• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak mam dalsi problem s gramcem... poridil jsem si novej (starej) gramec Technics SL-12MK2, nema pred zesilovac, takze jsem jeden dokopuil a vse pozapojoval... no ale ejhle... kdyz na zesiku zapnu jakejkoli mod (stere, all chanels sterea... a takovy ty ruzny mody) hraje jen prava cast (prave bedny) a jen na mono a full mono hrajou vsechny bedny... muzete mi pls poradit co by mohlo bejt spatne?


    nejaky typy co vyzkouset?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Široký kmitočtový rozsah je sice vzrušující parametr, leč toho snadno dosahují jak nejlevnější bakelity tak garážové samhoňky a přesto se to nedá poslouchat. Tak v čem to asik bude? :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: Dospel jsem k rozhodnuti tyhle vsechny mereni a vedecke analyzy uplne ignorovat - protoze jde o muj subjektovni, a vedecky naprosto nemeritelny pocit :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: Ono ani není nutné řezat flexou - úplně stačí, když už člověku není zrovna dvacet.

    A od určitého věku už to nezachrání ani lepší reprokabely ;-)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MATT: v patek jsem rezal flexou nejaky zelezny profily, a myslim, ze je jakyholi top-end pro mne uz naprosto zbytecnej :D
    HROBO
    HROBO --- ---
    MATT: preco? nebude to asi nejaky hardcore. proste sedis a ked neco pocujes tak stlacis buttonek :) a budes mat na papieri jak moc si hluchy.
    MATT
    MATT --- ---
    kdo si to lajsne? ;))

    [ SEGRA @ Vědecké akce a přednášky ]
    Pro účely statistického stanovení normálních prahů sluchu potřebujeme dobrovolníky ve věku od 15 do 65 let, muže i ženy. Podmínkou je pouze normální sluch. V současné době potřebujeme posílit zejména skupinu mužů ve věku nad 40 let. Vyšetření spočívá v provedení tónové prahové audiometrie sluchátky, které trvá asi 20 minut. Vyšetřovaná osoba poslouchá tóny ve sluchátku a stisknutím tlačítka oznamuje, že daný tón slyší. Výsledný audiogram obdrží vyšetřovaná osoba ihned po skončení seance. Audiogram je přitom změřen ve větším frekvenčním rozsahu a s větší přesností, než v klinické praxi. Vyšetřuje se v areálu v Krči, v Ústavu experimentální medicíny, budova LA, druhé poschodí, kdykoli v době od 9 hod. do 19 hod. Kontakt pošlu do zprávy.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TEDDYBEDDY: To uz nema s audiem nic spolecnyho, to je cista perverze :D Si tak vzdy rikam, jestli tihle lide maji taky extra specialni desky, vyrezavany po jednom kusu primo pro ne a pro jejich soustruh :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DOCKINEZ: Občas to prosvištíš Metalikou na 400W, to spolehlivě vypráší chomáče i červotoče ;)
    JEDI
    JEDI --- ---
    FURYAN: tu se kolem me mihlo ještě toto,
    dává free 24bit verzi
    SCREWS
    http://screws.nilsfrahm.com

    to by mělo bejt na křídle a live je to prej zážitek... kámoš to nahrával... je to kdyžtak na DIME.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: To nedegraduje, prostě to oprášíš a jemně osaješ.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, muzu mit laicky dotaz? Jak je u kramu typu Jamo R909 zabraneno postupne degradaci menicu pusobenim prachu?



    btw osklivejsi zarizeni jsem uz dlouho nevidel :-)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    JEDI: Ale jo, proc ne... koupeno. Skoda jen, ze to nehraje na kridle, ale nejspis na nejakym Korgu.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JEDI: Anastasis se mi líbí hodně, ale stejně mám nejraději starý věci od DCD, songy jako Persephone, The Host of Seraphim...
    JEDI
    JEDI --- ---
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    DCD vcelku muzu, radeji mam samotnou Lisu a jeji solova alba. Nekdy :)
    Kdyby mel ale nekdo tip na klavirni sonaty / sonety / co ja vim, ja se tomu rika, proste "instrumentalky" _presne_ typu http://www.youtube.com/watch?v=mVfhbPjxwe8 byl bych zauzlovan :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    POLMO:
    FURYAN: Díky, chlapi.


    Kdyby vas to bavilo, tak jsou to Dead Can Dance - Anastasis 2012
    případně
    Brendan Perry - Ark - to se nahravalo analog, jeste na kotouče.

    Brendan Perry - Ark - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=SKF20-EJVPE


    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    FURYAN: Lupu poridit. Ja uz se k tomu dokopavam celkem dlouho :) Minimalne se bude hodit kvuli kontrole hrotu.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    (btw. - jeste k tem piktogramum na tom meritku - netusite co s nimi? Kdyz polouim jehlu do toho "bodu", a zkousim na ni cumet zepredu, vidim velky prd, jehla je moc utopena v prenosce, takze nejaky okometricky nastaveni cehokoil moc nedavam)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam