• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    FANAE: jo? jak to prosím tě?
    tohle dělaj normální lidi? že se v privátku sejdou, domluví se na kom se přiživí a pak tady rozjížděj tyhle věci? :)
    kterej normální člověk má potřebu tohle dělat mi řekni, jen tak, si z ničeho nic říct, teď půjdeme provokovat tohohle nebo tuhle :)
    ne-e :) normální člověk ne :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    SIVER: tohle byl jako pokus o co? o vtip? prakticky každý vidíme vedle svého příspěvku pouze červené "x" na smazání, ne plus nebo mínus ,)
    máš to snad jinak?
    FANAE
    FANAE --- ---
    _LUCI: No, o zoufalcich bych na tvym miste pomlcela :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    _LUCI: hele a od kdy si davas plusy sama sobe?:)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    _LUCI: Ok, dost spamu.
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    lidi kašlete nato už vítěz je jasný neni co řešit....
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    _LUCI: ufňukaná??? LOL!
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ježiškote, teď z toho vlastně vyleze že celá ta banda zoufalců chtěla jen vyprovokovat koudyho!
    ajajajaj! přichází do tuhého!
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    AKITA: těšilo mě ,)
    FANAE
    FANAE --- ---
    Prosila bych dukaz, ze Mermaida nekde neco nebo nekoho spamovala
    KOUDY:

    A to , ze zrovna Lodbrog NAPISE s dvouma ID o kterych kazdej vi ze jsou jeho ze hlasoval pro jednoho cloveka. No vidim to tak, ze dosahnul presne toho ceho chtel, vyprovokovat Koudyho.

    Dobra prace Vitku, ale myslim, ze to slo i jednoduseji :D
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LOBOTECH: ne, narozdíl od tebe antidepresiva očividně nepotřebuju :)
    nemůžu za to že se sem zase ta vaše bandička nasere a budete se poplácávat po těch vašich ramínkách jak jste hustí :))

    a odkdy se antidepresiva používají na to když je podle tebe člověk "mimo"? nestačilo by s píš jen zapojit mozek a nebejt tak sebestřednej? ,)
    maybe.. ,))
    AKITA
    AKITA --- ---
    Kvítko je fakt naprosto tupá nána. Je teda přihlášená na další kolo hlasování? První co udělám je to, že si založim multiid a zahlasuju pro ní. *
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    _LUCI: Nemela by sis vzit antidepresiva nebo tak neco? Mluvis nejak uplne z cesty. Precti si to jeste jednou ty. Ja osobne s tebou zadnou srandu neprozivam. Chovas se jak namyslena vagína.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LOBOTECH: přečti si to ještě jednou ty míso.. :) jen proto že hlasoval pro tvojí oblíbenkyni.. atd. atd. :) to tě meli naučit na ZŠ :)
    dřív s tebou při řešení věcí byla sranda, teď si nudnej..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    _LUCI: Ja jsem nekde branil Lodbroga? Muzes mi prosim ukazat kde? Nejses krapet mimo misu?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    _LUCI: to taky neříkám, jsi svobodnej člověk, jen poukazuju na to že jednáš nelogicky... jak s tim naložíš je čistě tvoje věc.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    jo a Koudy, už jim tady, prosím tě, nic neříkej.. podívej co děláš.. :D
    víš o kolik teď klesla pracovní morálka? ;D
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LOBOTECH: jo, takže vlastně bráníš někoho kdo je takovej ubožák že hlasuje pod dvouma nickama ani ne minutu po sobě a myslí si jak je strašně vtipnej :)) a jen proto, že hlasoval pro oblíbenkyni, musíš sem nalítnout a bránit! :)
    INSEQUI: myslím že není na místě abys mi říkal co mám dělat.. :) ,

    a že jste takoví dementi, že obhajujete někoho, kdo porušuje pravidla ne jen klubu, ale nyxu, to vypovídá pouze o tý vaší demenci ,)))
    FANAE
    FANAE --- ---
    LODBROG: Presne tak, na Nyxu demokracie neni, jenomze Koudy je ten posledni, kdo by musel vazit slova, on je preci ten kdo banuje vsude kde se mu nelibi nejaka ikonka, ID, nebo nazor :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    LOBOTECH: yeah! Mr. Lobotech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam