• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jinak jestli bys měl zájem zpřístupnit ty tvoje grafy na nějak] m webserveru, třeba by na tebe pořadatelé zveřejnili odkaz... mají zájem o jakoukoliv publicitu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: no moje zdravotní pojištění končí ještě o něco dřív :)

    Hele, jsou tu i jiný fakta. Daniel si pořídil odpruženou přední vidlici už ve Lvově. François mě odpružení strašně závidí, když se kodrcá přes zdejší méně opravené úseky a říká, že příště si odpružení rozhodně pořídí...

    Na drastickém úseku ze Saratova na kazašskou hranici (100 km +/- ujde, 100 km dost špatných a cca 100 km tak děravých a hrbolatých, že jsem radši místo po asfaltu jel po krajnici) mi nepraskl ani jeden drát.

    Na rozdíl od bratrů Colleových jsem nepřezouval (oni asi 5x) a jedu na gumách, co měly najeto 8000+ km už před startem. Takže to nevidím tak černě.

    François mimochodem v minulosti na nesolárním kole přejela poušť Atacama. Moje představa cestovky se solárníma kolama je blíž realitě, než kdy předtím - ale paradoxně ne proto, že to umím zkonstruovat, ale díky znalosti ruštiny a azbuky...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Otazka "Splni XChaos aspon nektere z tech vykonnostich cilu, ktere si pred startem dal?" je uz davno zodpovezna, nastesti to neznamena konec napeti! Objevila se nova otazka: stihne XChaos dojet do cile vcas? Podle pravidel ma na cestu 100 dni. Ostrej start byl iirc 19.6., takze to znamena ze ma cas do... (google, google, google) ... 27.9. A diky zazraku linearni extrapolace se muzeme podivat, jak zatim tenhle termin stiha!



    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    XCHAOS: tak zas to ber ze mas dovcu 3 mesice, tak snad si este stihnes ty destivy dny nako prijemne vynahradit :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Akorat ze z tech osmi pet ani neodstartovalo. Takze rikat, ze "vzdali" je krapet zavadejici 8))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: skoro si se trefil !
    ja jich napocital 8, ale treba vis o jeste dvou

    Sun Trip 2018 - Participants - The Sun Trip
    https://www.thesuntrip.com/sun-trip-2018/participants/
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Asi 10 účastníků už to vzdalo. - Opravdu? Na mape jsou sedivy "Abandon" jen asi tri. Ze to je zase jen dalsi pripad "Jsem jeden z mala, co jede kazdej den"? 8)))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: takze tvoje taktika je pockat az se co nejvice ucastnikum rozpadne kolo a pak pomalu dojet do cile ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Kdo veze jeho GPS nevím, možná Li Zhao
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: super vědět, ale už několikrát jsem upozorňoval, že Andrei nesehnal sponzora a ani kolo nepostavil
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    QNEDLEEQ: na Ukrajině jsem na dálnici dal 2x přes 200. A kdybys viděl tu "pohodovou dovolenou" v dešti a protivětru u Saratova...

    Asi 10 účastníků už to vzdalo. Mj. Caqilům otcovi a synovi se rozpadla tandemová tříkolka, resp. zadní kolo
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: vidíš, jak to začínáš chápat :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    THEODORT: půlka už je fuč, za den
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    tyjo, tolik vody si nevozim ani v dodavce..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HERR_FLICK: hmm v severni koreji by to slo pouzivat (jako zminene solarni ponorky), tam je na silnicich casto minimalni provoz a dostatecna sirka silnicie :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: mel si plout solarni ponorkou,te protivitr navadi...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HERR_FLICK: je pravda, ze ja tomu plachteni moc nerozumim, jen vim ze se da plachtit i proti vetru, ale asi v tom bude nejakej figl, to je pravda.
    nicmene si delam legraci, me by ani nenapadlo se pohybovat v cemkoliv s plachtou po silnici, to je samozrejme hovadina.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    ANDY_WARHOL: na silnici nemuzes krizovat protivitr, takze nebyl)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vidite a vy ste se mi smali kdyz sem navrhoval solarni windsurfing, to by i protivitr byl pretaven v hybnou silu dopredu :))))))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Protivítr volové...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam