• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAThangky - tibetské rituální obrazy
    rozbalit záhlaví
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    AEON: dyz czxý
    AEON
    AEON --- ---
    Výstava v Č. Budějovicích 16.10. - 23.11.:
    Obrazy osvícení - Tibetské umění v českých sbírkách :: ALŠOVA JIHOČESKÁ GALERIE
    http://www.ajg.cz/vystavy/pripravujeme/obrazy-osviceni-tibetske-umeni-v-ceskych-sbirkach/
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    AEON: hm je fakt hezká... škoda že peněz není nazbyt...
    AEON
    AEON --- ---
    Kamarád prodává thangku Dordže Sempy. Klasická velikost 70x50 (bez brokátu), malovaná na objednávku, znám ji, je pěkná, mohu doporučit:

    Tibetská Thangka - VADŽRASATTVA, tib. DORDŽE SEMPA (3679786862) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/tibetska-thangka-vadzrasattva-tib-dordze-sempa-i3679786862.html

        
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    Vajrajogini jak ji mozna neznate
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    mahakala mandala
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    MILLY: ta prvni zrovna je ale velice hezka !! lehce comixova ale vyborny barvy...
    MILLY
    MILLY --- ---
    IJACZEK: Já vím. .-) Myslela jsem to tak, že je víc variant jeho zobrazení- na různých obrazech vypadá trochu jinak. (mou nejoblíbenější jsem třeba na Internetu vůbec nenašla)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MILLY: Buddha medicíny je jen modrej (asi jako světla na sanitce), ti ostatní na té horní thangkce nejsou buddhové medicíny.... Např v pravo nahoře je buddha Milující oči (viz [ MILLY @ Thangky - tibetské rituální obrazy ] ) a to přece neni buddha medicíny .)) Ty ostatní nepoznávám, ale jsem si jistej, že to nejsou buddhové medicíny - podle jejich aspektů - nikdo nedrží v levé ruce misku a v pravé květ .)
    MILLY
    MILLY --- ---
    Pro připomenutí..... :-) "Buddho medicíny, s nepředpojatým soucitem ke všem bytostem..."

    (zajímavý, že existuje tolik barevných variant, jak koukám..)



    MILLY
    MILLY --- ---
    Avalokiteshvara

    RATUS
    RATUS --- ---
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Pěkný den, rád bych Vás pozval k diskuzi a besedě o cestě do Tibetu, budou se také promítat fotky :) [ Svobodný Tibet / ostatniother / 30.1.2012 / CR - Praha - divadlo Kampa ]
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LORIMUS: Pěkný! Třeba si nějakou z nich vybere Pavel Bém. ;-)))
    LORIMUS
    LORIMUS --- ---
    Buďte Zdrávi všichni zájemci o Thangky!

    Mám velmi vzácnou příležitost zprostředkovat prodej vzácných starých Thangk ze sbírky jednoho sběratele. Jsou tam velmi vzácné a jedinečné kousky vybrané znalcem který sám studuje budhismus 33 let a tak výběr je velmi zajímavý!

    kdo mi měl zájem poslal bych mu katalog který by měl být brzy hotov. Cena bude začínat zhruba na 25000. Kousky co tam jsou jsou dost velké např. Já jsem viděl Avalokiteshvaru v provedení 2,5 na 3,5 metru---ABSOLUTNĚ FAMÓZNÍ!!!

    hodím sem pár ukázek.

    tak že zájemci pošta;)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    BUBLINATOR: tady se nastenka nejakou dobu neupravovala jak tak na ni koukam uz by to i chtelo... tak jak bude chvilka tak to nejak usporadam...
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    ahoj nechybí tady na nastence web http://www.himalayanart.org
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam