• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: ted otazka co bude cistci? jadro 2GW nebo solar a baterka co doda 2 GW???
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    No takze je jasne ze bud se rapidne zlepsi energomix plus bude hodne klasickych ev a nebo cesko nesplni snizeni emisi ke kteremu se zavazalo. Pocet osobokilometru ve vlaku sice kazdorocne roste ale pomer se moc nemeni
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: to je podle me kravina ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Uz se tesim na ty miliony vodikovych vozidel v Cesku :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: Pro srovnání, nejvíce ambiciózní scénář v rámci této analýzy dokáže snížit emise pouze na 3,08 milionu tun, a to pouze v rámci kategorie M1, na niž dnes připadá zhruba 60 % emisí v dopravě. Lze tedy konstatovat, že bez radikální změny ve struktuře elektroenergetického mixu nebude elektromobilita vhodným nástrojem k dosažení i méně ambiciózních cílů klimatických politik. Je možné, že v tomto kontextu budou dosahovat přesvědčivějších výsledků jiné technologie pohonu vozidel, jako například syntetické palivové plyny, jako metan nebo vodík, vyráběné z přebytků neregulovatelných obnovitelných zdrojů energie.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: jen si to precti ... tech 31% snizeni pri optimalnim mixu ale asi nezapocitava kolik bordelu se vyda pri stavbe infrastruktury na dobijeni ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Cerstve vyzivne poctenicko, jeste jsem necetl tak nevim jestli je pozitivni nebo negativni
    Elektromobilita a emise CO2 v dopravě: Řešení nebo součást problému?
    http://oenergetice.cz/elektromobilita/elektromobilita-emise-co2-doprave-reseni-soucast-problemu/
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: psal ujsem ze mam nejvetsi jebky - kotouve a desky za 1100 komplet ...

    s originalama dam 60 i kdyz budu jezdit jako prase ... moje kotouce jsou asi o 5 cm vetsi nez cdcko lol ... takze i to je jine opotrebeni ..

    aspektu je hodne co ovlivnuji zivotnost a ja menim kotouce protoze mi shnijou zevnitr lol ... jednou se brousil kotouc kvuli okrajum ... a desticky mi prorezatej hihi

    nezlob se ale je radost bavit se s lidma co tomu opravdu rozumi ... hihi
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Nepodarilo se mi najit nic presvedciveho. Jsou lidi co desticky menili po 60k km a jsou takovi co maji po 160k km stale original. Ta ceska koroze zpusobi ze to bude spis na dolni strane spektra.
    Dalsi vyhoda globalniho oteplovani - budou se min solit silnice :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    AXTHEB: kdyz je nevycistim rok a konec ... nezabrzdis ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: jasne ... pujc mi ji na mesic lol
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: ty teslacky daj 500 000 :P
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    AXTHEB: brzdy cistm 2x rocne a mam je uz 55000 km a jeste 10 daji hihi ... desticky mam na pulce ...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ABDULAH: Teslám se stávalo, že jim u opatrnějších řidičů zatuhly brzdy tak, že se musely vyměnit (i s prací asi za 5000$), takže je přeprogramovali aby občas používaly brzdy i když to není třeba. Pro takové řidiče přestávají být brzdové destičky spotřební materiál ;)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Mozna to pisu nesrozumitelne protoze mi pripada ze to jsou zakladni logicke veci ktere by mel kazdy davno vedet
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    tak nepsal vsechno chapu blbe hihi
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: ne, nepsal. Psal jsem ze ev ma nizsi emise bez ohledu na styl. A ze zustavaj pouze emise z gum a brzd a ty brzdove budou mensi nez brzdove ze spalovaku
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: psal jsi o vetsim bordelu z brzd a gum - tudiz jsem rad ze uznavas ze bude stejny ...

    takze dokud nebude cista ekektrina s malym najezdem nema clovek moc co resit ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: no a? To neumi zadna automobilova technologie tak neni co porovnat
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    3/4 roku stary clanek
    Is China losing interest in nuclear power? | China Dialogue
    https://www.chinadialogue.net/...cle/show/single/en/10506-Is-China-losing-interest-in-nuclear-power-

    Tenhle ze vcera
    Why Is China Losing Interest In Nuclear Power? | OilPrice.com
    https://oilprice.com/...tive-Energy/Nuclear-Power/Why-Is-China-Losing-Interest-In-Nuclear-Power.html
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: ale ne ty na gumach a brzdach ... prudke brzdeni bude kotoucema ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam