• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: ale ty sledujici tu nejsou kvuli me..sou tu kvuli tomu ze uz tu neni 300+ denne z googlu...Ja tady mel RO za poslednich 14dni kdy si to ty lidi bookli...Jenom se sem proste vracej lidi ktery si to tady za posledni pulrok unbookli..Semnou nemaj nic spolecnyho..:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    dejte RO vsem krome Koudyho, ten at si uzije svejch par minut slavy se svejma 600 vernejma sledujicima... vsichni ostatni se v poklidu presunou do ty lepsi Nory...
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: já jsem tě nemazala, ani jsem nemohla. nevnucuj mi odpovědnost za jednání jiných!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: ja se jen zacal chovat jako vy..Kdyz vy ste nerespektovali muj nazor..mazali mi prispevky a davali mi RO...tak proc bych ja vas nazor respektovat mel proboha?..Nejdriv se nad sebou zamyslete.


    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: protože mě baví do tebe rejpat, je to můj koníček. hezký večer
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: kdyby ti to došlo, tak bys můj názor respektoval a nemazal mě
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: Narozdil od vas peti mi to doslo uz driv ;)...Stejne jako narozdil od vas chapu k cemu slouzi ignorelit.

    a proc tu vubec ste kdyz uz mate svoji noru omg?
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: a to ti došlo až teď?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Karel Gott (70) má zase svůj Gottland. Sice menší, ale na lepším místě. Zpěvákovy obrazy, ocenění a relikvie se přestěhovaly do galerie GN9 v pražské Nerudově ulici, kde byla otevřena stálá expozice Fenomen Karel Gott.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: i Klingoni maji pravo na svuj nazor..:)
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: já myslím, že jsi instantní sereblita, ta nejdebilnější. příjemný a krásný večer
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: Samozrejme...jelikoz sem hazis moje fejky...O kterejch tenkle klub neni...Zeptej se jaegera jakozto majitele klubu jestli chce ve svy bulvarni nore fejky koudyho fotek ne? Jestli ti rekne ze klidne jo a ze tu sou k tematu. Tak ti nesmazu ani jeden...Podle me k tematu nejsou a nemaj tu co delat. Onanujte si nad nima v akitove privatu kde sou v zahlavi...Do nory nepatrej :)
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: ty jsi zas mazal mý s kázáním, co tu má bejt a co ne
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KAFKA: Vubec ne. Mazanim prispevku to zacalo a tam je vina na tvy strane..Chajim to mozna dokoncim ROckem a to ze mi das minusovy palecek na tom nic nezmeni. Jdete do svy druhy nory at tu zas neni dalsi flame..Hezkej vecer.
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    KOUDY: Ano, tudíž jsi lhal celou dobu. Na podobné pseudoargumentace pokračující ad infinitum nemám chuti. Tohle mi bohatě stačí.
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    JAEGER: Víš co, jdi do píči.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Chodím jednou za půl roku na botox do čela, je to prevence proti vráskám, překvapila modelka Agáta Hanychová (24) své okolí. Agáto - klobásový jed ve tvém věku?!

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KAFKA: V ty dobe si tu byl ty a chajim, takze jeden z vas to bejt musel ;)..Kazdopadne odemne flamy a hadky ve zdejsim klubu nevzesly. Ja sem hodil prispevek k tematu. Traumata si lecil nekdo jinej :)
    XMEDA: ja mel RO, takze semnou 150 lidi ktery si ten klub za poslednich 14 dni booklo nema nic spolecnyho xmedo..:)

    ale popojedem...Je cas ozivit noru!
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    KOUDY: Nedělej ze sebe úplnou píču. Každej tady ví, že v době, kdy jsi dostal RO, jsem k tomu práva neměl.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: ze si to tady bookuji lidi zvedavi na rypani do koudyho neni smerodatny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam