• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    REDGUY: nezlob se na me ale tim urazis toho idiota protoze on za to nemuze - je nemocny. Zatimco tenhle pripad je jenom proste liny ...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: každá technologie byla vždy zneužita k vojenským účelům. - coz je samozrejme nesmysl, a jeste vetsi nesmysl je zduvodnovat tim, proc "Solarni X" je vojensky pouzitelne. Bohuzel, mam ted zakazano tady rikat ze jsi idiot, takze nezbyva nez to nejak opsat... hmm... co treba: "pokud tvym argumentem ve prospech solarnich ponorek je "kazda technologie byla vzdy zneuzita k vojenskym ucelum", pak tvoje inteligence a schopnost racionalniho mysleni je hluboce podprumerna" 8))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ty si s tím začal. Nevím, proč podceňuješ historii: každá technologie byla vždy zneužita k vojenským účelům.

    Nezlob se, ale já nejsem ten, kdo to téma vrací do debaty. Mě zajímá ekonomické využití, např. v oboru turistiky.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    PER2: Oh god, neptej se. Nebo to zacne znova 8))
    PER2
    PER2 --- ---
    XCHAOS: "Solární ponorky pouze pokládám za reálnou vojenskou hrozbu."
    whut?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: to je lež., "Prosazuju", a to zcela vážně, solární letadla. Oooo hruza. Po nekolik dnu dlouhy debate, kdy jsi vykrikoval, jak jsou solarni ponorky nebezpecny a uzasny a jak se brzo nejaka objevi, jsem si dovolil napsat "prosazuje" misto "poklada za realnou hrozbu". Jaka to strasliva lez, jak zavrzenihodny jsem!!! Kdyz veskerej rozdil je v tom, kolik jsi toho naplacal o ponorkach a letadlech a v tom, ze letadlo slibujes, ze budes mit za dva roky. Nebo az ti na nej prispepe Kazachstan 8)))

    Jo, je to komedie, kdyz lhar tvyho kalibru zoufale hleda stebelko, ktereho by se mohl chytit a pro jednou napsat, ze lhar je ten druhej 8)))
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: to je tim slunickem ... barvou mongol dusi mongol ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: prosimte, opravdu ti prijde normalni psat do fora kdyz v kazdym druhym slove je preklep. ja pisu na mobilu a neni to tak tezky snad.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    lol kdis ze chcy sazmad tak kouknu na ychaozz a todle forum tadi je zrandi dost skoro porat. lol
    jedyni momenti kdi se v pracy sazmeju. hyhy

    REDGUY: dej mu dej ;-)ale ta solarem potazeny vzdcholod by nemusela bejt spatna. Jen nevim jak horky vzduch s ucinnosti a helium je svine ...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: to je lež., "Prosazuju", a to zcela vážně, solární letadla.

    Solární ponorky pouze pokládám za reálnou vojenskou hrozbu. Jinak mi nezajímají.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: No, vis, u cloveka, kterej zcela vazne prosazuje solarni ponorky, tezko uhodnout, ze reci o tom, jak Kazachstan zacne podporovat jeho solarnu letadla, jsou jenom humor 8))

    Teda, doufam, ze "byl to humor" je to, co se snazis rict 8))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ale cesky by psali asi tak stejne jako on v mnoha prispevcich ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: hele, nemáš žádný monopol na to dělat si v tomhle klubu srandu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: neurážej Mongoly, tady má ty voči každej druhej a jsou to fajn lidi...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Podpora kazašské vlády pro moje solární letadlo je jen otázkou času... Rusové asi nájem za Bajkonur hned tak platit nepřestanou, ale mohl bych si někde ve stepi zařídit vlastní.

    Ja mu rikal, "XChaosi, musis dodrzovat pitnej rezim. Kdyz nebudes pit, muzes na to doplatit!" A on ze ne, ze tolik vody pit nepotrebuje, ze jen trolluje. No, a takhle to dopada...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: na tabletu se blbe pise uznavam ... hihi no uvidimeco kazasi

    takova solarni vzducholodto by bylo
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: tebe taky nikdo neposila na vyuku ceskeho jazyka, i kdyz se vyjadrujes jak mongol.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    tak kolik jeste minusu - pridejte at je videt kolik lidi na lecbu sem chodi...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    pdon ustavni lecbu hihi
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    This Solar-Powered RV Runs Without Fuel Or Charging Stations | Home Design, Garden & Architecture Blog Magazine
    http://www.goodshomedesign.com/this-solar-powered-rv-runs-without-fuel-or-charging-stations/
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    lol to uz je na lecbu ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam