• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KAFKA: 300 z guglu ale musis, ty to kazis blabolama :)
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    A říkal někdo 300+/den?

    Není problém:-)
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    Teda, kunda párek, takhle bych to měl říct: fandím Koudymu, ten Upír už je nudnej.
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    Já fandím!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JIRKA8: Rozdil je v tom ze nekdo chce mit za den v klubu 300 novejch...nekdo zas ne.
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    JIRKA8: Rozdíl je v tom dodatku za pomlčkou tohodle odkazu:
    [ Bulvární Nora - original. Je potreba zase nabrat plyn. ]
    JIRKA8
    JIRKA8 --- ---
    tak nejak nechapu jakej je rozdil mezi 300+ denne z googlu a o neco min z koudyho rss ctecky. i kdyz z tech 300+ denne z googlu bylo aspon neco vtipny.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    KOUDY: vypada jak na kouli :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Bratr cukra moucky tyral Miladu Horakovou
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Herci Miroslavu Vladykovi (50) se téměř rok dařilo skrývat svou půvabnou přítelkyni Vlaďku. Super.cz herce proslaveného rolí učitele Karfíka v seriálu My všichni školou povinní s přítelkyní nachytal ve Špindlerově Mlýně.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: rozdil je v tom ze ona si to nekoupila sama..;)..zkus si precist ten clanek.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: tak na tu nemas ani hodinkama :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dobry peklo.


    „To mi manžel pořídil, je to úplně nová kolekce od mé oblíbené značky. Po bílé a hnědé jsem chtěla živější barvu a navíc se mi zelená barva hodí k očím,“ řekla Super.cz Andrea, která má v oblíbeném lyžařském středisku vždy nejvýstřednější zimní obleček. Jeden rok to byla kožešinová čepice a bílá kombinéza, další rok hnědý, zlatem vyšívaný overal a k němu lyže se zlatým vázáním.

    http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36859-veresova-na-horach-luxusni-model-za-sto-tisic.html
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bílé zateplené kalhoty, brčálově zelená bunda s norkem a chlupaté boty dosahují částky přes sto tisíc korun!

    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    Super dnes: Eva a Vašek: Miláčkové českého národa?!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jonáš Ledecký v současné době studuje věhlasnou grafickou školu na Hellichově ulici v Praze a jak sám tvrdí, je nezadaný. Takže, milé dívky a ženy, máte se zase o o koho prát!

    http://www.super.cz/bulvar/co-se-kde-sustne/36785-nejpohlednejsi-mlady-umelec-u-nas-jonas-ledecky.html

    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    KOUDY: ja mel na mysli koitus :D
    MDFK
    MDFK --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jj dve nory...oni ban sem...ja ban tam...zadny dalsi hadky..Vyreseno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam