• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: jakože nezabanuje nebo nebaví, ty malej pitomečku?
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      ne
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: a co máš za alterid? zabanuje tě někdo jako moje alterid? baví tě víc dylerova nořička? ichichi..
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      XMEDA: ano, presne proto si tuhle noru booklo 200 lidi od ty doby co par lidi odeslo vedle :))..Sam tu urcite nebudu..neboj. Dulezity je, ze uz tu nebudou flamy a hadky, coz imho dost lidi oceni vic ;)
      bookmarks 711
      KARCOOLKA: vsak ja tam obcas zajdu :)
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: chtěl bys taky, viď? :-)
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      koudy vsechny posle vedle a bude tu sam, uz vim proc to dela :D a dari se docela
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      nebrec a supajdi vedle.
      WABICEK
      WABICEK --- ---
      at uz toho dementa koudyho prejede trolejbus :/
      FANFAN
      FANFAN --- ---
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      stále neodpovídáš, proč mám ban v ISM za něco, co s tím klubem nesouvisí.
      to je asi ta pomsta co? :))
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      lol
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      stále mi kážeš, co mám a nemám dělat :)) to je fakt dojemný. ne, nebudu tě poslouchat :-P
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: když se oháníš těmi pravidly v ISM, proč mám ten ban za fotku, kterou jsem tam nedávala?
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      pisu tak abys to pochopila. Vic polopaticky uz to neumim...Di do svy nory at sem zase muzou lidi pastovat neco k tematu.
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: píšeš jak retardovaný, nech to přeložit někomu chytrýmu
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      tak znova...Potreti a naposled.

      Kdyby to byla pomsta. Ban v ISM apod mas jak ty, tak kafka, dyler a chajim a mate ho hned pote, co sem ho ja dostal v druhe bulvarni nore. Coz je tak mesic zpatky. Vzhledem k tomu ze ani dyler,ani chajim ani kafka ban v ism nemeli a nemaji a mas ho jenom ty. Nejedna se o zadnou pomstu, ale ma to neco spolecnyho s tim co ty delas a ty pastujes...Zkus si me konecne dat do toho ignore...lez do svy druhy bulvarni nory...nehazej po nyxu moje fejkovy fotky a nevyvolavej flejmy a uvidis jakej najednou zavladne klid.
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      mě je fuk, že je to pomsta, mě by to u tebe nijak nepřekvapilo, jen se ti snažím říct, že když to popíráš, vypadáš jako ještě větší pitomec
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: ban v ISM za fotku, kterou jsem tam nehodila.. a pak, že to není pomsta :-)
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      KARCOOLKA: ne..ban si dostala za tu fotku kterou si pak pastnula sem a do kluku z nyxu...Tvy OT chatovaci prispevky sem tam smazal stejne jako prispevky minerwy, cyberkotlika dylera a dalsich lidi, jelikoz tam chat prubezne promazavam uz asi 3 roky aby tam bylo vic fotek a min kecu okolo...Ani jeden z nich ten ban nema..Ty ho diky ty fotce mas..tohle vyreseno..

      vec cislo dve...ja mam ban v druhy nore i v kafkove klubu jen proto, ze jsem sem hodil prispevek s kajou a kafka mi ho mazal....Si proste nevyberes, zivot je boj:)

      na stranu druhou je pozitivni ze od ty doby co vas pet je pryc ve svy druhorady bulvarni nore..si tenhle klub zas booklo 200 lidi, takze sme z 503 na hodnote 706...coz je fajn


      Mozna uz by fakt bylo dobry kdybysis nasla jinou obet stejne jako particka svejch kamosu...nehazeli po nyxu uzasny fejky typu
      [ KARCOOLKA @ Bulvární Nora - original. Je potreba zase nabrat plyn. ]
      nebo
      [ KARCOOLKA @ Bulvární Nora - original. Je potreba zase nabrat plyn. ]

      a pokud vas tak seru, tak si me dali do ignore a budete mit klid..Pak totiz nebudes muset slozite resit proc mas odemne ban v ism...od bahiho v muzich z nyxu a nebudes si muset posilat pozvanky na dalsi IDcka..


      KARCOOLKA: no prave..v tom je ten vtip ;)
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      poštu? když mi ji blokuješ? ses už fakt posral
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KOUDY: ne, ten ban v ism bys jen tak někomu nedal, za to, co tam proběhlo. ty příspěvky byly jako každej jinej a přesto si je smazal a ještě mi dal ban, že jsem se ozvala, z toho je jasný jak facka, že je to pomsta, ještě když tu brečíš nad tvým banem v druhý noře, za který já ani nemůžu
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam