• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Ale vtip je v tom, že peníze co ti stačí na půl roční cestu (bez kola) vy ti stačili na mnohem menší dobu ve Francii.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: tak buď měli sponzora, nebo to bylo starici nebo mladíci. Ani ve Francii ti někdo nedá půl roku placenýho volna
    CUKI
    CUKI --- ---
    ANDY_WARHOL: podobně jako jak? Mám tomu rozumět, že to nebyla vlastně soutěž, ale zájezd individuálně pomatených důchodců z EU?
    :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: u francouzské důchodkyně lze předpokládat, že se jí z důchodu lépe žije v Číně i s placením hotelu. Tak proč se vracet, když tě nic nenutí. Ti ostatní na tom budou podobne
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    vyridte xch i moji gratulaci
    CUKI
    CUKI --- ---
    XCHAOS: Gratulace! Jen mě překvapuje to tam ty ostatní co dorazili dřív, stále jsou a čekají na společnej návrat?
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    A kdy máme čekat tvůj triumfalni návrat do ČR?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JAZZZ: ano, trochu jsem mel pocit "pomoc, ja chci pryc" :-) ale ze jo, kdyz mi dopracej zbytky kola do Evropy a mam zadarmo 5 dnu v nobl hotelu... :-)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    XCHAOS: na ty fotce, jak te objima, se tvaris tak jako "pomoc, ja chci pryc" :) kazdopadne skvelej vykon! prezil jsi a kolo taky, hodne veci ses na tom naucil, dokazal sis, ze to dokazes a ted si taky hod nohy na stul a uzivej si cestu zpatky :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JAZZZ: no ja se cejtil zahanbenej, dost. ale vic to fakt neslo. diskutabilne bych si vzpomnel tak na 2 az 3 dny, kdy slo jet a ja misto toho delal nejakej turismus.

    jinak aby do ty party clovek zapadl, chtelo by to umet francouzsky...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DZODZO: Francouzi proste museli dat Marseilaisu :) ja byl dost vycerpanej, emoce jsem moc necitil. jsem spis tak nejak smutnej, z rady duvodu...
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    tyjo takovej ceremonial. dokonce pro posledniho natahli cervenej koberec :) to musi byt skvela parta. v tomhle zavode evidentne neni dulezite zvitezit, ale dojet. tak si to vitezstvi nad hmotou uzivej a napresrok doufam bude na evropskem suntripu cela ceska zavodni staj :)
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    xchaos gratulace! :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DZODZO: sami frantici, to bude marsejeza
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    co to tam vyspevujete? internacionalu? :)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    dik
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    MAJESTIC! :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Super
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam