• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ja spis planuju delat cestovatelsky prednasky. a budu potrebovat pomoc nejak sestrihat tunu videi.
    CUKI
    CUKI --- ---
    ANDY_WARHOL: Já myslel že to v cíly otočí a pomaže na kole nazpátek :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Neusppradame chaosovi oslavu až se vrátí?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Vlak odjíždí kdy?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: zitra. zbyva mi 65. dny jsou uz docela kratky.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    chaosi nekoukej na nyx a jeeeď!!!
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ...tak, dnes by uz xChaos mohol dorazit do ciela ...ostava mu nejakych 87km ;oD
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    musim rict, ze je to trochu nefer vuci lidem jako Daniel Jenni nebo Jack Butler nebo 64lety Dirk Huyghes... zejmena Jack komunikoval velmi slusne, tocil videa z dronu...

    Laurent Souchet me osobne moc nezaujal. ale fakt je, ze nemam Facebook..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: je, 5. a to jsem kvuli rozbitymu mobilu uplne prestal komunikovat... bez VPN muzu jen na nyx :)
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Skoda ackoliv clovek do chaose rejpe - pral mu to v dobrem ... Ale tohle je uz jeho boj ...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: No, jejich vlastni pravidla mluvi vcelku jasne: "The Adventure Regulations further specify that participants must arrive in Guangzhou within 100 days in order to be considered finishers on the Sun Trip 2018.". Samozrejme, slavne privitat francouzskou duchodkyni po epickym vykonu je neco jinyho, ale co se oficialniho dokonceni zavodu tyce uz je jasno na zaklade jeho pravidel. Denel je ostatne uvedana ve vysledkovy listine jako " Out of the solar challenge", i kdyz to muze byt proto, ze po nehode tusim kus jela ne po vlastni ose.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    REDGUY: pozitivní na tom je, že to chaos ještě může dokončit, když to Demel dokončila 3 dny po a pořád to je ok.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Woohooo!

    Françoise Denel arrived in Canton and won the Sun Trip 2018 Public Award!

    It took her 103 days to reach the end of the adventure. The Dean cut the line today Monday, October 1, on the Chinese National Day, under a great sun.

    She goes into the story of the Sun Trip and her performance throughout the 3 months of adventure has impressed thousands of people all over the planet.

    Françoise was welcomed by many Suntrippers, including two of the other women of Sun Trip 2018, Corinne Courvalin and Cathy Pozzobon.

    Duchodci versus Vizionari : 1:0 8) I kdyz jak tak koukam na tu fotku, tak mozna spis 2:0, ne-li vic 8)

    Tentokrat foto neni ilustracny, ale skutecny 8)

    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Podle mapy mu zbejva cca 320km, 3km prevyseni. Cili jeste dva, tri dny. V patek byla velka akce na nejaky skole pro turistiku a obchod, ucastnilo se 1500 studentu (!), coz je presne to misto, kde mel XChaos bejt, aby ziskal kontakty pro svoje plany na podnikani v solarnich kolech. A to, ze diky svymu pomalymu kolu byl o pet set kilometru jinde je dobra ironie 8)

    Jsem zvedavej, jestli stihne ten vlak zpatky...
    CUKI
    CUKI --- ---
    CYBERHIPPY: Má smysl v dnešní době cpát motor do předního kola? To že je motor direct drive je sice hezký, ale tišší to nebude a asi ani není potřeba, protože to má stejně zabudovanou převodovku pod motorem, životnost poldle mě také víc závisí na té vložené převodovce.
    Ale bude to zaručeně docela slušný těžítko.
    Navíc vzhledem k EU legislativě bude povolen pouze příšlap, takže vyřešit asistenci je zase dost serepetiček navíc.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Co ten závod vlastně?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: to se mi libi.. ale ma to volnobezku, nebo to umoznuje reluperaci?
    ICE
    ICE --- ---
    CYBERHIPPY: ja taktez. to se to bude bastlit :)
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    Pjekne... Uz dlhsie som pokukoval, kedy sa nieco takove dostane do predaja ;oD

    http://www.ebikes.ca/shop/electric-bicycle-parts/motors/igh-395.html









    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: :-DDD
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: copak lod, ale uz se objevil solarni letajici clun (nezamenovat s ruznymi vznasedly a hladinolety - tady jde o hydrodynamicky, ne aerodynamicky vztlak).

    Cestovni rychlost kolem 40 km/h mi prijde na vodni plochu slusna. samozrejme je to ale hodne omezene na dobre pocasi. zase hydrodynamicky nadzvednes vic baterek, nez aerodynamicky.. (letadlo). pokud bych stavel solarni lod, tak jedine kridlaty clun..vyhoda elektromotoru pri zvedani lode nad hladinu je zjevna (asi jako akcelerace u Tesly)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam