• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: ani Pomeje tenhle klub na nohy nepostavi :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    wait for it!

    "Je to teď přesně měsíc, co jsme se neviděli. Dva měsíce, co jsme spolu čekali dítě. Ničemu nerozumím a nechápu, proč celá tahle situace vznikla a dokud si s Ivetou nepromluvím, nebudu poskytovat žádná vyjádření. A pokud se odmítne se mnou setkat, neposkytnu je už nikdy," říká rezolutně Pomeje.
    KULA
    KULA --- ---
    Me by zajimalo, jestli by takovy RO na 3 dny dostala i Karcoolka za tu miliardu picovin co tu napsala. A nebo jestli spis ne.
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    Jen mě tak napadlo, jestli náhodou nesouvisí ta Koudyho argumentace s vánoční nabídkou prubnout placenou verzi grátis. Možná falešná korelace, nevím.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    klub rejpani do koudyho uz ale jeden je.. nemusi mit dva.. ja bych to smazal.. oboji a udelal jednu novou noru, za blby kecy tam dal vzdy 3 dny RO a cau
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    tohle prase? ale to přeci zůstalo doma...
    MACHALAJ
    MACHALAJ --- ---
    Novinky.cz ==> V Thajsku se poprvé nakazilo chřipkou prase od člověka
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Jednoznacne se vyplati mit booknuty obe nory :) Tamtu na obrazky a tuhle na ty flejmy :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to snad ne.

    Co vás na outfitu Agáty zaujme jako první? Přece její doplněk na hlavě:-) Kloboučky všech možných střihů jsou in v každém ročním období a k jednoduchým šatům a semišovým válenkám je to prostě super.



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHAJIM: To by si nebookovali tuhle noru, ale tu vasi. Kdyz do tyhle nikdo neprispival...;)..Takze to ocividne nemelo nic spolecneho semnou, ale spis s vami.
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    KOUDY: Nenapadlo tě, že si to bookli proto, že jsi tu měl RO? Asi ne...
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    LOL, už dost:-DDDDDD
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No zatim jsem sem hodil narozdil od vas ostatnich dneska i par prispevku k tematu ;)))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Koudak to zabije podruhe, sikovnej kluk :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    boze neeeee


    Zuzana Jandová se živí modelingem, ale po soutěži Duety by mohlo být všechno jinak. Má totiž nabídky na zpívání, za které by mohla inkasovat i třikrát větší honorář než za módní přehlídky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: ale ty sledujici tu nejsou kvuli me..sou tu kvuli tomu ze uz tu neni 300+ denne z googlu...Ja tady mel RO za poslednich 14dni kdy si to ty lidi bookli...Jenom se sem proste vracej lidi ktery si to tady za posledni pulrok unbookli..Semnou nemaj nic spolecnyho..:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    dejte RO vsem krome Koudyho, ten at si uzije svejch par minut slavy se svejma 600 vernejma sledujicima... vsichni ostatni se v poklidu presunou do ty lepsi Nory...
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: já jsem tě nemazala, ani jsem nemohla. nevnucuj mi odpovědnost za jednání jiných!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: ja se jen zacal chovat jako vy..Kdyz vy ste nerespektovali muj nazor..mazali mi prispevky a davali mi RO...tak proc bych ja vas nazor respektovat mel proboha?..Nejdriv se nad sebou zamyslete.


    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: protože mě baví do tebe rejpat, je to můj koníček. hezký večer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam