• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      MACHALIK: Ty a Teddybeddy mate vazny problem se sebereflexi (: To je porad "ja vim", "ja mam zkusenosti", "vy nevite nic", "nic jsi tim nedokazal" a podobne. A zatim tu cela trida marne ceka na jeden jediny (!) overitelny argument z vasi strany.

      Pro me je naopak zahadou proc nam tu porad cpete tu vasi viru, kdyz vam to tady tolik vadi. Proc se neodeberete za dalsimi vericimi na ty hifi servery? Nebudu jediny, kdo se nad tim pozastavuje.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      MACHALIK: Klub je OK, akorát ho ničí žvásty pár individuí, kteří odmítají svoje slova doložit praktickými testy.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Bejt adminem já, tak tady má RO úplně každej, kdo mele naprostý nesmysly a neví o hifi ani ň. Což je kromě Beddyho, obávám se, každej. Nyx nikdy nebyl shromaždištěm hifistů, ti se scházeli na Průvodci, pak se přesunuli na Lopuch a nakonec se rozmělnili mezi dva až tři kecací servery čistě jen o hifi, pročež existence tohohle klubu je mi tak trochu záhadou, ale aby se tady i v roce 2011 probírala malá násobilka a pořád v ní prakticky celá třída dělala chyby, to je moc i na mě. Někde tady vedle je jakejsi lepší klub, ne? Receivery, repro k počítači, vergle z tržnice... ten má svoje opodstatnění na tomhle serveru. Tenhle klub ne.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      TEDDYBEDDY: Jak ty bys potřeboval dostat pár facek! Tolik špíny, co z tebe leze neproteče Gangou ani za rok.

      Bejt adminem, máš RO na tenhle klub do konce života.
      POLMO
      POLMO --- ---
      :D vy ste tu vsetci cvoci, tolko srandy na rano :))
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Jak lezou po té okurce...
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: No tyhle diskuze musí bejt pro některý postadolecenty velký duševní vypětí. Tolik by chtěli aby je bral někdo vážně i přes to akné :o)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MADCAT: No a jaký šneky máš? Nautily ?
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      TEDDYBEDDY: nedosáhl, na těch šnekách jsem se docela vycinkal, takže na božskýho technicse už nezbylo :-/
      BLAF
      BLAF --- ---
      Tolik lasky a porozumneni...
      SVANC
      SVANC --- ---
      Já myslím, že už to pochopili všichni... :D
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      MADCAT: Na druhou stranu, teď jsi to tak nějak vystihl. Nikdo, kdo doma něco opravdu má, se se svejma krámama nikam tahat nebude, jsou těžký, křehký a drahý, a naopak nikdo, kdo doma opravdu něco má, si žádný Lukáše nebo Svance žvance z internetů domů zvát nebude. To jistě chápeš.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MADCAT: Atak, já myslel že už si dosáhl na svůj vysněný topmodel [ MADCAT @ HIFI & TOP AUDIO ]
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      TEDDYBEDDY: žádný, přece se nebudu někam tahat s těma stokilovýma monoblokama a šnekama, nemám na to auto. a ty měděný hadice od vysavače jsou taky docela těžký. přijedu si jenom poslechnout.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Uz to mam! Uz to mam!
      Nebo jak koupit zamek Hluboka a vytapet ho jednema kamnama zn. Petra v prizemi.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      ALI_GATOR: Budu hádat. Majitel lowend reciveru a bakelitového domácího kina, co by rád promluvil o hifi a topaudiu? Klidně se vyjádři otevřeně, feel free :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MADCAT: Určitě ne. Jako asi všichni majitelé porsche jsou nadržený testovat svý auta s vojetejma feldama nebo homemade motokárama s klukama z nyxu co se jim spotí dlaně a vyrazí nedoléčený akné, když ze samýho rozrušení klikaj na - palečky ;)

      PS. Jaký hifi na to testování přivezeš ty?
      SVANC
      SVANC --- ---
      MADCAT: Slepýho testu se hlasatel Víry zásadně neúčastní - riskoval by, že se mu sesype jeho svět, budovaný čtením hi-endových magazínů a poklepáváním na ramena s dalšími věřícími. A když budeš slepý test prosazovat, tak se leda dozvíš, že "máš trabantí komplex", jsi "psychonýmand" nebo něco podobně hezkého.

      Koneckonců i tady to třeba machalík napsal celkem jasně: "...argumentujete slepejma testama, který jsou k hovnu...".
      To přece dá rozum, že když chceš objektivně porovnat dva prvky řetězce, tak musíš vědět, který je zrovna ve funkci, nebo ne? :)
      Protože jediné, co platí, jsou osobní zkušenosti a utracené peníze. Tohle také jsou za poslední rok v tomhle auditku jediné "argumenty" věřících. A urážky oponentů, abych nezapoměl...

      Btw. všechny tyhle flamy by se vlastně daly zjednodušit na otázku slepé testy ano/ne - to ostatní z toho pak vyplývá :).
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      furt stejný. asi budete fakt muset nějakej ten slepej test uspořádat za účasti celýho zdejšího osazenstva. jenom mám obavu, že by možná někteří, kteří "si nepotřebujou něco dokazovat", nemuseli chtít přijet.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Anebo to... vzít formuli 1 a do ní dát motor ze sériové felicie. To by šlo, ne?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam