• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ABDULAH: 80 km a 50kWh? to je riadne nesetrna jizda, pocitaj tak 20kWh na 100 km, takze sa vrati 20 aut a je to 400kWh, ale nez bude v kazdej vesnici alebo na kazdom sidlisku aspon 20 elektroaut, tak to este potrva vela rokov
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: cetl jsi ten clanek do konce?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: zase motáš něco jinýho do toho. Je tady 400k lidí, kteří se prací v autoprůmyslu neuživí. To je prostě fakt, který nezměníme. Já navrhuji řešení, ty remcáš, že není dost dobré. Navrhni jiné, lepší
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ne, já dělám toho programátora, tos od včera zapomněl?
    mimochodem, kolik z těch 400k lidí jsou cizinci a můžou si najít jinou práci aniž bychom se o ně museli starat?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: ty pracujes rukama a mas podprumernou mzdu? lol to bys mluvil jinak ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    já už práci mám, přesně tu, co nabízím těm jiným 100k, kterých hodně v Česku chybí. Jestli to těch posledních 100k zvládne, ať ji dělají...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: ne - jen si to zkus vic nechci ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: chceš radši aby ti lidi byli nezaměstnaní? Ty jseš ale necita
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: me stacilo delat a merit projekt revitalizace povrchoveho dolu nedalekoba skladku hlusiny ... luxusni prace ... jiste by byla dobre placena ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: fukushima nemela kontejment ... neco jako cernobil ... trosku si to pletes

    no heled co kdyby jsi si nekdy zkusil tu praci kterou chces nabizet jinym? ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ve Fukushimě si taky mysleli jak je to v cajku a pak byli překvapení
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    nad těmi 400k lidma v auto průmyslu jsem taky přemýšlel. 100k zůstane pro česká auta, 100k se může převzdělat na jiné zaměstnání (čtvrtina je jistě inteligentnějších spíš manažerských zaměstnanců), 100k odejde do Německa/Polska a o zbylých 100k se nějak postaráme. Třeba můžou pracovat na revitalizaci uhelných dolů
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Technické provedení JE Temelín | Jaderná energetika | Skupina ČEZ
    https://www.cez.cz/...jaderna-energetika/jaderne-elektrarny-cez/ete/technologie-a-zabezpeceni/8.html
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    a navíc myslím, že Babiš to ví, akorát ho Zeman drží kapku za koule, tak si to netroufá říct moc nahlas. Babiš jádro nechce, taky se přeřekl, když vyhlásil, že stačí prodloužit Dukovany o deset let
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANALÝZA: Auta se přestávají prodávat a bude hůř, začíná hladovka - iDNES.cz
    https://auto.idnes.cz/prodeje-aut-cxm-/automoto.aspx?c=A181225_184030_automoto_fdv
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: no zrouna temelin je spatny priklad ... hihi
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    a jádro nesmí a nemůže mít stejné podmínky jako solární panel. Co se stane když dopravní letadlo nabourá do Temelínu? A co se stane když letadlo nabourá do DZODZOVa baráku? Asi kapku rozdíl, že?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    hele, jak si to Babiš se Zemanem zařídí, takové to budeme mít. Já to jádro nepotřebuju a jelikož by to bylo dalších 50 halířů ke kWh navíc po dobu 10 let (400mld/10let=40mld, čili zhruba stejně jako teď příspěvek na OZE), tak to ani nechci
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: dej stejne podminky a uvidime ...

    pokudnebude jadro protoze ??? lol a ruske byt nemuze kvuli statni bezpecnosti atd ... jestevze rusaci nevyrabej solarni panely ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam