• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: ja sem na konci kvetna taky tezko predstavil, ze na konci cervna/ zacatku cervence bude zima a lejt No jo, no. Kdyby tak jenom existovali nejaky webovy stranky, kde by ses mohl dozvedet jaky prumerny pocasi pro dany misto a cas. Kde by ti to reklo, ze treba v cervnu v Salzburgu mas kazdej den v podstate 50% sanci ze bude zatazeno a dest nebo ze za ten mesic prumerne naprsi nejakejch 12 cm vody. Kdyby tak existovalo neco jako https://weatherspark.com/m/75391/6/Average-Weather-in-June-in-Salzburg-Austria , to by se ty "prumery" hned urcovali lip 8))
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Tak ti nevim. Bud nechapes, co znamena slovo "prumer", nebo mas dost zmatecny predstavy o pocasi 8))

    "Moje prumerna rychlost bude 200km/d. Tedy, pokud pocitam jen slunecny dny. Tedy, pokud pocitam jen slunecny dny kdy mi fouka vitr do zad. Tedy, pokud pocitam jen slunecny dny kdy mi fouka vitr do zad a kdy jsem ujel aspon 200km za den" 8))
    CUKI
    CUKI --- ---
    KEJML: Ach ty výpočty:
    " To jsem vám chtěl právě říct, abyste si na to dali pozor, kdybyste někdy plánovali nějakou takovou cestu, aby se vám nestalo, jako nám teďko, že já jsem ty zásoby přesně propočet a pořád jsem si říkal, až to sečteš, nezapomeň to znásobit dvěma. A v tom zmatku, jak jsme balili a vy jste mi do toho pořád mluvili, tak jsem na to zapomněl. Takže vypočtený to bylo správně, ale falíruje nám v tom jenom to násobení. To jen tak pro příště."

    :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zalezi kdy to psal, ja sem na konci kvetna taky tezko predstavil, ze na konci cervna/ zacatku cervence bude zima a lejt, kdyz od dubna bylo porad leto.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KEJML: spis tam zapomel napsat, ze to plati jen za slunecnych dnu
    KEJML
    KEJML --- ---
    XCHAOS: Takže věříš, že ten průměr během cesty ještě vytáhneš, nebo jsi zkrátka při "výpočtu" počítal s tím, že celou cestu bude slunečno?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    pokud by se udelal naklon do 30 stupnu kazdeho panelu na ramu ta s hlinikovym ramem by to nemuselo byt tezke ... ram by se naklanel a pak panely take v urcitem uhlu ... jiste by to slo udelat lehke a zakomponovat primo do vozejku ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: dneska to vypada taky nahovno, tak se drz
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEJML: no ano, 200 km během letních dnů. Ten byl za celou cestu aai jeden, vyjíždělo se v 10. Pak jsem projížděl horama.

    Relativní náskok ostatních by ale za lepšího počasí byl stejný.
    KEJML
    KEJML --- ---
    :(
    Michael’s goal is now to ride a daily average of more than 200 km on the 12 000 km between Lyon and Guangzhou.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    A to by pro dnešek bylo všechno...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Hele, maj tu pivo za euro a free wifi.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    QNEDLEEQ: tak to je jasny, ale fandim mu aby se snazil :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: sel si do valky, tak bojuj. jestli se chces dobre umistit, mel bys proste maknout.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: cywe protivítr jak kráva, do toho mrholí, na obloze bílá mlha, která dává 40W a všude kolem Maďaři. V tom se nedá jet...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    muze jet do deviti, takze ma pred sebou asi tri hodiny, coz je tak 75 km. to je hubeny vysledek
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    to nevypadá dobře
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Tak dalsi graf na prani. Sloupce jsou serazeny podle celkovy ujety vzdalenosti, ale nezahrnujou par dni ze zacatku, na ktery nemam data, takze obcas jsou zprehazeny.

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    uz vyrazil, tak uvidime kam dojede, kdyz vyjel tak pozde
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    SHINIGAMI: Velominati Rule #5 8)

    Velominati › The Rules
    http://www.velominati.com/the-rules/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam