• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KONIKFXSONIC: Já bejt Konikfxsonicem, tak bych zavřel hubu a šoupal nohama, jako tomu bylo dosud. Tyhle žvanili mám fakt rád.
      KONIKFXSONIC
      KONIKFXSONIC --- ---
      ROZUM: Já bych mu rozbil foťák, bejt Martinem Michalem.
      (Ale bejt Chajimem, tak si ho dám do ignore a neotravuju s tim ostatní.)
      ROZUM
      ROZUM --- ---
      KONIKFXSONIC: Tj, bejt Martinem Michalem, tak podám na Koudyho žalobu
      KONIKFXSONIC
      KONIKFXSONIC --- ---
      CHAJIM: Cheche "chci po tobě, abys zasáhl" (kdy se mi zlíbí). Za břicho se popadám!

      PEPE_GONZALEZ
      PEPE_GONZALEZ --- ---
      MISSTY: ...v jednom bodě máš chybu:) Žádná sláva nebude,) Tu už jste si všechnu vzali vy pro sebe,takže,i kdyby jsme náhodou nějakou chtěli,žádná na nás už nezbyla:)
      Ale jinak vám všem fandim,bylo zábavný si to tu občas pročítat:) Je fakt,že nebýt některých diskuzí a pár "internetových nadšenců",co to berou všechno moc vážně,tak by na tom internetu byla vlastně strašná nuda....a v práci taky:)
      PEPE_GONZALEZ
      PEPE_GONZALEZ --- ---
      MINET: tak to pak jo...Díky teda za vyjasnění situace a zase čus...
      MISSTY
      MISSTY --- ---
      MISSTY:
      a missty je spravedliva a dokonala
      /oprava redakce/
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      MISSTY: Je hezké jak ses z toho seznamu zúčastněných vyřadila, jako bys byla jediná spravedlivá a dokonalá:DDDD
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      jen missty je letadlo
      MISSTY
      MISSTY --- ---
      takze secteno a podtrzeno:
      koudy je koudy
      jaeger se dnes nudi
      chajim je dlouho bez sexu
      karcoolka prave nastoupila na druhy stupen zakladni skoly
      akita se snazi jako vzdy podkurovat
      pepe gonzales a minet chteji taky svych par minut slavy
      a jaacob je karel gott


      bulvar jako bulvar.
      MINET
      MINET --- ---
      PEPE_GONZALEZ: Ano je to taková strategie.Určitě se to da takhle nazvat.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JAEGER: ad první věta: lol

      já na tebe nic nesvaluju, jen říkám, že když bylo potřeba administrátorského zásahu, nebylo možno, protože koudy měl od tebe všechna práva. zasáhls, ale pozdě, to je všechno. nic ti nevyčítám. spíš je třeba přemejšlet, co teď:D
      PEPE_GONZALEZ
      PEPE_GONZALEZ --- ---
      MINET: Když už jsme na sebe teda tady tak pěkně narazili...víš co by mě jenom docela zajímalo Martino?Jestli jseš buďto fakt tak chytrá a to jak se všude prezentuješ,je jenom nějaká tvoje dobře promakaná strategie,kterou záměrně něco sleduješ a nebo jestli jsi vážně tak hloupá,jak se to jeví na několik prvních pohledů...!?
      AKITA
      AKITA --- ---
      JAEGER: A beres v podtaz, ze Koudy sem prilez po x letech co ho tu nebylo vidno, zacal si tu hrat na bosse a vyzadoval nejaky pravidla a mazal nornicky matadory?
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      CHAJIM: to je pochopitelne Tvuj problem. Tvoje agresivita se uz jasne projevuje uz tim "takže to svý "aspoň te se k tomu přiznáváš" si strč do prdele.".

      Zbytecne to svalujes na me, tyhle Tvy snaze se zase usmivam ja. Je to pochopitelne nesmysl.
      Nasranost na Koudyho bude kvyst vsude, kde na nej lidi budou chtit bejt kvuili jeho postum nasrany.
      Ja zasahl, racionalne a objektivne. To, ze si to nemyslis, nic na veci nemeni.

      A dost ...ehm :-)... OT.
      MINET
      MINET --- ---
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      Svý jsem k tomu řekl. Není, co bychom dořešovali v poště. O tom, že mažu Koudyho jsem ti psal do pošty už, když jsem s tím začínal, takže to svý "aspoň te se k tomu přiznáváš" si strč do prdele.

      Jasně, že není tvůj problém, že jsou tu lidi na Koudyho zasraný. Ale je to problém klubu...tak se nediv, že si to klub vyřešil po svým, když jeho osvícenému diktátorovi zrovna měnili žárovky.

      Já po tobě nechci, abys přijímal můj názor. Já po tobě chtěl, abys zasáhl.

      Ale to je vše. Víc dodávat nebudu.
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      Ano.

      Ale v zajmu zachovani relativniho klidu uz na to nijak vyhrocene nebudu reagovat.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JAEGER: Já útočím? LOL
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      CHAJIM: aspon, ze se k tomu priznavas. B-huzel pro Tebe na Tobe neni to rozhodnuti, jak to vyst. A hodnotit, zda to bylo ci ne dobry rozhodnuti, sice muzes, ale to je asi tak vse. Ja davam prostor vsem nezaujate a objektivne. Ja dal treba prava nekomu (uz nevim, kdo to byl), kdo mne druhdy sral, ale do klubu prispival k jeho "blahu".

      Pochopil jsem, ze tu jsou nekteri na Koudyho nasrany, ale to, jak jiste uznas, neni muj problem. Tenhle klub neni o rejpani do Koudyho, ale o sereblitach.

      A podivej se na sebe, zase utocis a vyvolavas flame. Presto jsem prve Tvy vytky prijal a dle toho se pokousel racionalne situaci vyresit. Stejne jako dle Koudyho psani do posty. Osobne si nemyslim, ze by to bylo na ban, ale jak jiste taky pochopis, nemuzu a nechci prijimat jen Tvuj nazor.

      Takze potreti: vyridme si to v poste. Tahle "debata" ja zas neco, co nekoho dokaze odradit. Pokud jsem Te tedy prve oznacil za jednoho vinika upadku, oznacil jsem Te spravne.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam