• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KONIKFXSONIC
      KONIKFXSONIC --- ---
      AKITA: Ne, furt si myslím, že 5 dobrých příspěvků denně je lepších než 250 slabých. Já se současnou koncepcí nesouhlasim, tak držim hubu.
      AKITA
      AKITA --- ---
      KONIKFXSONIC: Rozumím, jenže to je jako se vším, vyvijí se to. Ale mám pocit, že po dvou, třech letech tu byly 2 možnosti, buď pokračovat v krasojízdě, s tím že tohle auditko by nejspíš umřelo, protože nový věci prostě nejsou (resp. není jich dost), nebo tahle živelná šílenost.
      Mě osobně by taky vyhovovala varianta 1., ale osazenstvo se tu dost proměnilo, část se vrátila a já se přizpůsobil. Imho by mnohem šťastnější bylo založit paralelní auditko, kam by chodili ti, kteří se současnou podobou nesohlasí. Takže koudy a dva další. :-)
      KONIKFXSONIC
      KONIKFXSONIC --- ---
      AKITA: Mně teda dřívější preference kvality nad kvantitou nevadila. I na někdejší převzetí otěží otrokem bulváru Chajimem ("hele, je to špína, ale já jsem jinej") jsem si zvyknul. Ale tapetážní souboje proaktivních nástěnkářů vedoucí k 3-cifernejm NEW vedou k tomu, že ani nemá smysl auditko otevírat.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      bebi :(

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      CHAJIM:
      AKITA: Ty lidi tu maj 400 neprecteno..uz to chapete?...Zkuste se podivat do stats a trosku se zamyslet..
      PASHAK: nekdo, ne nikdo ;)..ale s tim uz se na nyxu musi pocitat!..hitler!
      JIRKA8
      JIRKA8 --- ---
      zacinate nudit

      PASHAK
      PASHAK --- ---
      KOUDY: já ti rozumim taky sem nejaraděj tam kde mě nemá nikdo rád

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Kafko dej si me do ignore..schvalne vyzkousime jestli uvidis moje prispevky kdyz tu mas nejaky prava
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      Já na to tady seru.
      JIRKA8
      JIRKA8 --- ---
      a z chatu se zacina stavat gaychat :D
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      suprstars!

      DYLER
      DYLER --- ---
      DYLER
      DYLER --- ---
      DHA: Zlato, Lešek má svůj den pouze v pátek, jinak je to tady více než rozličné a sluníčkové. Zkus tedy přispět svou Zdeňkou Troškou do mlýna, hm?
      DHA
      DHA --- ---
      KARCOOLKA: vyjadřovala jsem se dřív, teď nemám čas a chuť prodírat se tunou Lešků :-).
      DYLER
      DYLER --- ---
      KAFKA: Průjmy jsou záležitostí jedné minuty, víme?
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      DYLER: Tys měl bejt na hajzlu, ne?:-D
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      Cywe, proč tuhle všechny fotky jsou tak děsně fotošopovaný, divně nasvícený a na jedno brdo?
      DYLER
      DYLER --- ---
      KAFKA: Tak :)
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      Bulvár prostě neudržel krok s Norou, no:-)
      DYLER
      DYLER --- ---

      Fotograf Jan Tůma vytvořil zcela ojedinělý kalendář. Své modely totiž fotil jako figuríny.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam