• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: promin, ja zapomnel, ze se smi jen chvalit. Ooo, jak je uzasny, jede mu to z kopce!!! :).
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: od stolu se to krasne kadruje co ?
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: kdyby z toho kopce tam nejel tak to uz by bylo fakt trapny;).
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    CUKI: koukal jsem na trasu a da se to celkem optimalizovat ale chvili to da ...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Co mě ale překvapuje, že zvolil každej dost rozdílnou cestu. Já bych našel nejkratší cestu, kterou bych po té km po km prošel a špatné úseky bych se snažil nahradit, ale dost by mě překvapilo že co člověk to úplně rozdílná cesta.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: no nerikej ze by te na normalnim kole nebolela po tech 12ti tisich km prdel, ja bych to naopoak nejel na normalnim, to bych proste neusedel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dneska se xchaos opravdu neflaka, jede jak namydlenej blesk:) do toho
    CUKI
    CUKI --- ---
    XCHAOS: Seš frajer, já bych to na lehokole jet nechtěl i bez těch dalších serepetiček. Kus jsem jel kdysi jako součást závodu a na 430km trati jsem odvařil brzdy. A to totálně. Ta rekuperace super ale kolik to ušetří brzdy. Nebavím se o evektivitě rekuperace.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Tak nejaky ty data. Graf ujety vzdalenosti v zavislosti na case pro prvnich pet a ctyri lidi kolem XChaose. Data jsou dost blby, ujetou vzdalenost to bere z tech jejich kml, coz znamena ze to asi pocita primou caru mezi poslednima updatama, ale whatever, lepsi nez nic. Dost by me zajimalo, proc Mickael Joguet prestal posilat data uz nekdy odpoledne. Doufejme ze je ok, mel dobre naslapnuto na XChaose 8)

    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: ber to tak ze to neni rejpani jen dotaz na ucinnost - mas jiste realna cisla ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: a ucinnost?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ABDULAH: hele já se těma průsmykama konečně chtěl projet, když mám kolo s rekuperačním bržděním :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ráno byla mlha a byl jsem bez elektřiny. Sám jsem zvědavej na první den bez zásadního stoupání a s normálním letním počasím. Možná zítra...
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    JIMIQ: ale je dobrej, tim spis ze u nas bylo cely den zatazeno:).
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: to tezko, v 9 maj vecerku. muze pokracovat az rano
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Ten prvni za chvili bude ve Zline a snida v Ziline :D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    SHINIGAMI: Ale cca 140km za den je porad hodne malo, obzvlast pokud naprosta vetsina cesty byla z kopce.

    Heeej, XChaosi, proc ne vic? Nejaky technicky problemy takze jedes pomalu? Nebo prilis mnoho zastavek? Nebo spatny pocasi a neslapes?
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: naja, z kopce se to jede dobre, uvidime az se dostane na rovinku;) .
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    chaos se do toho oprel, uz je za insbrukem
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: zvlastni je ze vsechno co jsem koukal te zene uplne jinudy ... sice delsi trasa ale minimalni rozdily ... coz nevim co je lepsi jestli jet delsi trasu ne bo se skrabat do kopcu ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: hledal jsi idealni mapu dle nejakeho vyhledavace? ... treba i dle vejskoveho slozeni ???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam