• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Klid hombre. Jednak krokodýl je venkovskej jouda, druhak nýmand- žádné hifi nemaje.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Jsem vam sahl na vase prazsky curaky nebo co? Majitele Missionu?
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      MADCAT: To stejné, co měli jeho urážky a impertinence společnýho s tímhle klubem.
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      ALI_GATOR: tady, všechno jsem četl. ale co to má společnýho s brnem?
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      MADCAT: Kdes byl chlapče, když Machalík urážel všechny ostatní?
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      ALI_GATOR: prosil bych ty pejorativní (a popravdě taky dost primitivní) narážky na Brno trochu omezit...
      AHARAZ
      AHARAZ --- ---
      Zdravím,
      neporadíte obchod/jednotlivce v Praze ke komu poslat kamráda s dotazy na reciever + repro. Ideálně kde by mu to i za rozumé peníze prodali. Má představu že konzultaci zaplatí.
      Má nějakou rámcovou představu, ale nerad by koupil nevhodnou kombinaci...
      Rozpočet cca 40 tisiíc a přemýšlel o něčem i s podporou upnp/přehrávání ze sítě...
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      H2O: Zkrátka, jak tu bylo naznačeno, je nezbytné si ty bedny poslechnout. Můžeš předem zajít do nějakého poslechového studia a pustit si tam nějaké jiné bedny, abys měl nějaké srovnání.
      TURF
      TURF --- ---
      SVANC: koupil, ale jeste jsem neresil akustiku. tesim se, co to s nima udela :]
      SVANC
      SVANC --- ---
      TURF: A pak jsou hifisti, co ty uši mají zlatý - poznají i rozdíl třeba mezi koaxem a optikou... :)

      Koupil jsi ty Agory?
      TURF
      TURF --- ---
      ALI_GATOR: kazdej hifista ma svoje usi :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      To je samozřejmě všechno pravda! Akorát ty bedny hrajou úplně na piču.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      H2O: V tomhle klubu platí jednoduché pravidlo: neposlouchej MACHALIKa! Je to lolek z balkánu (z Brna) co má perfekcionistické sklony a je na cokoliv lesklého...svá tvrzení ale není schopen dokázat. Takže ignorovat!
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Na táborák super!
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Imo luxusní dříví za ty peníze. Někde v garáži mám zakonzervovaný dva stereokonce Cyrus ( původně společná fa Cyrus-Mission).
      S těma by to bouchalo v ultimativním biampingu 1. ligu ;)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Ne.
      H2O
      H2O --- ---
      Anglické reprosoustavy Mission 796, exklusivní provedení - Praha 2, prodám
      http://elektro.bazos.cz/inzerat/16296106/Anglicke-reprosoustavy-Mission-796-exklusivni-provedeni.php
      je to dobra koupe?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Příznivcům hifi voodoo doporučujeme pod pečený komponent dát ještě kousek kadidla.
      SVANC
      SVANC --- ---
      I když laikům to může připadat komické, tak tenhle postup skutečně v mnoha případech funguje. V podstatě to je obdoba procesu, ke kterému lze dohledat spoustu informací pod heslem "reflow soldering".
      ADAM
      ADAM --- ---
      ALI_GATOR: vyzkoušel jsem před pár lety na notebook HP a zabralo to.

      ale nešel jsem na to vědecky. nic jsem neodstraňoval, prosoě jsem ho tam na minutku nechla, aby se nic nerozteklo. 
      (neměl jsem co ztratit, vůbec nešel zapnout).
      ZVIRATKO
      ZVIRATKO --- ---
      DOCKINEZ: prekvapive to vetsinou kondiky vydrzej, takhle se da "opravit" hodne veci...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam