• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALI_GATOR: OK, máš recht - stejně je zřejmé, že nic konkrétního z něj nevypadne... :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LUKAS87: Ty už si tady byl min. jednou nejchytřejší pokud si vzpomínám. Radši se di nafotit do galerie před zrcadlo muclíku :)

    [ LUKAS87 @ HIFI & TOP AUDIO ]
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SVANC: Cywe, seš navedenej nebo co? Já nemusím ničemu věřit. Já měl- a mám hiend doma k běžnýmu poslechu. Čili poslouchám a co se mi líbí si nechám, co ne pošlu dál a občas to celý vyměním za něco, co se mi líbí ještě víc.

    Chápeš jo, nemusím si nic dokazovat, nic slepě testovat, nic měřit, nic letovat..... hledat další postižený pičusy s miniwebama- prostě jen semtam porvnám to nejlepší ve své třídě kde chci utratit a tím to hasne.

    Jakej osobní výpad a osočování? Tvá odbornost, resp. zkušenost je prostě 100 světelnejch let daleko od něčeho co by se dalo nazývat hifi neřkuli top hifi. To je objektivní fakt.

    Ale opravdu nechápu, jak se sem periodicky s dalšími troglodyty z low endu nahrnete celý nažhavený se svejma rádobychytrostma, pak zduříte, vystříknete si navzájem a zas je na rok pokoj. To musí bejt nějaká popsaná diagnóza neboco :o)))


    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SVANC: Já jen že to nikam nevede, navíc v dotyčném živíš falešnou naději, že jeho názory jsou důležité :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam