• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: Tak drzim palce! Ja do toho nejdu, nemam bokem dost keše...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    FURYAN: Taky ho sleduju :) Podle mě 1000-1300, tenhle je šedej, což je u T+A vzácnější barva, a vypadá překrásně, takže uvidíme. Jo, toto je ta správná verze. Má čtyři trafa vevnitř!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Tak na kolik to vyleze? (btw. - tohle je ta "spravna" verze? (bez M v nazvu))

    http://www.ebay.de/...DE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker&hash=item19e5fd4abc
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    FURYAN: Tady se z něj (za tu cenu) celkem rozpadli:

    Adcom GFA-555 power amplifier | Stereophile.com
    http://www.stereophile.com/solidpoweramps/678/
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: :) hele, ma to znamej nekde ve skladu nebo v truhlarne, rikal, ze je 2x 400 wattu, tywe, to musi hrat neasi, ja tu znacku ani neznam, takze tak... nemohl jsem srackovat, tak me to vyfrustrovalo :D
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    FURYAN: No však ses hned dozvěděl, cos potřeboval, ne? :)) By mě jen zajímalo, jak na takovou věc člověk vůbec přijde! Zesilovač Adcom, auto Ssangyong... jak? Proč?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Satane, tyho slysis... :)) Uvidime se v pekle, Machaliku a budes naveky poslouchat volkmena na sluchatkach z trznice! Osobne na to dohlidnu! :D


    (normalne se sem zeptal tywe, nemam to, nechci to kupovat, jen me to zajimalo, tywe! Peklo, jedina tvoje dalsi zivotni cesta je peklo!) :D
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Zařadil bych ho mezi šity, sotva se na něj podívám. Jak na něco takovýho člověk vůbec přijde?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Vypadá jak Rotel.

    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Co je zac Adcom GFA-555? Vubec neznam, neumim zaradit... slysel jste nekdo, znate?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    AHASVER: Taky znám, je moc šikovnej, dělá mi veškerý Revoxy a Michelly, i když u toho nadává, že ty desky jsou lisovaný z kozích bobků. Ozvi se mu, je rychlej a levnej.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    FURYAN:
    JAMES_DICK:
    děkuju
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Gramofon jsem si komplet opravil a nastavil sam. Kdybych to pokalel (coz se nestalo), tak koupim ten samy dalsi :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    teď teda nevím, jestli je to nějakej interní humor, co jsem nechytl, ale samozřejmě bych spolu s tím tipem potřeboval kontaktní údaje, ideálně i s jménem...

    jinak další uvažovaná elektronika je především zesilovač, za dobrou a spolehlivou práci rád zaplatím a nemám s tím problém a spíš bych potřeboval prahu

    ještě jednou díky
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    AHASVER: nam opravoval par televizi, ted na jare mi opravil receiver,co mu posta zvladla prasknout desku nekde mezi Frydkem a Prahou. Sral se s tim a rek si 400. Gramofony nevim, zkus mu zavolat.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    nemáte někdo tip na opraváře elektroniky a ideálně gramofonů?

    Mame, nemas zac. Ale je to v HK.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    asi je to mimo cenový (i kvalitativní) rámec věcí, co se tu normálně řeší, ale nemáte někdo tip na opraváře elektroniky a ideálně gramofonů? už snad 15 let si chci koupit beogram a jediné, co mě posledních 10 let brzdí, je, že nevěřím českým řemeslníkům na potkání...
    za jakýkoliv tip a odkaz dopředu děkuju
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Y
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam