis uznat, ze programatori tu budou mnohem dyl nez radovy prekladatele, sekretarky, ridici i sestry a dalsi a dalsi profese rutinejsiho radu.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: mzslis ze se sami nenaprogramujou kdyz se sami opravej? :-D tohle me na programatorech fascinuje jak si mzslej ze vsechno zvladnou stroje az na programovani :-D Kde ja to porad slysim :-D ze by v praci? kde si ani ten lempl neuklidi kancl a musime to delat za nej ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: roboti se opravi sami, ale nekdo je bude muset programovat porad
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: nebude posledni ... posledni budou servisaci robotu :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: ne programator:) hroby budou kopat roboti taky
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: taky zivim tech 20 sracek nad sebou no ... a jsi hrobar? :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: jo to je ten pravej expert. kdysy, kdyz pirati byli jeste marginalie, tak hrozne moc obhajoval zakladni prijem, uprime se na to moc netesim, protoze moje povolani bude poslendi na svete, takze budu mezi temi co budou zivit ostatni :(
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: ten se venuje piratum tedka :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Diskuze s chaosem byly teda zabavnejsi
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    IKSIK: od toho modra usporam je ... za 2000 prenosne cerpadlo i s kabelem :-))) pripojis a hura strika to 10 metru daleko coz staci ... a nemusim mit system za 200000 na dotace ... pruser je ze na tohle ti dotace nikdo neda a pritom za tech 200000 by uspokojili 20 zahradkaru v pohode ... akzdej by mel nadrz ci dve a cerpadylko ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam