• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Takze vzhuru za vernosti zvuku! Jdu se podivat po volne tovarni hale, idealne na vyrobu namornich lodi .)))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A taky nový Backesy BM 100.

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Předpokládám, že všichni znáte Verity Audio, ale že udělali ještě vyšší model než Lohengrin jsem nevěděl:




    Jsou to samo rendery, ale je to krásná bedna.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Peknej "soustruh"
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Michell po abgrejdu ( nový olej, řemínek, tlumení, raménko & quartz řízení otáček)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    MADCAT: oblíbej byl (a je) kvůli pořádnýmu přímýmu náhonu a celkově dobrý konstrukci, původnim určenim to byl lepší Hi-Fi gramec pro normální poslech ;-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Project Elemental line - Acoustique Quality
    http://www.aq.cz/obchod/project-elemental-line-346/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Ten Technics 1200 vím že je nebo byl oblíbenej mezi DJama, ale jak obstojí po stránce zvuku?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    FAAREX: na tohle se neda komplexne odpovedet, to je to samy, jako bys napsal, ze mas doma po rodicich asi 60 pneumatik, a ptas se, jakou kastli z podvozkem koupit, kdyz bys chtel zjistit, jak ty gumy jezdej... Stejne, jako ma auto stovky tisic dilu, tak od desky k usim je dost podobny kus cety...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dá se za tyhle peníze poradit vůbec něco jinýho než Technics 1200?

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám technics 1200 mk2 silver / Praha / 6000 CZK ]
    FAAREX
    FAAREX --- ---
    Zdravím, našel jsem doma spoustu gramofonových desek po rodičích a rád bych si je poslechl. Nemáme však gramofon (ani nikdo v okolí), na kterém bych to přehrál, proto bych prosil o pár rad.

    Nikdy jsem neslyšel jak vinyly zní a nemám s tím žádnou zkušenost (jak to propojit, spustit, nastavit atd.). Existuje proto prosím nějaká komplexní stránka (klidně v anj), která by se tomu věnovala? Vím, že můžu pogooglit, ale než hodiny prolézat net tak si nechám raději poradit od někoho kdo se tomu věnuje.

    Zároveň by mě zajímal názor zkušenějších, jaký gramofon koupit? Můžu vzít něco za 5 stovek z aukra, ale když něco kupuju, tak se řídím heslem "nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci" a když už něco takového budu pořizovat, tak bych byl rád aby to za něco stálo a vydrželo to (navíc mám rád kvalitní a minimalistické věci a ty škaredé komunistické krabice jsou fakt ekl :) .. řekněme v relaci několika tisíc. Je nějaký rozdíl mezi gramofonem za 1k a za 6k? Pokud ano tak v čem a stojí za to si připlatit? Mezi jakýma značkama vybírat a na co si dát pozor atp.?

    Doma máme několik párů starých dřevěných dvou a třípásmových beden (nic hi-tech).

    Vím, že pro některé to musí být hodně noob dotazy, ale fakt nemám v okolí nikoho na koho bych se s tím mohl obrátit. Budu moc rád za jakékoliv info a nasměrování.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, jednou jsme hrali v Nemecku, a tam meli v klubu subbasy primo jako soucast podia, tak proc by ne tohle? :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tohle je ovšem šílený. Montování basový horny do podlahy.



    IL PIU' GRANDE SUBWOOFER DEL MONDO - by Roberto Delle Curti - Italy
    http://www.royaldevice.com/custom.htm
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MADCAT:
    MATT: Je to Goldmund Epilogue.

    A Goldmund Epilogue je stejně jenom kopie nejdražších a nejvzácnějších Wilsonů, co se kdy vyrobily, Wilson Audio WAMM:

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    A něco pod stromeček od Pepinky Krahulcové ( gen. ředitelka EAT)
    EAT Forte Turntable
    http://www.hi-fiworld.co.uk/index.php/vinyl-lp/30-turntables/165-eat-forte-turntable.html
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY: Tak Máťo, dikec za paleček a okomentuj please zmíněný reference. Který z nich máš nebo používal a s čím je srovnáváš, př. co se ti líbí více a co bys doporučil ty?
    MATT
    MATT --- ---
    MADCAT: mě to přijde jako GOLDMUND Epilogue
    SVANC
    SVANC --- ---
    MADCAT: Skvělá poslechovka - velká okna, holá podlaha. Ještěže na akustice vlastně vůbec nezáleží... :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    co to je zač?



    narazil jsem na to na nějakým serveru, kde jsou k mání luxusní nemovitosti po celým světě... tohle konkrétně je japonsko...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam