• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KXT
      KXT --- ---
      TEDDYBEDDY: pripominas mi jednoho znamyho, kterej se zarputile hadal s jednim velmi schopnym a veci skrz naskrz znalym konstrukterem, padaly z nej fascinujici "moudra" (v podobnych pripadech obvykle vzesly z kombinace "tenhle slavnej clovek to rikal" a placeba) a argumentoval stejne nesmyslne kvalitou poslechu (ac je to samozrejme v podobnych pripadech zjevne naprosto irelevantni). Vsichni se mu smali, ale on to porad nejak nebyl schopen videt ;)
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      TEDDYBEDDY: který chytrosti máš na mysli?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MADCAT: No a znám taky jednoho superšulína, co sem chodí 5let rozdávat chytrosti a doma furt brousí starou bakelitovou aiwu na dvoulince ;)
      KXT
      KXT --- ---
      AXTHEB: A to jeste nevis, ze nejlepsi zvuk je ze zeleny energie...
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      TEDDYBEDDY: to s tím vínem a pivem vzals kde? nejseš náhodou tak trochu šulin?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      A auto - auto vis, jaky mas? :))
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      TEDDYBEDDY: Jo, argumentacni fauly umis dobre.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      AXTHEB: " takový věci v hlavě netahám.... předpokládejme někoho s mozkem" Hlavně na sebe nebuď moc přísnej :o)
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      TEDDYBEDDY: Osobní zkušenosti s žitím v baráku s rozumným hifisytémem mám, komponenty ti neřeknu takový věci v hlavě netahám. Ale to je úplně jedno, protože je principelně nesmysl, aby kvalita produkovaného zvuku byla ovlivněna přívodním kabelem. Teda - pokud kabel omotáš kolem nějaké komponenty tak ano, ale předpokládejme někoho s mozkem.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      BLAF: Jak jinak, kup si pořádný hifi ;)

      BLAF
      BLAF --- ---
      TEDDYBEDDY: Dobry, prehodil jsem faze a hraje to pozpatku.
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      "Průměrná dynamika zmíněných alb tedy je v rozmezí 4-6dB, což je žalostně málo pro jakoukoli hudbu, v případě Slayer jsme se dostali u jednoho songu na bezprecedentní 3dB (!). Na reprodukci takto nahrané muziky není potřeba jakékoli sofistikované přehrávací zařízení, není tudíž třeba zbytečně vyhazovat peníze za drahou techniku - minivěž ze supermarketu nebo autorádio bohatě postačí. "
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      BLAF: A?
      BLAF
      BLAF --- ---
      TEDDYBEDDY: Tesla T120
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      AXTHEB: Jde o logický předpoklad s vysokou pravděpodobnostní hodnotou. Můžeš ho vyvrátit podáním důvěryhodné odpovědi ;)
      Tedy jaké tophifi audio komponenty vlastníš a jaké modely kabelů jsi testoval? ( přepoklad č.2 - žádné)
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      TEDDYBEDDY: Tvuj vyrok obsahuje logickou chybu.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      AXTHEB: Čili nemáš žádné zajímavé topaudio komponenty ani osobní zkušenost s jejich užíváním
      MADCAT: To my dávno víme + krabicové víno a pivo z plastu. Naprosto normální lidový průměr ;)
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      TEDDYBEDDY: dvoulinku z OBI na aiwě z roku 1992. zvuk mě uspokojuje. bez prdele.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DELLAMORTE: Souhlas: " Streamování hudby je online zážitkem, záležitost jediného kliknutí, nepotřebuje žádnou přípravu, můžete je kdykoli zastavit, nevytváří u posluchače podobný fyzický závazek jako třeba návštěvu klubu nebo koncertu, zakoupení vinylové desky a podobně."
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      TEDDYBEDDY: Hele na to ti staci uplne zakladni znalosti v konstrukci zdroju abys chapal ze je to uplna kravina.
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      AXTHEB: vlastně ne, mám MX518 a G400
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      TEDDYBEDDY: Dík za odkaz, tento článek mi přijde sem mnohem vhodnější:
      Slepá cesta highendu: iluze a hyperrealita
      http://www.audiodrom.cz/recenze/jak-to-vidime/110-iluze-a-hyperrealita.html
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam