• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Xavian Virtuosa & Hegel Tour

    od soboty 14.7. do soboty 28.7. mame v HIFIpartneru (jizne od Prahy) k poslechu uplne nove (vcera vyrobene) repro Xavian Virtuosa s komponenty HeGeL. repro jsou v provedeni Rosso Passione (vasniva cervena)-prave se rozehravaji, aby v sobotu podaly plny vykon. k poslechu jsou i komplet nizsi modely rady XN (Carisma, Piccola a 125 Junior) a jeste Nove Gran Collony a Nove Primissimy. Krome toho namatkou take Dynaudio Xeo (bezdratove), Dynaudio DM-Focus, Wharfedale Diamond-Jade, Acoustic Energy, KEF, ode dneska tez Klipsch RF 7 II. komponenty Electrocompaniet, Advance Acoustic, Pro-ject a vynikajici krabicky Firestone Audio.

    poslech je nezavazny a neni zpoplatnen - vice info na: www.poslechovestudio.cz
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Prima. Nemas i fotku zadni strany?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nádhera!

    Fostex vyrábel 80 cm basák, kterej dobře hrál. Jednou jsem měl možnost koupit čtyři kusy z Kanady, ale nakonec jsme se s borcem nedomluvili. Nechal si je, protože říkal, že odstranění čtyř z celkových osmi výrazně zhorší basy a že do toho kompromisu nakonec nepůjde.

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Machalik a Eddy maj pravdu - nic nez poradny bedny nehraje!



    /tahle mrcha prej chodi od 8 Hz/
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Uvědom si, co chceš a kde seš. Krámy za bůra fakt nejsou top audio.
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    Takže tady radu nenajdu...teda spis jsem si poradil sam.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ANASTAZIA: V tom případě jdi do bazaru a kup cokoli a neřeš to. A hlavně to neřeš tady.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ANASTAZIA: V téhle cenové hladině bych taky koukal po starších, v tom má Machalík pravdu.
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    No našel jsem doma stary prospekty Mission a co jsem onehda poslouchal v bazaru myslim 707 tak mi prisly docela slusny, ale na ebay jsem je nenasel...existuje nejakej aktualnejsi slusnej model?

    MACHALIK: asi jo, tak jsem se rozhodl ze hledam neco do 5k :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kup si Autograph, to jsou dobrý malý Tanoje.

    Jinak za 5/10/15 tyček je úplně jedno, co si koupíš. Kup to hlavně už jetý, ať to pak beze ztráty prodáš.
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    SVANC: rád bych předvýběr do 5k, 10k a 15k na co bych se měl jít podívat, je mi to vskutku jedno od jakeho vyrobce...je to jen mezistupeň...bohuzel si ted prodavaji rozmyslel prodej a přišel jsem o Tannoy z 76 za rozumnou cenu oproti tem na ebay:/ http://www.ebay.com/itm/TANNOY-LITTLE-GOLD-MONITOR-A-PAIR-OF-SPEAKERS-/290716858222?pt=Speakers_Subwoofers&hash=item43b013376e#ht_1197wt_956
    SVANC
    SVANC --- ---
    ANASTAZIA: Dál by asi bylo fajn znát nějaký cenový limit, protože o něm neříká požadavek na ideální poměr cena/výkon nic. Možná dostaneš pár tipů, co si jít poslechnout. Osobně jsem ale k porovnávání beden v jiné místnosti, než kde budou finálně stát, dost skeptický, protože vliv různých místností je často větší, než rozdíl mezi jednotlivými bednami. Máš nějaké vlastní tipy, mezi kterými se rozhoduješ?
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    DOCKINEZ: Dobrý den, děkuji a dál?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Vidím, že nejsem jedinej, kdo chlastal do rána.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ANASTAZIA: kdyz neco chces, tak bych ti predevsim doporucil slusne pozdravit a podekovat.

    Takze bez do prdele, burane.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TVM
    ANASTAZIA
    ANASTAZIA --- ---
    Co mi doporucite za regalovky/sloupy? pozadavky:

    2 pasma
    6,5" papirova membrana
    1" kalota - hedvabi

    idealni pomer vykon/cena

    nechci TML
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ach jo, tohle jsem nechtěl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam