• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    AIM_FREEMAN: moc toho nenabijou, protoze i kdyz to sou amorfy, tak drtiva vetsina jich je natocena vzdy spatne, navic se obavam, ze kazda stena nebude mit svuj samostatnej mppt

    typuju rady jednotek kWh v lete za den, tzn. s tim. dojedes s touhle stodolou max k nejblizsi benzince v mestske zastavbe (=pro jizdu totalne k hovnu)

    u baterie musis znat napeti nebo rovnou Wh, tenhle udaj o nicem nevypovida
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Budu rád když se na to mrknes.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ABDULAH: mám k dispozici jen ten článek z odkazu na který reaguji, možná to tam někde je nebo se dá najít.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    AIM_FREEMAN: napeti?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ZORBEN: tušíte nekdo kolik ty 3000w panely můžou zvládnout nabít za den? To RV má 270Ah baterku.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Takhle zase skončím poslední Nah. Skoncit posledni z tech co dojeli do cile je porad slusnej vykon. Uhm... teda, byl by, kdyby mu nepredchazel rok chvastani a machrovani jak to cely vyhrajes. V tom pripade to bude "LOL, coze jsi to rikal o tom vyhravani diky technologicky prevaze?"

    Nicmene... zbejva ti porad jeste nejakej 5kkm a jsi jeden vetsi defekt od toho, abys nestihl casovej limit. Takze "skoncim posledni [z tech co dojeli]" je porad jeste mozna optimisticke hvaleni dne pred vecerem...

    A btw, cim to, ze jsi poslednich par dni vcelku konzistentne 50-80km za Denel? Chapal bych, kdybyste se drzeli spolu, nebo kdyby jeden druhymu ujizdel. Ale tenhle konstatni rozestup je zajimavej... komunikujete nejak?
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Organic solar cells set 'remarkable' energy record - BBC News
    https://www.bbc.com/news/science-environment-45132427
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: kdyz babu nepredjede bude baba sam ;)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Přemluv bábu 2018: Předjeď bábu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: este sou za tebou ctyri a babu snad ve finalnim finisi predjedes taky ne ? nebud baba
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: zase?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: spoustu. Takhle zase skončím poslední :-(
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam ze mame nejake nove odpadliky...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Jinak Raf tvrdí, že jel velký kusy pouště Gobi bez elektřiny, aby mu nechytla baterka. Daniel si na ní dal mokrý tričko, což plánuju taky. Plus ještě obalit prostřední segment rámu reflexní fólií.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: no ještě jsem dělal rozhovor pro noviny, brácha mi někam posílal odkaz, ale nevím kam.
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    XCHAOS:tak v tomto videu spominaju, ze si bol 2015 v Turecku... a to same je napisane i v tom clanku, co si na neho odkazoval... citujem: "В 2015 году он доехал на двухколесном до Турции"
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: no hodně je zajímal Bernard Stephan, na toho měli natočenej materiál, ale netušili vo co go.

    Ty noviny nějak pomotali, když jsem říkal že 2015 Turkija. Udělali z toho 2010 Tokio. Aspoň mi to psal brácha. Taraz je ještě o něco dál, než Jerevan, holt :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    REDGUY: ty ses krysa a xchaosod tebe jen posloucha spatny kecy - styd se
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Druhej v cili je Mickael Joguet, ten kteryho jsem prepadl kdyz projizdel ceskem 8) Urcite to zvladl jen diky ty energeticky tycince, co ode me dostal 8)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam